SVRŠETAK_BESPOTREBNOG ISKUŠENJA...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: SVRŠETAK_BESPOTREBNOG ISKUŠENJA...

Post by Modesty »

pepeljuga84 wrote:Samo sam intrepretirala pesmu koju peva luk.
Vidim ja ti bi opet da se kačiš :roll:
Totalno krivi zaključak malena,totalno :wink:
User avatar
YugoStar
Posts: 757
Joined: Wed Mar 05, 2008 4:35 pm
Location: Evropa

Re: SVRŠETAK_BESPOTREBNOG ISKUŠENJA...

Post by YugoStar »

Jaca me zamolila da vas sve pozdravim,dobro je,javice se za 3-4 dana.
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Re: SVRŠETAK_BESPOTREBNOG ISKUŠENJA...

Post by pepeljuga84 »

Pozdravi našu ribicu :smt026
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: SVRŠETAK_BESPOTREBNOG ISKUŠENJA...

Post by Baba Naca »

JugoZvezdice, prodje vise dana.
Kako si Tajcimepro? Gde si se sakrila?
Ljubi Baba :wink:
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: SVRŠETAK_BESPOTREBNOG ISKUŠENJA...

Post by PROČITAJ ME »

......................... VOZDRICA MOJI NAJMILIJI ......... evo i mene .... napokon.... komp mi napali virusi tako da sam tek danas otišla u servis po njega.... kako mi je bilo neobično bez vas i bez druga kompa...... sviju mi....... veliki pozdrav za sve koji me pratite i bodrite..... Yugo hvala što si javio ekipi da me neće biti nekoliko dana..... a meni se ovi dani razvukli u vječnost..... jer sam bila sama sa tatom kod kuće.... buraz i mama otišli na kampovanje na jezero..... ma ljepota........ a, što se tiče mene sad za sada je sve ok.... samo što sam smanjila tablete onoliko koliko mogu... jebi ga ne mogu sada odjednom da ih prestanem piti..... PA IZNENADIT ĆU ORGANIZAM NAGLO.... i mislim ono malo po malo.... postepeno... PA ONDA NIKAKO.... ma bježi... evo sama sebi govorim koji će mi ku... pa života mi..... još jedna bespotrebna navlaka....a, mogu bez njih.... samo da pičim terapiju i ponekad ali ONO BAŠ PONEKAD KADA ME SPIČI ONA NEPODNOŠLJIVA NERVOZA.... pa onda popiti tabletu za smirenje a ne jest ih.... koja sam budala još uvjek..... ali sreća pa sam svjesna šta sebi radim...... moram da se pohvalim da je moja mama prestala pušiti cigarete poslije 28 godina...... a reći ću vam i kako i pomoću čega...... moj dragi rođak Mirko je mami preporučio knjigu pisca Alena Kara, naziv knjige koji je meni strašno smješan LAK NAČIN DA OSTAVITE PUŠENJE......... Allen Carrs....... Easyway to stop smoking.......... ej evo moram jednu mušteriju ošišati pa nastavljam..... Mod... ljubi Jaca...... :rock:
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: SVRŠETAK_BESPOTREBNOG ISKUŠENJA...

Post by Modesty »

nevjerovatno...probudih se,skuvah si kafu,palim komp i kontam te nazvati kad ono ti si se vratila.......jedva te čekam na MSN-u
User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: SVRŠETAK_BESPOTREBNOG ISKUŠENJA...

Post by PROČITAJ ME »

..................OSOBNOST JE DIO LJUDSKOG DUHA...........ONA NIJE NEŠTO ŠTO SJA IZ JEDNIH, A NE ZRAČI IZ DRUGIH LJUDI.......... Svako od nas ima vlastitu osobnost bio on slabouman ili genij.............. ZA MENE OSOBNOST JE ZASEBNOST........ splet značajki koje su uzrok da svaka osoba djeluje i osjeća MALO DRUGAČIJE I DJELUJE DRUKČIJE OD BILO KOJE DRUGE OSOBE NA SVIJETU............... osobnost.................je plod raznih spletova SVIH MOGUĆIH LJUDSKIH OSOBINA ma kakve one bile...... naravno jer se svi razlikujemo... mi ovdje....... Ona obuhvaća odnos prema životu I ODGOVORNOSTI..... koja je po meni veoma značajna.... sada je tako shvaćam i prihvatam.... a ne kao prije.............. ONA JE POJEDINAČNA KAO ŠTO JE ČOVJEK POJEDINAČAN U SVEMU............ ona je oznaka koja u sebi uključuje svu šarolikost duševnog mira života...................._____________________________________________________________________________________________________............................MENI JE OVU ISPRANOST MOZGA NAJTEŽE OBJASNITI.... PRVENSTVENO SEBI.............. Zašto inače razumno i inteligentno ljudsko biće POSTANE KOMPLETAN IMBECIL KADA JE RJEČ O NJEGOVOJ__NAŠOJ OVISNOSTI........... boli me da još uvjek priznam iako sam itekako svjesna svega, da sam među hiljadama ljudi kojima je teško da se rješe te proklete navike..................... PA OD NEČEGA ĆEMO SVI UMRJETI ZAR NE :?: :!: .................KVALITET ŽIVOTA JE VAŽNIJI OD DUŽINE ŽIVOTA......... ...... NARAVNO.... ALI DA LI JE TO RAZLOG DA NAMJERNO SEBI SKRAĆUJEMO ŽIVOT :?: :!: ................... pojest će nas baje.........Upravo tako, ali nadam se da ne mislite pri tom da je kvalitetniji život nas bivših ili ne bivših ovisnika nego život onoga ko to nije....................................smatram da nismo više u prilici sebe uništavati, uništavati sve i svakoga oko sebe........... danas strašno čvrsto stojim na zemlji i duboko se bacam na svakojaka razmišljanja vezana uopće na život.... ne samo narkomanskog problema..... nego svakog problema koji mi se nađe na putu..... želim svaki taj problem pametno, polako rješavati bez ikakvih popratnih vitamina ili agresivnog stava..... razumijete me..... nadam se da će se skoro svi naći u ovome što sada napisah.............sada mi je na umu samo jedno.... da više prođe ovo sve.... i da se jednog dana totalno čista i trezvene glave dopisujem sa rajom.... a to je prestanak sa tabletama i terapijom naravno...... pa jebem mu mater neću je piti cjelog života..... dovoljno sam iskusila i propatila da bih sada sve to bacila u vodu....e, neće moći... ne, ne, ne ...... NE ----------počinjem se iz dana u dan voljeti i poštovati...... mislim da sam na dobrom putu..... raja čuvajte me i čuvajte mi fige da istrajem do kraja....... i obrnuto naravno.... ja sam uvjek tu za vas dragi moji......... Bakuta moj draga ljubi Jaca i čuvaj mi se molim te......... pozdrav za čitavu ekipu........ i ovu novu koja nam se pridružila..... samo glavu gore i sve će ovo jednog dana u normalu doći.... mi ćemo u normalu doći......... pozzzzzzzzzzzzzzzzzz :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :-D
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
User avatar
YugoStar
Posts: 757
Joined: Wed Mar 05, 2008 4:35 pm
Location: Evropa

Re: SVRŠETAK_BESPOTREBNOG ISKUŠENJA...

Post by YugoStar »

Malecka,prolazim kroz K. oko 08:30,ova srijeda,prekosutra.Pa ako ti nije rano za kaficu...ili da se vidimo oko 15:00,mislim da cu se tada vracati sa puta,ako sve bude OK!?
Inace,dobro sam,sto i tebi zelim!
Zvacu te sutra,prije podne.
User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: SVRŠETAK_BESPOTREBNOG ISKUŠENJA...

Post by PROČITAJ ME »

................ evo sada rješih jedan od problema sama sa sobom.... pa ja sam baš čvaka, posebna nakva osoba.... nekada čudna samoj sebi, i postupcima..... ma sve se može kad se hoće.... nego piči Jaco pametno..... zahvaljujem se sama sebi......... na trudu i predanom razmišljanju........ zaista mi je ovo bilo potrebno u ovim trenutcima koji se već duže vrijeme vuku...... malo kraće...... pozdrav za ekipu...... :?
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
User avatar
YugoStar
Posts: 757
Joined: Wed Mar 05, 2008 4:35 pm
Location: Evropa

Re: SVRŠETAK_BESPOTREBNOG ISKUŠENJA...

Post by YugoStar »

Drago mi je zbog tebe...imas bezbroj poljubaca,drugarice Jaco!
Tvoj drug Y.
Post Reply