Ako nekog zanima...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Ako nekog zanima...

Post by Sagitarius »

iuouiouio
Last edited by Sagitarius on Tue Feb 03, 2009 12:12 am, edited 2 times in total.
igra bez granica
Posts: 173
Joined: Thu May 15, 2008 12:30 pm

Re: Ako nekog zanima...

Post by igra bez granica »

Nikoga ti ne davis evo i ja imam slicnu sudbinu ali nisam bio u komuni. Nisam siguran dali je za mene. Ja sam ti iz vk ali zivim u novom sadu a sada sam u izolaciji kod mojih u jednom selu i na subutexu sam 4 kom dnevno i planiram smanjiti jos jedan tako mi dr preporucila do 12tog da budem na 4 a onda mesec dana tri da se pripremim za 2 komada. Pa onda polako ka 0. Kako se ti osecas na subovima koliko dugo ih uzimas i interesuje me sve oko njih pa ako mozes napisi neka svoja iskustva sa njima.
Pozdrav i drzi se proci ce i to sranje sa venama.
{RUBIN}
Posts: 35
Joined: Fri Sep 01, 2006 1:29 pm

Re: Ako nekog zanima...

Post by {RUBIN} »

Samo hrabro Sagitarius,
raznolik i dug staz umeju takve probleme da donesu,
jos samo to da prebrodis i onda nabolje krece...

Pozdrav
Cessante causa cessat effectus.
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: Ako nekog zanima...

Post by Sagitarius »

uoozuozuo
Last edited by Sagitarius on Tue Feb 03, 2009 12:12 am, edited 1 time in total.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Ako nekog zanima...

Post by sunrise »

cura je sad isto na sub-u?
kako ona? ko je od vas dvoje jaci i stabilniji? sta vas drzi da ne padnete i pokleknete?
kako vasi gledaju na tu vezu?
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: Ako nekog zanima...

Post by Sagitarius »

Ma sve ti je to jedna velika zavrzlama.Ona je na 4mg Suba.
Ja sa svojima nisam živio zajedno ima jedno 12 godina,te se skoro više i ne poznajemo,jer sam ja uvijek radio(drogiran ili ne) i plaćao podstanarstvo.Sad sam kod njih,ajmo reć,silom prilika,pa i odnosi nisu baš najbolji.Oni ne odobravaju ni nju,ni Subutex,jer jedino što oni misle da je lijek za naromaniju -asptinencija ili ulica,kako "savjetuju" te udruge roditelja(koje čine samoproglašeni stručnjaci kojima se dijete obično drogirlo 6mjeseci,pa su ga strpali u komunu,pa sad misle da su popili svu pamet ovoga svijeta:pljuju po Zavodima za ovisnost,psihijatrima,lijekovima,svemu što izlazi iz njihovog malog savršenog pogleda na narkomaniju),te imam velikih problema općenito u komunikaciji s njima.Kad se tome nadodaju moji financijski problemi(zbog nesposobnosti za rad polako se gomilaju neplaćene rate kredita,računi za mobitel),trenutačno mi je život jedno veliko SRANJE.Čak sam išao tražit socijanu pomoć,a i to doživljavam kao poniženje.Sama činjenica da imam 36god.,a da mi stari kupuje cigarete me baca u depresiju,sve mi nekako crno u glavi.S curom se viđam povremeno,kao da smo srednjoškolci.Dosta nam je teško prolazit sve to,svijetla točka je da smo se stvarno makli od dopa(u početku terapije smo se par puta pukli),sada smo postavili jedno drugom ultimatum:ili heroin ili veza,a ne želim je izgubit,jer me ona dobro poznaje i razumije,i volim je.Planirali smo se vjenčat nakon sezone,skupit nešto novaca,ali...
Evo,danas idem u psihijatra,vjerovatno ću tražit Prozac ili nešto sl.,jer osjećam da sam blizu pucanja po svim šavovima,a ima još u meni volje za isčupat se iz svega,ali previše je toga što me pritišće.
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: Ako nekog zanima...

Post by bojanol »

E pa, svaki put me iznenadiš, kao pitaš se, ima li razloga za skidanje? Pardon, zašto se stalno vraćamo????? Ili kako već. Navedeš jedno šest dobrih razloga zbog čega bi trebao stati i onda postavljaš sebi, a i drugima, pitanja tog tipa. Malo sam nervozniji, ali samo iz razloga što smo isto godište, verovatno, pa me neke stvari dodatno nerviraju.
Ali biće valjda sve ok. Iskreno ti to želim.
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: Ako nekog zanima...

Post by Sagitarius »

Jebiga,heroin je ipak(čak i neki znanstvenici dokazali,pa je zaustavljeno daljnje istraživanje),jedan od jačih antidepresiva.Meni se nakon ovoliko godina doslovno uvukao pod kožu(bolje reći u dušu),tako da nije sve crno-bijelo kako ti misliš.Možda tebi je,ali meni nije.Skoro svi ljudi imaju nekakve depresije i loše periode.Neki su jači,pa se bore sami,neki se napiju,neki prebiju ženu i djecu,neki liječe frustracije na drugima,neki piju lijekove(nekad i gore otrove od heroina,ali društveno prihvatljive),a ja,kao okorjela narkomančina ,sam u životu navikao na to malo praha koje odnese sve probleme u sekund.Ali stvori tisuću novih,i svaki put su sve veći i veći,ali kao neka podmukla zmijurina,čuči u prikrajku i čeka svoj trenutak.E pa meni je takvih trenutaka dosta,ali da je to tako jednostavno kao što ti veliš,davno bi se ja toga riješio.Ne samo ja,nego i ogromna masa ljudi koji se bore s horsom.Odatle potiču sva moja pisanja i razmišljanja na tu temu.Ako ne kontaš šta ja želim naglasiti,onda očito nismo na istim valnim duljinama.
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: Ako nekog zanima...

Post by bojanol »

Verovatno. No, anyway, Svako dobro.
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: Ako nekog zanima...

Post by heroinapg »

Zanima
Post Reply