ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
oci boje meda
Posts: 568
Joined: Tue May 13, 2008 11:20 am
Location: NS

ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by oci boje meda »

xxx
Last edited by oci boje meda on Wed Sep 23, 2009 2:20 pm, edited 1 time in total.
pitas se sta je cilj?
tvoja spremnost da krenes.
***
sta znaci smiriti potrese
u dubinama sebe?
znaci:ugasiti glas.

M.Antic Hodajuci na rukama
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by saša-ex »

Idi i ti u komunu...
SAMO CEO ŽIVOT...
...iva...
Posts: 385
Joined: Tue Feb 26, 2008 1:01 pm

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by ...iva... »

Drži se draga... ne odustaj!!! Mogu doći samo bolji dani ako zaista ustraješ i želiš promjenu. :D
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by Modesty »

U ovakvim slučajevima riječ ako se piše velikim i zadebljanim slovima.....imamo svi dobro iskustvo koliko smo puta htjeli pa na kraju nismo ništa napravili a samo iz jednog prostog razloga:nemoćni smo pred heroinom ,ne možemo sami i trebamo stručnu pomoć i jaku podršku suradnika ako već nismo u komuni.
User avatar
oci boje meda
Posts: 568
Joined: Tue May 13, 2008 11:20 am
Location: NS

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by oci boje meda »

ne mogu u komunu nikako.jedan posao sam izgubila, ovaj ne mogu..sve i da ga ostavim, zavrsicu u zatvoru, jer ko ce onda platiti kredite silne i minuse beskonacne...
ovaj put nisam rekla roditeljima, nemam srca petljati ih, ali drug koji je oduvek str8 mi daje met, kod njega se i nalazi, kod njega su mi kartice, pa ne mogu do novca, a kada se zavrsi ova terapija metom, onda ce mi drobiti blokator. rekla sam mu sve fazone, kako ga mogu preci, sve zna, a ima br,tel moje majke, pa ako primeti da nesto petljam samo ce je okrenuti..mislim da sam se obezbedila sa te strane..nisu roditelji, ali nisam sama i prijatelj je od detinjstva...moram naci jos dobrog psih. i sto pre krenuti posecivati je i mislim da sam na dobrom putu...?sta mislite? ne znam, svi kazete, ne moze se tako, koliko god volja da je jaka...ipak se nadam..tuzna sam, ustvari ne znam ni ja sta sam i kakva sam, rasplace me svaka sitnica, a opet ponekad mmi se cini da nista ne osecam, pa onda da osecam svu tezinu...nemam pojma...ali odelevm...jece mi je tako radio crv....rupu u podu sam napravila, saltala kanale, pokusavala da citam, listala, buljila u papir..u tacku na zidu....grizla nokte, stegla zube...i prosao je dan...danas mi je vec bolje..danas nemam zelju...ne znam sta ce biti do kraja dana, sta ce biti sutra..ali sada ne zelim..
pitas se sta je cilj?
tvoja spremnost da krenes.
***
sta znaci smiriti potrese
u dubinama sebe?
znaci:ugasiti glas.

M.Antic Hodajuci na rukama
narcohimno

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by narcohimno »

oci boje meda,normalno je da se tako osecas,da ti emocije strasno variraju jer dugo si ih potiskivala heroinom.sto se paznje tice koju ne mozes da usresredis na bilo sta da bi ti vreme brze prolazilo i to je normalno.jebiga,navikla si da kuliras sa horsom,gledas tv,citas,komuniciras i slicno...no kako vreme bude odmicalo tako ce se sve polako vracati u normalu i sve ces redje saltati kanale i na kraju ces se zadrzati na jednom i skontati da te sadrzaj neke emisije,filma ili serije interesuje i bez dopa.znaj,vreme radi u tvoju korist i izbegavaj da buljis u sat jer ce ti se tako ciniti da vreme stoji...bices ti u redu samo se potrudi.pozdrav
User avatar
oci boje meda
Posts: 568
Joined: Tue May 13, 2008 11:20 am
Location: NS

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by oci boje meda »

hvala..znam da je ovo glupo pitanje i da ne vredi biti nestrpljiv u ovakvim stvarima, zapravo je nemoguce...citajuci te, cini mi se da si ti str8, pa kazi mi koliko treba da prodje vremena da se bar malo bolje osecas...znam da je to individualno, od osobe do osobe, od gomile faktora zavisi, ali onako otprriillikke, eto, kada si ti poceo da se osecas bolje, kada ti je tuga bila malo manja....inace, nisam verovala, mislila sam da ce mi to biti najteze, ali eto nije- odlazak na posao, je tesko ujutru, ne ide mi se, najradje bi pucala sebi u glavu, ali kada stignem ,pa ljudi, pa frka, ne stignem mnogo misliti..ispadne da je najgore kada si sam kuci...problem je jedino sto kada dodjem kuci, nemam zelju nigde ici i ni sakim se druziti i vidjati..iskljucim zvono na vratima, ugasim mob,upalim sekretaricu..i ni za kog nisam tu...samo za N da doje da mi da met. i to je to..i njega zamolim da brzo ode..a on konta, i ostavi me..a znam da ne radim dobro, trebala bih se druziti sa ljudima, ali eto jos ne mogu...imam tu srecu da je ekipa str8., jedino smo se momak -LJ i ja radili, znaci nemam bezati od stare ekipe, samo joj se trebam vratiti, to je moja sreca, ali mi se jos ne vraca...volim biti sama, iako mi onda nije dobro, jesam li ja normalna?ne volim da mi nije dobro, ali ne volim ni sa ljudima komunicirati, zamara me sve to, a opet kada sam primorana komunicirati, shvatim da mi je ipak na neki nacin lakse jer ne mislim..i ko je sad tu lud?
pitas se sta je cilj?
tvoja spremnost da krenes.
***
sta znaci smiriti potrese
u dubinama sebe?
znaci:ugasiti glas.

M.Antic Hodajuci na rukama
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by Modesty »

kad prelaziš na blokatore,ja znam moji prijatelji koji su se skidali sa metom da su to obavili za 5-6 dana u suprotnom si navučena onda na njega pa ovo ,nanovo?
User avatar
oci boje meda
Posts: 568
Joined: Tue May 13, 2008 11:20 am
Location: NS

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by oci boje meda »

sad sam na 40 kapi, smanjujem za po 10 svaki dan, sto znaci za vikend bih trebala da zavrsim sa metom, i onda par dana nista da se iscistim, mislim da ne mogu blok na met, je li, ne znam, samo pretpostavljam da je isto kao i sa dopom, i da par dana posle meta ne smem nista da uzimam, pa blok...mada koliko sam cula od igre bez granica, i poznanika koji se u Zmaj ognjena vuka skidao metom, kod lekara terapija traje 21 dan, po tome znaci mojih 10-12 nije strasno..ali u svakom slucaju sto manje to bolje....
pitas se sta je cilj?
tvoja spremnost da krenes.
***
sta znaci smiriti potrese
u dubinama sebe?
znaci:ugasiti glas.

M.Antic Hodajuci na rukama
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by Modesty »

nesmiješ blokator na met a to što se oni kod doktora skidaju po 21 dana...kako li su skinmuti baš me zanima....vidjet češ kako će ti biti divno posle tih 10-12 dana,opet ćeš imat krizu.....stvarno mi nije jasno kako ste tako ne upućeni.....da ne zvuči ružno od mene ali jedva čekam da se sama uvjeruš da li si se skinula ili si samo navučena na drugi opijat.Sa metadonom se možeš jedino skinut da budeš strejt ako ga uzimaš par dana samo za bolove i to je sve.
Post Reply