ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

narcohimno

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by narcohimno »

ma nadrljala si sacuvaj boze...posle meta,svakim danom ces ukidati po jedno "ne" sa naslova... :-D :-D :-D
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by Modesty »

nisam te draga drmala radi zezanja,u biti situacija i je tako ozbiljna što ne znači da nećeš uspjeti ali ako je kao takvu i prihvatiš.
igra bez granica
Posts: 173
Joined: Thu May 15, 2008 12:30 pm

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by igra bez granica »

Pozz svima
Ja verujem ocima da je ovaj put shvatilla to ozbiljno i ja sam joj rekao da se ne zme zajebavati sa metom. Ima cvrstu volju barem po onome sto mi je na pp pisala.Nadam se da ce uspeti jest da met stvara jos vecu zavisnost ali drzi se pije ga sa sokom duplo je smanjila za nedelju dana od 180 kapi sa sokom a posto znam kakv je met sa sokom mislim da se nece toliko navuci. Naravno krizu ces oci imati i kada ostavis met ali nadam se da nece biti jaka i dugacka.
Drzi se i ja sam u istim sranjima i mene ceka onaj tezi deo posla sta posle subutexa ali i ovo mi je napredak veliki pomak ostavio sam se meta ostavio i speed balla i sada polako. LJudi sutra idem u ns, idem resiti kredite a i za posao drzite mi palceve da mi daju neplaceno pa makar i 3 meseca. Znam reci cete da to nije dovoljno ali opet i to mi je dovoljno za pocetak.
Zelim ovaj put uspeti.
Moram uspeti
Oci moje drzi se ti imas svu nasu podrsku ako ti je neko i ostrije nesto rekao nije to zbog toga sto ti ne verujemo vec sto se boje za tebe. Svi smo mi kao sto ti je modesty rekla imali cvrstu volju zato zovi dr i odmah pocni sa seansama bice ti lakse. Neces biti sama u toj najtezooj borbi na svetu.
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by Modesty »

držim ti palčeve stari...samo guraj napred...smanjuj,vjeruj i bori se.
User avatar
oci boje meda
Posts: 568
Joined: Tue May 13, 2008 11:20 am
Location: NS

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by oci boje meda »

evo danas sam dobro...cudne su te promene raspolozenja...juce nisam mogla zaustaviti suze, nekontrolisano "idu", na poslu se vadim ma alergija...a danas dobro, smireno...kao da juce nije postojalo. decko i danas fali, ali ne boli toliko kao juce.
mada ne mogu da docekam da dodje, a jos nije posteno ni otisao.jebi ga.bas smo bili ludi iglupi, i ne vredi ni jedan onaj lep dan na H i lazni osecaj, nije vredan ove tuge i tezine. nije. ne znam sta smo mislili, gde smo bezali i od koga. tek sad vidim da smo imali sve, pre svega jedno drugo.i ljubav.a sta smo dobili? prazne dane, teske dane, samocu. usamljenost.i prazninu. nesredjene misli. haos u glavi. bol u dusi.ali, sada ne vradi pitati se. sta je bilo bilo je.idemo dalje.boriti se boriti se boriti....i za razliku od nekih koji mi na forumu govore kako cu brisati posle meta svaki dan po jedno ne iz naslova svoje ispovesti, tj u stvarnom svetu, e nisu upravu..samo cu da dodajem po jedno,ma po dva ne! ako juce nisam nista zavrsila, a zaista ne mogu opisati koju tezinu sam osecala, mada ni ne treba,svi smo sigurno tako osecali, ...mislim da sam na dobrom putu da..necu reci da nikad necu zavrsiti, ako nisam juce, odavno sam naucila da nikad ne govorim nikad, ali eto usudicu se da kazem da mislim sam na dobrom putu...i necu time da se inatim ili ne znam ni ja sta, nista time ne dobijam, nadam se da mi zelite dobro, ali ne znam zasto ne zelite da shvatite ja sam ovaj put zaista cvrsto odlucila, zaista zelim, i osecam promene u sebi...
imam tu srecu,za razliku od mnogih na forumu, nikada nisam posegla za dopom zbog nezadovoljstva, da bih pobegla od problema, ne! uzela sam ga iz ciste radoznalosti!oduvek sam imala dobar zivot, srecno detinjstvo...zavrsen fax, dobar posao.nisam krala, spavala po ulici, nije me decko tukao nikad...i zato mislim da imam ipak dobre startne pozicije, jer ne moram resavati nikakve unutarnje probleme, nezadovoljstva...prosto treba da povratim svoje otupele emocije, i da se izborim sa tim promenama raspolozenja koje dop nosi...volela bih da me razumete, i malo podrske mi date...ne trazim lazne nade i uljuljkivanje...treba me drmati i ne dozvoliti da se opustim, ali bas ni jedna rec podrske... :cry:
pitas se sta je cilj?
tvoja spremnost da krenes.
***
sta znaci smiriti potrese
u dubinama sebe?
znaci:ugasiti glas.

M.Antic Hodajuci na rukama
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by bojanol »

imam tu srecu,za razliku od mnogih na forumu, nikada nisam posegla za dopom zbog nezadovoljstva, da bih pobegla od problema, ne! uzela sam ga iz ciste radoznalosti!oduvek sam imala dobar zivot, srecno detinjstvo...zavrsen fax, dobar posao.nisam krala, spavala po ulici, nije me decko tukao nikad...i zato mislim da imam ipak dobre startne pozicije, jer ne moram resavati nikakve unutarnje probleme, nezadovoljstva...prosto treba da povratim svoje otupele emocije, i da se izborim sa tim promenama raspolozenja koje dop nosi...volela bih da me razumete, i malo podrske mi date...ne trazim lazne nade i uljuljkivanje...treba me drmati i ne dozvoliti da se opustim, ali bas ni jedna rec podrske...
A ne, sva ova ekipa je sa svojih 18-19 (ovo je aproksimativno, mi u Vojvodini bi rekli - odprilike) počela da se štepa iz bedaka, koji bre bedak, pa svi smo počeli iz radoznalosti. :mrgreen: Manje više.
narcohimno

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by narcohimno »

oci boje meda,nisam bio zlonameran sto sam ti ono napisao,nego ti govorim iz licnog iskustva.na pocetku ma koliko crno i tesko bilo uvek smognes snage i onda te to baci u trip kako si mnogo jak ali to samo traje dok imas cilj da se skines i kada to uspes onda krece zivot ali tada ta kolicina entuzijazma opada...ja sam bio gori od tebe ovde na forumu ubedjujuci druge da sam supermen i da nema sanse da ja ne uspem koliko sam cvrsto resio i to...neznam,zelim ti da uspes pa kako god.
User avatar
oci boje meda
Posts: 568
Joined: Tue May 13, 2008 11:20 am
Location: NS

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by oci boje meda »

ok...hvala...malo me dira....ali ok.kontam ja da niste ylonamerni, ali...ma shvatas...jbg. ne vredi pricati, kao sto rekoh nikad ne reci nikad..dela dela dela...vreme..i pamet u glavu...nadam se najboljem, a kao sto u nekom gore postu napisah, voja (koju prvi put za sve ove godine imama)+psih+blok+antidepresivi...jbg. trebalo bi da uspe....u svakom slucaju borimo se borimo se....znam da mi borba predstoji, i znam da ce biti padova, ali padnes, ustanes, bitno je ustati, ne ostati dole...u glibu.. i terati djavla :smt071
pitas se sta je cilj?
tvoja spremnost da krenes.
***
sta znaci smiriti potrese
u dubinama sebe?
znaci:ugasiti glas.

M.Antic Hodajuci na rukama
User avatar
oci boje meda
Posts: 568
Joined: Tue May 13, 2008 11:20 am
Location: NS

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by oci boje meda »

narco...a sad ne kontam, vise nisam sigurna, jesi li ti sad str8 ili :cry: u nekom od tvojih postova mi se ucinilo da si ok, a sad ovaj poslednji...ne cini mi se...nadam se da gresim i da si str8 najstr8...nisam citala ni ispovest tvoju pa da znam, evo bas cu sad
pozzz
pitas se sta je cilj?
tvoja spremnost da krenes.
***
sta znaci smiriti potrese
u dubinama sebe?
znaci:ugasiti glas.

M.Antic Hodajuci na rukama
narcohimno

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by narcohimno »

napravio sam par recidiva sa troksima,cesto pijem pivo i duvam kao nenormalan...ako se sve to izuzme onda sam prilicno strejt :o
Post Reply