ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by heroinapg »

PDT_Love_08 *Znas ti, mala:} kome salljem poljubac.
igra bez granica
Posts: 173
Joined: Thu May 15, 2008 12:30 pm

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by igra bez granica »

draga moja okana
posle nekog vremena evo da ti se javim nismo se videli u ns ali bice sanse. eto ostao sam bez posla toliko o ljudskoj humanosti, podrsci nas narkomana u nasem izlecenju, ljudi su licemerni ali sta cu im ja. jos kada bi gledao na njih gde bi mi bio kraj. mozda je tako i najbolje da sve pocnem iz pocetka da sve ono sto je bilo ostane iza mene. jedina stvar koja me jos vezala za stari nacin zivota bio je taj posao. jest da sada imam 35 i moram ponovo izpocetka ali stvarno mi nije bed. sta vise radujem se novoj borbi.
oci moje poceo sam da ucim, zvale su me agencije da radim italiju prag bec i spaniju ali dobih ponudu i za amsterdam:) pa cu videti dali otici ponovo tamo. ipak neki ljudi cene kvalitet jer su me uprkos tome sto znaju ko sam bio ipak zvali da radim. e sad vise nema brige hocu li imati i kako cu nabaviti 5-6 boca meta za jednu turu i dali cu moci tamo izkemijati neku terapiju, toga vise nema. da prijateljice moja vracam se najverovatnije u ns sa mojom ljubavibez posla, stana ali sretan i zdrav i prav. ne bojim se nema vise straha, vec nada u bolje dane, da istrajem u borbi da vise nepokleknem djavolu. znam sta ce neki reci jos si ti narkoman ali briga me. konacno se ne osecam kao narkoman ne razmisljam kao narkoman, vec radim kao stoka da bi uzivao u malim stvarima, prosli vikend smo bili u bg, bilo je divno, petak vece susret sa mojom ljubavi i sve sto sledi posle 7 dana razdvojenosti, subota ustajanje kafa i odlazak u grad, ne trazeci i jureci shemu vec shoping joj pa to je bolje od bilo cega, jos kada kupujes dragoj osobi a i ona tebi nista lepse, pa setnja kalisom zoloski vrt kafice i vecernji izlazak sa prijateljima koji ne pricaju o drogi, vec o obicnim stvarima. lud provod do 6 ujutro, nedelja sad malo ruzniji deo glavobolja od vina ali i draga osoba pored mene pa je mnogo lakse. moram ti priznati da je bilo super. eto danas je dan zaljubljenih a mi smo opet zajedno lepo je...
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by PsyTechGirl »

Diwno.. Owakwi postowi mi daju nadu u bolje sutra ..
Igra Bez Granica, od srca zelim swe naj naj lepshe i da zauwek ostanesh tako srecan kao sada!!
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
igra bez granica
Posts: 173
Joined: Thu May 15, 2008 12:30 pm

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by igra bez granica »

Hvala psytechgirl
i da odlicno se osecam konacno sam poceo da zivim punim plucima pokusavam da nadoknadim svih 15 godina zavisnosti jurenja kuci da se uradim ili skuham caje toga vise nema. imam osobu koju volim koja mene voli ovakvog kakav sam bez obzira na sve i naravno veliku podrsku nje.
oci moje daj bre javi se nazovi me na srpski broj u ponedeljak oko 10.00
imam svasta da ti pricam a verujem i ti meni jer smo prosli put samo 45 minuta pricali a nismo se odtakli skoro nicega vaznog zato javim ti se kada predjem iz domovine u otadzbinu
pozz svima
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by Baba Naca »

SSSRRREEECCCAAANNN RRROOODJDJDJEEENNNDDDAAANNNAAACCC !!!


PDT_Love_18 PDT_Love_23 PDT_Love_18 PDT_Love_23 PDT_Love_18 PDT_Love_23 PDT_Love_18 PDT_Love_23 PDT_Love_18


Voli te tvoja baba rodjena! :wink:
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
goldy
Posts: 333
Joined: Tue Nov 04, 2008 7:19 pm

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by goldy »

..
Last edited by goldy on Wed Jun 24, 2009 9:22 pm, edited 1 time in total.
User avatar
YugoStar
Posts: 757
Joined: Wed Mar 05, 2008 4:35 pm
Location: Evropa

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by YugoStar »

Znas da ti zelim sve naj od srca!
Javicu se,radim.
User avatar
bez veze
Posts: 43
Joined: Tue Oct 28, 2008 12:56 pm
Location: beograd

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by bez veze »

:smt031 MALA SREĆAN ROĐENDAN!!! :smt113
PDT_Love_22
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by dete svemira »

Sve najlepse.....

Pozdrav sa severa :D
Misli koje misliš
su život koji živiš.
User avatar
raskorak
Posts: 453
Joined: Wed Dec 06, 2006 7:20 am
Location: u svemiru

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by raskorak »

Vidim da su bila neka pičkaranja na forumu ovih dana, te ću ih preskočiti.

Neću preskočiti da ti čestitam rođeni dan. Pepeljuga se pridružuje čestitkama
To sam ja:
Čudo, ali ne i čudovište
Svetlost, ali ne i Sunce
Mrak, ali ne i tama
Radost, ali ne i sreća...
Post Reply