YugoStar

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: YugoStar

Post by YugoS »

Pa ja sa covjekom i njegovom porodicom ovo sve i prezivljavam.Juce smo bili zajedno,ali ovo mi toliko smrdi da cu zamoliti Vladu da se javi obavezno.

Ovo si trebao na vrijeme napisati,a ne tamo-vamo.

Kakav subutex covjece i sva ta prica,ne mogu da vjerujem.

Nisam dao nista Vladimiru,pa ne bih ovako javno reagovao.Nisam glup da imam problema sa zakonom ikakvih.
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: YugoStar

Post by saša-ex »

Koji si ti bre manipulator i folirant....Jel Vlada cucla subotex? Odakle mu ideja i kombinacija? Da nije otisao u prvu prodavnicu i kupio? Covek je bio cist neko vreme. Uzeo opet dop.Da li stvarno mislis da je ovo bilo resenje? I ne pravi se vise naivan ovde, molim te...I nema potrebe da se ovde vise objasnjavamo.
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: YugoStar

Post by YugoS »

E ovo si u potpunosti u pravu !

Ova sva prica mi nikako nije trebala,ali nikako.

Ja nemam ni sekunde griznje savjesti.
Ni kao neko ko je nekome nesto dao,a ni neko koje nekoga nesto nagovarao!

Tuzno i Zalosno !
Last edited by YugoS on Sun Nov 29, 2009 8:03 am, edited 1 time in total.
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
klara60
Posts: 550
Joined: Wed May 14, 2008 8:42 am

Re: YugoStar

Post by klara60 »

Nije mi bas jasna ova prepiska -optuzbe i odbrane-sta je ko kome dao i da li je dao, kakve ljekarske nalaze ko ima, dokaze i sl. te odakle taj nesporazum (moram napomenuti da mi je posebno zao jer su u pitanju meni drage osobe s ovog foruma).
Sasa rece da ga je zvao Vladin otac, a ja dodajem da ja kao roditelj cesto sumnjam prvo u svoje dijete, pa onda i u sve osobe s kojima ono dodje u kontakt bez obzira da li su to "ciste" osobe ili da su makar nekada probale drogu, a o ovisnicima, pa bili oni i bivsi necu ni da govorim-za sada, a i za duze vrijeme-daleko im kuca od moje i svi putevi od puteva moje kcerke. Sami znate da su apstinenti nestabilni, da ih svasta moze navesti na recidiv i zato smo mi roditelji plasljivi. U strahu su velike oci. Divno bi bilo kad bi bivsi ovisnici jedni druge mogli poduprijeti u njihovoj borbi, ali bezbroj puta sam procitala na ovom forumu da je to gotovo neizvodljivo (osim u komunama i pod strucnim nadzorom). Mozda je i u ovome fol...Najbolje to vas dvojica razjasnite kad se vidite. Bitno je da se sve ipak dobro zavrsilo, a ti YugoS, se opusti, sam tvrdis da nema za sta da te grize savjest, pa kad je tako, gledaj sebe i ne trosi snagu na rasprave. Vidim da cjenis Sasu, te da cete se i sresti, pa tada razjasnite taj nesporazum. Pozdrav i za Sasu i za YugoSa!
darla
Posts: 218
Joined: Tue May 19, 2009 4:07 pm

Re: YugoStar

Post by darla »

saša-ex wrote:Koji si ti bre manipulator i folirant....Jel Vlada cucla subotex? Odakle mu ideja i kombinacija? Da nije otisao u prvu prodavnicu i kupio? Covek je bio cist neko vreme. Uzeo opet dop.Da li stvarno mislis da je ovo bilo resenje? I ne pravi se vise naivan ovde, molim te...I nema potrebe da se ovde vise objasnjavamo.
jel Yugo cucla subutex? ne !!!
a sta i da mu je dao? jel bolje subutex ili dop ? mozda ne bi ni uzeo dop da je imao subutex..nebitno
Jel Vlado bio u komuni ? -i sta opet je uzeo dop..i to par puta over imao.. pitaj Yuga jel imao recidiv otkad koristi substitut..
sam si rekao da je komuna jedno od rijesenja, ali da nije za svakoga..ili ipak to mora biti jedini put, pa makar i iz 15-og puta? ili ti moras biti jedini spasitelj na ovom forumu?
ne zelim se vise petljati, ali morala sam..ovo sve mi izgleda kao sabotaza i Yuga i njegove metode lijecenja..
prenisko je optuzivat nekoga tako javno, samo na osnovu nekih svojih indicija..
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: YugoStar

Post by YugoS »

Gospodjo Klara, veliki pozdrav i postovanje.

Vas post je,cinimi se,dosao u pravo vrijeme.
Mislim da je ovo i najkvalitetniji post do sada,naj blizi nekoj istini.

Ja sam svoju dilemu rjesio.
U tom djelu vezano za roditelje ste u pravu i taj strah koji smo im priredili je opravdan.
Neko ko je vise puta dozivio laz,prevaru,laznu nadu u potpunosti treba biti shvacen.Znam po svojim najblizim.

Da sam znao to sto sad znam i da sam barem ja mogao trezvenije razmisljati do ovih stvari nebi ni dolazilo.U ovom slucaju cu samo to sebi da prebacim.Nije trebalo da dolazi do ovoga,priznajem.

I dalje odgovorno tvrdim da nisam kriv za ove optuzbe.Neke stvari su se nesretno izdesavale i poklopile.
Zarad prijateljstva i nadam se boljeg sutra,ja vise nista necu napisati u vezi ove teme.

Ovo je javni forum i neka svako sam razmisli i formira svoj stav onako kako misli da je ispravno.
narkoman sam al' najlepsi.
jana
Posts: 585
Joined: Wed Sep 12, 2007 12:47 am

Re: YugoStar

Post by jana »

ja ne razumijem u ovom slucaju sasu-ex.njegova misija u post narkomanskom zivotu je ocito da pomaze ljudima da se izvuku.u par navrata sam primjetila da to cini bratski,i svim srcem.e,sada,optuziti covjeka da je dao drogu odnosno sub,drugom covjeku,po osnovu razgovora sa jednim od roditelja,to mi je nerazumno.zar se niste mogli ispricati i braniti pp porukama.dalje,koja je svrha tog i takvog upotrebljenog autoriteta ovdje.prekidanje komunikacije izmedju vlade i yuge,prekidanje neproduktivnog kontakta ili nesto drugo.
gledajuci zaumnim okom,izmedju redova,neovisno od suzea,ja otkrivam personalitete u ovoj igri.moze li autoritet biti neko ko se upusti u ovakvo jedno krmarenje.mi smo svi samo ljudi,imamo ego,koji svjesno ispoljavamo,i imamo personalitet kojega smo svjesni ili nesvjesni.dakle,bez obzira da li smo cisti ili konzumiramo,zasto je kome trebala ovakva rasprava na forumu.pozdrav.
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: YugoStar

Post by YugoS »

Hvala svima koji misle svojom glavom !

:idea:
Last edited by YugoS on Sun Nov 29, 2009 8:02 am, edited 1 time in total.
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: YugoStar

Post by saša-ex »

Darla, ti uopste nisi u toku. Yugo pije suboxon. Vlado nije bio u komuni.
Ova prica je izmakla kontroli, na zalost. Nisam trebao ni da je pocinjem. Vladin otac nikog nije optuzivao. Covek nije ni shvatio sta se desilo. Nije ni znao sta je subotex ili suboxon(potpuno isto sranje, samo suboxon ima dodat blokator). Mislio covek da je to neki lek koji ce pomoci njegovom sinu. Znaci nisu insinuacije, nego konkretne stvari. I to ovde niko ne porice, ukoliko niste primetili. A svom drugu Vladi zelim kvalitetan zivot koji zasluzuje. Ali za koji ce morati da oznoji dupe i koji se nece pojaviti sam od sebe. A supstitucija je govno, posebno za njega. Nece mu promeniti zivot, nece mu promeniti misli. Zarobice ga samo mnogo jace nego sto je sad zarobljen.
A ovo je borba na zivot i smrt, koju gledam svaki dan, uzivo, ne udobno zavaljen u fotelju pametujuci po forumuma i deleci smajlije. Zato se pustite corava posla...
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: YugoStar

Post by tess »

saša-ex wrote:Yugo, pisem javno da bi svi znali o cemu se radi. To sto si uradio je neljudski. Molim te da stanes sa "pomaganjem". Ti u stvari ne zelis dobro Vladi. Njemu treba lecenje, a ne to sto mu ti dajes. Ako je ostalo malo dobrote u tebi, stani.
Sustina ovoga gore navedenog je da preispitas svoj odnos sa doticnim(oko koga je frka),tj da promenis svoj nacin pomoci.Ja sam siguran da sve sto si radio i u svim svojim odnosima sa drugovima si bio iskren,pozrtovan i uvek spreman da pomognes.Cesto u tim slucajevima pruzanja pomoci gresimo nesvesno.Zar i nasi roditelji nisu radili i nerade i danas isto?Sam si pre neki dan napisao da je on jedini narkoman koji je od ovisnika napravio suovisnika,tako nesto.Pazi ne govorim da si uradio bilo sta ni ovo ni ono,cak sam siguran da nema tebe,mozda bi to uradio i ranije sa mozda drugacijim ishodom.Medjutim moras da budes i svestan da si verovatno napravio i tu "nesvesnu" gresku,kao vecina suovisnika jel? Tako da ti je Sale to malo ostrije rekao,da bi ozbiljno doprlo do tebe,da mozda prestanes da budes vise ljubazan i kao dobri smo,dobro nam ide,e pravo dobar dan itd,,.i onda pozeli da se rokne. Pa definitivno po mom usranom misljenju stvari moraju da se menjaju.Mislim svi smo u govnima,ali roknutio se...sva sranja nam se oprastaju,ali to ne.
dal' mi steti droga leti?
Post Reply