YugoStar

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: YugoStar

Post by Param-parcad »

ovaj sale me pomalo plasi...otkud on na svakom mestu u svako vreme?dobro je sto se nisam stvarno ispovedio do kraja njemu,do sada bih uveliko svirao klavir i guslao resetke sa nozem iz menze :)
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: YugoStar

Post by YugoS »

Pozdrav D.
:D
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: YugoStar

Post by YugoS »

saša-ex wrote:Yugo, bicu jos direktniji. Dao si mu subotex. To je za mene droga. Kraj.
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: YugoStar

Post by YugoS »

saša-ex wrote:Yugo, pisem javno da bi svi znali o cemu se radi. To sto si uradio je neljudski. Molim te da stanes sa "pomaganjem". Ti u stvari ne zelis dobro Vladi. Njemu treba lecenje, a ne to sto mu ti dajes. Ako je ostalo malo dobrote u tebi, stani.
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: YugoStar

Post by saša-ex »

Znas sta Yugo, mozda nekom ovaj forum i izgleda kao neko mesto opustanje, zafrkanciju, pametovanje....ovde se ipak radi o jednom zivotu, taj Vlada je od krvi i mesa. I ja donekle kapiram da ti mislis kako je supstitucija neko resenje i pomoc. Ali za njega u ovoj situaciji nije.
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: YugoStar

Post by YugoS »

I samo nagovaranje nekoga na supstituciju za mene je diskutabilno.
U najmanju ruku bih,i u tom slucaju,imao griznju savjest!

Mozda tebi to izgleda drugacije,kao sto su neki mislili da sarmiram curice-ovisnice na Forumu,sto mi je fuj(a nekome se tako cinilo i ne osudjujem te ljude,jer ne mogu biti bas objektivan,ali prihvatam sugestiju!).

Meni sad ovo lici kao da sam Tuberan koji namjerno kaslje okolo,nebi li jos nekoga zarazio.I to mi je fuj!

Mene je covjece zaboljelo to sto mi se imputira nesto sto nisam uradio.Sreca pa cuvam i materijalne dokaze,tako da u svako doba mogu da se opravdam i dokazem.(Ti lijekovi su zavedeni pod brojem i prilicno se lako moze dokazati).

Osim toga,subutex nisam vidi,a kamoli posjedovao vec skoro dva mjeseca.
Da se nasopo Suboxona poslije overa,riknuo bi od krize.
Last edited by YugoS on Sat Nov 28, 2009 3:30 pm, edited 1 time in total.
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: YugoStar

Post by PROČITAJ ME »

Šta reći na ovako nešto?
Samo znam da nije bilo ovog Saleta sa foruma, ja bih davno bila mrtva.. ležala tamo u nekom jarku...
Da se razumijemo, mnogima je čovjek pomogao i to baš tako, i to baš zašto je bio ovako direktan....
Pa boli kada ti čovjek kaže u facu da si pogriješio, krivo ti, jer si ti taj koji si uvjek u pravu... polazim od sebe... Istina te boli.
Ko nađeš se uvrjeđen... ma niđe veze.. Po meni kad god sam imala problem, razne borbe i situacije, dešavalo se tako što sam prepoznala pravog čovjeka u pravo vrijeme i pomogao mi je... O retu ne govorim..a ima i toga..
Pomaže mnogima, pa masu ljudi je počelo pisati i tražiti pomoć samo radi jednog Saleta ex sa foruma....
Ne znam ja mu skidam kapu.. Danas sam mu zahvalna što mi je pomogao....
A svi mi dobro ovdje prepoznamo ko nam želi pomoći, naše je da dopustimo da nam se pomogne.
toliko.. pozzzz i podržavam sve Saletove metode, ma kakve god one bile.. POMAŽU.. pa vi vidite...
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: YugoStar

Post by YugoS »

I trebas da mu budes zahvalna !
Ali kakve to veze ima sad samnom i ovim slucajem ?
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: YugoStar

Post by YugoS »

I da,umalo zaboravih,nisam bas sa vremenom ovog momenta ali cu pisati..

Jesi li ikada od mene dobila i mrvu Subutexa ?

Znala si da ga imam i reci jesi li ikada bila nagovarana na subotex od mene ?

Jesam li ti ikada predlagao da prihvatis substitut ?

Probaj se sjetiti mojih stavova i slobodno ih napisi u vezi suba.

I opet,nista ne mislim protiv lijecenja na koje si otisla,cak sam te i ohrabrivao,ako nisi zaboravila !
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: YugoStar

Post by PROČITAJ ME »

uuuuu ponos do plafona... ne mislim o slučaju govorim općenito.....
Čovječe šta je taj ponos? dokle vodi.. ma nije bitno.. iskuliraj ali ja moradoh reći..
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
Post Reply