YugoStar

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: YugoStar

Post by 7474 »

YugoS wrote: Samo zelim da vas sve pozdravim !

Ja sam i dalje pravo dobro !
pozZZZzzdrav, Yugose!

sjajno je saznati da si dobro!
super je i što si se javio! verovatno te nije bilo jer si lutao "okolo" pa si se najzad vratio!

di si, kako si? di si bio, kako si proveo "raspust"?


ajde, raspiši se malo, da čujemo detalje!

nice to have You back!
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: YugoStar

Post by YugoS »

Cao Nik,pravo mi je drago sto si se javio :D !

Nije me bilo jedno vrijeme,"raspust" je prosao super,ali mi bezveze da pisem o tome.

Ima drugih stvari o kojima bih rado pisao.
I dalje topim suboxon,ali sam napredovao.Ne razmisljam cesto o narkomaniji i cini mi se da sam se potpuno vratio.
Evo jedne epizode,koja moze dati odgovor "Sta sam to naucio radeci na sebi";
Znaci,vec duze vremena sam pravo dobar,ali se znalo desiti da trazim da povecam miligrazu.Nikada nisam dobio to povecanja,sto mi je danas bas drago.
I tako jedne prilike kod doktorice ja ponovo pitam da mi se poveca terapija.Kazem dobro sam,ali mi kao nesto fali,pa ako moze....?!!!
Nemoze,kaze ona i napokon se sjeti da me pita u cemu je problem i koji je razlog da vec 3.put trazim da mi se poveca miligraza.Ja nisam imao nekih razloga,ali smo popricali.
Odgovarajuci na ta pitanja i kroz razgovor smo dosli na to da ja i nemam konkretan razlog i da je to neka moja fikcija da kada sam bar malo nervozan ili u nekoj frci izlaz trazim u tabletama i hemiji.
U glavnom,fol je u tome da ja nemam pozudu,tj. zelju za opijatima,sto je i primarna funkcija ovog lijeka.Sve ostalo(nervoze i sl.) su normalne pojave sa kojima se susrecu svi stanovnici ove Planete.

I tako sam Naucio da odvajam probleme koji me vode u recidiv i probleme svojstvene "zdravom" covjeku.
Onoga momenta kada te dvije stvari dobro utvrdim,pocinjem sa smanjivanjem terapije.(mislim da sam to vec dobro savladao,ali ne zelim da zurim :wink: ).

Pozdrav jos jednom,javljacu se cesce !

:D
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: YugoStar

Post by bojanol »

Ma bratašek, i ja bih bio stabilan i siguran u sebe da topim svako jutro pod jezikom nešto što je u biti opijat.
Izvini, ali kad prekidaš sa tim sranjem???? I dali je to moguće u stvari????
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re: YugoStar

Post by anfakabl »

Pozdrav za Sarajevo i okolna brda.
all that I want is to play
User avatar
klara60
Posts: 550
Joined: Wed May 14, 2008 8:42 am

Re: YugoStar

Post by klara60 »

Veliki pozdrav YugoSu!
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: YugoStar

Post by vudd »

Ooo Yugoooo...Obec'o si u februaru da cete banuti na kafu i nesto sa raznja...Pragnjetina se ohladila,kafu ukrala tetka,a ja sve kontam da su na subu ljudi usporeniiiiii...Sala i vic.Nek' si samo zdra'o
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: YugoStar

Post by YugoS »

bojanol wrote:Ma bratašek, i ja bih bio stabilan i siguran u sebe da topim svako jutro pod jezikom nešto što je u biti opijat.
Izvini, ali kad prekidaš sa tim sranjem???? I dali je to moguće u stvari????
A sad si ne stabilan i ne siguran ?!
Ja necu da budem ne stabilan i ne siguran i necu prekinuti sa ovim "sranjem" dok god budem mogao.
A mozda je i nemoguce?!

Pozdrav Anfa,postovanje Klaro!

Drale,haveru moj,vjeruj mi da mi bude neprijatno zbog tog obecanja.Pomalo se i radi,a par puta se desilo da Vlado ne moze,pa onda nekoliko puta ja nemam vremena.
U svakom slucaju planiramo da te vidimo!!!

Svim ljudima dobre volje jedan veliki pozdrav uz zelju da rata ne bude i da vlada ljubav i tolerancija medju ljudima i zivotinjama!

:D
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: YugoStar

Post by bojanol »

Naravno da sam nestabilan i nesiguran, ali sam strejt, bar od pajda i ostale hemije.
I mada mi nikad u životu nije bilo teže, osećam se dobro.
Pozdrav.
User avatar
Kruga
Posts: 398
Joined: Thu Jun 10, 2010 3:35 pm

Re: YugoStar

Post by Kruga »

Yugos, SREĆAN TI ROĐENDAN, amigos!
User avatar
vjeraufanjeiljubav
Posts: 113
Joined: Wed Feb 14, 2007 12:13 am
Location: split
Contact:

Re: YugoStar

Post by vjeraufanjeiljubav »

Sritan rodjendan :-)
Ako je vazno ostavite komentar na blogu tamo sam cesce. Bog vas blagoslovio.
http://vjeraufanjeiljubav.blog.hr/
Post Reply