YugoStar

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: YugoStar

Post by saša-ex »

Sviđa mi se ova gastarbait verzija navlačenja...Ipak, gde god bio, šta god radio-putevi s gudrom su isti.
Drago mi je što te čitam, Yugo jarane...
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
YugoStar
Posts: 757
Joined: Wed Mar 05, 2008 4:35 pm
Location: Evropa

Re: YugoStar

Post by YugoStar »

Da,slazem se,a to mi i jeste cilj...sto vise verzija navlakuse to vise sansi,pogotovo ovim mladjim stazistima ili pocetnicima,da sjebu opakog igraca.Pazi ti njega(mislim na heroin) cime se on sluzi.Ljudi moji on tako zna da folira,ma na ranu bi ga privijo.E to su ti momenti kad te pusti da se malo drogiras(na pocetku samo) bez da ti udjeli krizu,pa ti posalje dilera koji je velikodusan...me sve su to folovi nevidjeni,a mi treba o tome da pisemo i razotkrivamo te sisteme...nastavicu veceras,imam nekih obaveza...vozdrica.
User avatar
YugoStar
Posts: 757
Joined: Wed Mar 05, 2008 4:35 pm
Location: Evropa

Re: YugoStar

Post by YugoStar »

Danas sam pravo imao obaveza...neznam kako ali danima nista,pa onda sve nesto navali umjesto da se lijepo razgodi.Ali nema veze bile su to slatke obaveze.Sta se desava? Moj rodjak kojeg najvolim(citaj kako je napisato,sastavljeno) je pred samim otvaranjem Paintballa,pa sam ja zaduzen za dizajn,marketing i te stvarcice.Ja to pravo volim,imam talenat za umjetnost i volim olovku i tush.E sad,kao i mnogo stvari,ja taj svoj talenat nikad nisam razvijao i to me ponekad boli.Recimo,danas mi je poslao neke uzorke prema kojim treba da osmislimo flajere...kad sam vidio taj uzas,zamalo nisam povratio od neukusa i bezvezluka...ali mogao sam samo da se jedem i grizem jer ja svoje ideje neznam da ostvarim.Kontate...imam ideju imam inspiraciju ali neznam to da pretvorim u nesto opipljivo...ili kako da ideju iz glave preselim u racunar,a dalje je valjda lako.Ozbiljno razmisljam da se edukujem i pocnem recimo da uljepsavam grad reklamama...ono dodjem u neki kafic,prodavnicu i nagovorim vlasnika da treba da promjeni logo,tablu sa natpisom firme i to...ali moram da prestanem da laprdam,da sjedem i naucim napokon da baratam racunalom.E dok to nepocnem,nastavicu pisati o gudromaniji,bar koji redak pred spavanje...
User avatar
YugoStar
Posts: 757
Joined: Wed Mar 05, 2008 4:35 pm
Location: Evropa

Re: YugoStar

Post by YugoStar »

...dosao je i dugoocekivani drugi vikend u mjesecu,vikend zlatni,vikend zuti...nalazimo se u obliznjem kaffeu na kafi pred put kod dilera,svi smo nekako ozareni i srecni,zapocinjemo razne teme,ali one se sa nestrpljenjem cekaju da se okoncaju nebili se malo pricalo o zutoj supstanci...ko god pocne o necemu mi opet prelazimo na omiljenu temu...te kako se kljucalo,te kako se i koliko prosli put povratilo,kako je ovaj razvuk'o...sjedamo u auto i polazimo na shemu.U to predvecerje ovisnosti obicno se kupovala izvagana polutka,roba je uvjek bila u jednom paketicu i kod jednog u nas.Onda se pokupi neki dobar film i kuci ushiceni kao da idemo na neki ludi provod na kojem smo se nekad ludirali(recimo,ako se sjecate opisa nasih izlazaka po klubovima,diskotekama,Talijanima...).Ma imam osjecaj da smo bili sretniji sa polutkom i filmom,neznam...mislim da smo vec bili na tom nivou....polako ali sigurno,oni prvi i treci vikendi(bez heroina) pocinju biti toliko dosadni i prazni da je to za nevjerovati...opet prodje radna sedmica i dodje neparni 3.vikend.Sredimo se,napucamo,ja sa zenom buducom odletim kratko na vecericu,jer je ona vikendom imala obaveza,pa nazad po ekipu u nocni zivot.I opet neki klub i opet mi sredjeni i flasa viskija i kole vatrogasca i posuda sa ledom i trebica zgodnih i prilazaka mladih klinaca kojima smo bili idoli i u centru smo paznje...dobro,bilo je pomalo bjelog,a duvke uvjek,koju necu vise ni spominjati...e ako izuzmemo to malo kokaina...hajde recite,jel' bilo vhunski,scena je stvarno realna,zaklecu se svim i svacim...mladi,lijepi,ima se love,ribe,muzika,svi nas gotive...ali mi k'o popisani.I tako svaki put,svaki neparni vikend,sve na nivou...a mi...kao da su nam svi,ned'o Bog izginuli i to u istom danu...U neka doba odlucim ja da se krene,da se prekine ovaj smor i da odemo do mene na dzoli.I odemo...nakon nekoliko ispusenih uzivalica,kojima smo obavezno davali imena,zavisno od jacine,oblika i ljepote,recimo bilo je tu od "pacijeg K..ca",kad napravi Carobni,preko mog "Smrt u potkrovlju" i Nindzinog "nagasaki 2"...nekad mi krivo sto nisam zapisivao ta imena jer je bilo orginalnih provala...Pocesmo mi u neka doba filozofirati pod uticajem THC...U jednom momentu(dobro se sjecam svega,ma sjecam se i koliko je bilo opusaka u pepeljari) zamolim ja za malo paznje,jer skontah ja od jednom u cemu je fol.Braco moja,prijatelji moji...pocnem ja drzati predavanje,cak sam i ustao...ovo ovako nemoze,ne mo ze ! Ja sam odlucio i za sebe,a i za vas...nema vise extazija,pa ni jednom u mjesecu,LSD nismo cvaknuli evo 3 mjeseca,pa ga necemo vise nikad ni cvaknuti,speed nam se svakako nesvidja,pa to otpada samo od sebe...ovi moji zinuli,niko ne progovara,samo klimaju potvrdno glavom i bleje...a od veceras nema Bjelog...od toga nam je lose,jebo vas Bjelo,od veceras nema...jeli neko protiv,pitam?...Svi se slozise i zadovoljni se razidjosmo kuci.Rjesismo problem!
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: YugoStar

Post by heroinapg »

HERE I COME AND HERE I GO :arrow: Come on Yugostar
User avatar
YugoStar
Posts: 757
Joined: Wed Mar 05, 2008 4:35 pm
Location: Evropa

Re: YugoStar

Post by YugoStar »

...utonuh u san,predhodno zadovoljan napravljenim rezom i velikom odlukom i samo cega se sjecam prije utonuca,bilo je nesto u stilu...kakvo ce biti jutro,a s njin i misljenje,jeli stav i odluka cvrsta...I bila je.Ustao sam po obicaju rano,uvjek sam bio ranoranilac...Znaci i sad mislim isto kao i predhodne veceri.Uz kafu i novine,vrtio sam film.Prijala mi je samoca,da budem sam sa svojim mislima...da napravim plan da i oni moji neposustanu...Izasao sam da prosetam,subota ujutro,moj omiljeni dan i dio dana,dobro raspolozen i spreman da bilo kakvo protivljenje sinocnjom zakljucku i stavu,sasjecem u korjenu...postajem nestrpliv u cekanju da se suocim s ostalim junacima ove price.Obisao sam vec par krugova po centru,sreo neke poznate face,prozborio koju i otisao do jedne baste(pocetak jeseni,ali je bilo pravo toplo),zasjeo na najbolju poziciju,najpregledniju(i to mi je uvjek nekako bilo bitno,gdje sjedim),jebiga,ko rano rani...Nedugo zatim pocese dolaziti podbuli mladici sa smjeskom na usnama.Kontam brzinski...sta ti osmjesi znace?! Mozda su samo dobro raspolozeni,mozda su i oni sretni sinocnim rezimeom,a mozda je to u stiliu..."jebote,koje smo sinoc valjali gluposti"...kako god,ja sam tu sa naostrenom Katanom,da sjecem sve sto mi ne bude odgovaralo.I gle cuda,svi su imali isti osjecaj i svi su do jednog ostali pri onom od sinoc!Zadovoljan sto energiju koju sam imao,necu trositi na upotrebu Katane(meni nejdrazeg i najljepseg hladnog oruzija...prim.aut.),nego na filozofiranje,demagogiju i "drzanje predavanja".Krenuse samokritike...svi progledasmo,pocese i price i prisjecanja svih gluposti koje pocinismo pod uticajem droga...te sjecas se ovog,te sjecas se onog...i tako par sati se mi dobro iskritikovasmo i zahvalismo Bogu,sto ipak sve dobro prodje,moglo je i gore,a bogami da smo nastavili moglo se tu i murije zaglaviti.Zadovoljan sto ovi moji mangupi "zdravo" razmisljaju,odlucih da im bacim i koju pohvalu i da razgovor zavrsim jednim pozitivnim rezimeom,koji ce nam zabetonirati zakljucak i ucvrstiti stav.Pricu sam poceo,otprilike ovako...Junaci moji,sokolovi moji(nije bilo bas tako,ali da vam docaram jacinu i tezinu suplje...ono,sav se najezih,spika)evo dokaza nase pameti i snage volje,neceg sto nas odvaja od prosjecne raje.Velika vecina bi nastavili i dalje zivjeti kako smo mi zivjeli,nebi se odrekli "onakvog" zivota,provoda,namicanja love...i sta bi se desilo,pitam ja vas?!..ogrezli bi jos dublje u kriminal,a za drogu da vam i nepricam...nego mi smo megacarevi(sad nas ja hvalim u p.m....malte ne ispadosmo nadljudi).A jeli bolje ovako...sve probali,i jos nismo zaglavili u zatvoru,prozivjeli pravo,osjetili sto malo ko nije...bla,bla,bla...pa kako cemo se imati cega sjecati,pricati unucima i maloj raji...Svi me pomno slusaju,i zamisljaju sebe(bar mi se cinilio)ko neke heroje i rastu,rastu...(opet,dok ovo pisem otima se uzdah).Razidjosmo se zadovoljni i poletni...uvjek sam znao pricati lijepo i pricu prilagoditi ljudima i situaciji.Nisu to bile lazi,nego sam uspjesno u svemu(pa cini mi se i u govnetu) nalazio nesto dobro i pozitivno,makar to i bilo sitno,pa to sitno forsirao i davao mu znacaj,tako da bi slusalac vidio samo one fine i sjajne strane medalje.Jeli to manipulacija ili kako se to zove?
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: YugoStar

Post by Zona Sumraka »

suplja mozda
User avatar
YugoStar
Posts: 757
Joined: Wed Mar 05, 2008 4:35 pm
Location: Evropa

Re: YugoStar

Post by YugoStar »

E Zonchi moj...supljikat je kontam bezazleno presipanje iz supljeg u prazno,ovo je neka vrsta zamajavanja sebe i drugih.I kad smo vec kod toga,nesto sto je blisko ovom zadnje napisanom,a i dan danas nisam rascistio tu dilemu,mislim ovu osobinu koju cu sad obraditi,a volio bih da mi neko da svoje misljenje,naravno ako vam nije mrsko....Ja za sebe mislim da sam pravi emotivac,dosta sam suosjecajan i te stvari,mada upste tako nedjelujem,mislim kao pojava,pa se radni ljudi i gradjani,kad me bolje upoznaju,pozitivno iznenade...znaci,tip "rame za plakanje",ali ne ono ljigavo i odvratno,nego jednostavno kontam da znam saslusati ljude,provaliti u cemu je fol i pokusati nekako dati savjet,a da osobu dodatno ne uznemirim.Moja dobra naze,s kojom i cesto o tome polemisem...je za frontalni udar u glavu,gologuzu istinu i bez amortizera...a da amortizer je prava rijec,umjesto "rame za plakanje"...ja kontam da nismo svi isti i da nekom pomaze lijepa rijec,a nekom klasicni nokaut ! Sjetih se primjera,a njega cete naci kod Nadin,kad je cura sva u racku,gubila kompas,a ja prijedlagao ono sta sam predlagao,a sve sa najboljim namjerama,a to je da neposegne za horsom.Bilo je tu raznih savjeta i svega,a svi smo imali isti cilj.Zono Sumraka,javi se molim te,napisi mi nesto o sebi,iz kojeg si djela grada,kad dolazis i sl.Ako imas Skype,posalji Ime...
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Re: YugoStar

Post by rajouno »

evo i ja procitah u cugu od prve stranice...nastavi,citamo te druze!prica ti je dirljiva na svoj nacin...
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: YugoStar

Post by heroinapg »

Ja bas sad netju-al Tju i unat:}..Salim se
Post Reply