YugoStar

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
raskorak
Posts: 453
Joined: Wed Dec 06, 2006 7:20 am
Location: u svemiru

Re: YugoStar

Post by raskorak »

Ajd' da ispoštujem red da te i ja pozdravim.

Ono što sam hteo da kažem je da problem veeeelike većine nas i jeste u tome što kod nas uvek sve mora da se bazira na vlastitom iskustvu, a ne na pričama. Dakle, dok ne tresnemo sami glavom o zid, priča nema kredibiliteta. Nažalost...

Pozdrav druže, i samo ti piši i ne tripuj se da nekoga smaraš. Svi na ovom forumu imaju jednaka prava da kucaju, pa ni ti nisi izuzetak :!:
To sam ja:
Čudo, ali ne i čudovište
Svetlost, ali ne i Sunce
Mrak, ali ne i tama
Radost, ali ne i sreća...
User avatar
YugoStar
Posts: 757
Joined: Wed Mar 05, 2008 4:35 pm
Location: Evropa

Re: YugoStar

Post by YugoStar »

Hvala ti raskorace druze,kako na dobrodoslici tako i na podrsci,a svaka pametna bacena na moj spomenar zlata vrijedi.
narcohimno

Re: YugoStar

Post by narcohimno »

Sjecam se kad smo igrali turnir u basketu i ja prvog dana pobudalim i sam pobijedim protivnicku ekipu... Sljedeceg dana me spiker najavi kao V. M. ubojitog strijelca i ja odjednom postanem svjestan svih ljudi oko mene i ne mogu da se sastavim sa loptom. Ubojiti strijelac nije mogao obruc pogoditi ...
Dovla i Yugostare,moram vam priznati da nam je to svima zajednicko...evo i jednog konkretnog primera:imali smo svirku pre jedno pola godine...gitaristi u sred svirke puca zica...ja(bas) i bubnjar ostajemo sami i poceh ja solo neki na basu.uzeh da ga rokam,slapujem,inspiracija na vrhuncu i u jednom trenutku odvojih pogled sa basa u pravcu publike...to je trajalo nanosekund,ali dovoljno da ja vidim da se publika okrenula u mom pravcu i jos sto je najgore,vecina je uperila mobilne telefone u mene...taj nanosekund je meni bio dovoljan da se meni prsti pretvore u testo i da imam osecaj kao da prvi put drzim jebenu gitaru u ruci...jedva sam izvukao svirku(mislim da sam tad cak i na zvucnik seo)
bogami...zajebana je ta bolest koju posedujemo do fulla...nastavi da pises yugostarsky.
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: YugoStar

Post by heroinapg »

Moras u prici poljubiti patos
Bravo Vlado!
TO NE PATOS , NEGO DNO..PADAJ DA BI SE UZDIGAO...MA PATOS, PLAFON, SAMO SE DOBRO IZUBIJAJ-PISUCI-MAKAR O TASTATURU, KAKO BI SE PODIGAO

sto bi moderatorima te nam dadose prava da citiramo :!: :?: :wink:
User avatar
YugoStar
Posts: 757
Joined: Wed Mar 05, 2008 4:35 pm
Location: Evropa

Re: YugoStar

Post by YugoStar »

Dobrojutro(ovo sam napisao namjerno zajedno,i volio bih da tako zvuci...inace imam neku naviku i kad pisem SMS da to bude bezgreske,pa i ove postove pregledam i ispravim eventualne greske.Vec sam vam reknuo da bolje pricam nego pisem,ali nisam lingvista ni gramaticar,pa neznam kako sta naglasiti,ali ako napisem kao gore "reknuo" umjesto "rekao",to je namjerno...vec cemo se ukapirati). Nego kontam Narco da to nema veze sa bolesti ovisnosti,nego onako,karakterna mana i previsoki kriterijumi koje sebi postavljamo...a levat uporan,nema stida a guzovima se neboji i to mu prodje,a nama ostaje samo(bar meni) da konstatujemo koji smo moroni...idemo dalje...
User avatar
YugoStar
Posts: 757
Joined: Wed Mar 05, 2008 4:35 pm
Location: Evropa

Re: YugoStar

Post by YugoStar »

...i tako ti moj Talijan meni otskrine vrata jednog novog,meni nepoznatog svijeta.Meni su sve moje zajebancije i kako se to lijepo kaze,experimentisanje sa drogama,prolazile bez vecih posljedica,pa ohrabren tom spoznajom,odlucim da malo promolim glavu kroz ta odskrinuta vrata i virim.Ipak cu prije nego ispisem ovaj dio price polako i sa samog pocetka,reci da sam ne samo sirom otvorio ta vrata,nego sam ih izbio iz baglama i uletio svim svojim tjelom i bicem u zagrljaj iz kojeg se pokusavam i dan danas otrgnuti...upravo sam 3 puta pljunuo na pod i sad idem po krpu to izbrisati,pa nastavljam tako sto se vracam na pocetak ovog znacajnog djela price...
User avatar
YugoStar
Posts: 757
Joined: Wed Mar 05, 2008 4:35 pm
Location: Evropa

Re: YugoStar

Post by YugoStar »

...evo opet se osjetih duznim jen'o objasnjenje,a upuceno je pjetlicima.Kad pisem o zajebanciji,provodu,experimentisanju...a onda konstataciji da sam kako tako izasao bez posljedica,to sam mislio u tom trenutku,sa ove distance mislim da sam vec bio upecan i uhvacen u mrezu ili vec uvucen u lavirint...Zato dragi moji pocetnici citajte, ali vec sad odjebiti Experimente,oni su samo priprema terena za nesto sto je rijec ZLO obicno tepanje,a vidjecete i zasto! ...i tako ti ja skontam da se hors moze tegliti i na nos,sto je meni bilo prihvatljivo da probam i da nemoram biti ni prljav,ni smrdljiv da bih to uzeo par puta,cisto da i to upisem u "iskustvo",pa da mogu klincima ispricati i to,i naravno udjeliti koji savjet.Ja ekipi prenosim dozivljaj,ali ih upozoravam da se neigraju s tim,ali kasno drug moj,kasno.I ako smo nas 4 prijatelja djelili i dobro i zlo,zivjeli zajedno,o povjerenju da i nepricam...svi su vec bili k'o nategnute puske,vec ulovljena divljac...Zezanje se nastavlja,ali i mi pred kraj pocinjemo igru spustanja i zavaravamo vec prevareni mozak...samo ciza da se zaspi brate,a i jeftinije je i brze,ovako ispusismo brdo trave i hashisa...cuj jeftinije,hahahah...Osim talijana gajili smo i prijateljstvo sa grupom Turaka sminkera,koje do sad nisam spominjao,a trebao sam.Sa njima smo pravili lude zurke na obliznjem jezeru,nekako su nam bili slicni,pa se znalo i jagnje okrenuti za razliku od drugih evropskuh naroda...Njima je imponovalo biti s nama u drustvu,jer smo vazili za mnogo zajebanu ekipu,sto smo i bili,a taj epitet smo stekli ne samo pojavom nego i konkretnim djelima...Osim fame koja se sama od sebe sirila,znalo se i desiti da nekoga i namaramo, u i ispred diskoteke ili kluba...meni je to sad sega,jebiga,mladi,zdravi(u to vrijeme),pa ono,zakacis se s nekim,zgazis ga i to ponovis jos nekoliko puta,dobijes zabranu ulaska i...vec si na glasu.Kad pogledam danas kako se upucava i mangupise,meni dodje zlo...Ono nase dokazivanje je iz ovog vremena gledajuci,kao...bezazlena PS 2 igrica,zabranjena djeci ispod 12 godina...cista romantika sa prizvukom melanholije...
narcohimno

Re: YugoStar

Post by narcohimno »

ma,ti si opasan...
User avatar
YugoStar
Posts: 757
Joined: Wed Mar 05, 2008 4:35 pm
Location: Evropa

Re: YugoStar

Post by YugoStar »

...e da...Turci...to je bila jedna ekipa,ali ne onih olosa i jadova nego,onako sminka,svi rade,jeste da su se i oni furali na one hip-hop gangstere,za razliku od moje ekipe koja je vise bacala na Evropski kriminalni milje s nekim italo-yugovickim stilom oblacenja i ponasanja...italo u smislu estetike,a jugo u smislu...ma znate nasa jugovicka posla. Opet PAZNJA...to je vise bila zajebancija sa nase strane,mladost-ludost,niko nije krimos,osim onih djecackih tuca kroz koje su svi manje vise prosli i valjda zeljom da budemo primjeceni.Nas su ljudi smatrali nekom opasnom organizacijom...predrasude,a mi smo se samo dobro zajebavali,bas kao i nasi jarani Turci,pa i Talijani. Pravi kriminalci se ni izbliza nisu tako ponasali jer su se trudili ostati neprimjeceni(logicno).E s njima smo,na obliznjem jezeru,okretali janjce,cugali i "samo" duvali.Atmosfera kao iz spotova crnackih gengsta repera.Uzivali smo gledajuci finu djecu koja bi zalutala tu i vidjevsi nas,hvatali se noge.Kasnije bi po gradu pricali kako su naletili na jugose i turke,koji su po jezeru pravili bahanalije sa dobrim ribama,oruzijem i drogom koju su iz objesti bacali u jezero...price bi rasle do naucne fantastike,a s njima i nas ego. Istina je bila da smo okretali jagnje,cugali,produvali koji jojint,zezali se,pricali o filmovima i muzici...Pala bi tu i prica o nama kao narodu,mentalitetu,a i mi smo njih zapitkivali o njima.Ovo je pricica o predrasudama i o jednoj finoj omladini,kulturnim i vaspitanim momcima(mislim i na njih i na nas)koji su eto imali neku furkicu bezazlenu i malo drugaciju i ciji su zivoti mogli krenuti skroz drugim putem,a ne brzom cestom koja je vodila direktno u propast...
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: YugoStar

Post by Baba Naca »

Jbt, samo pola dana nisam bila na kompu, a sad moradoh (htedoh) da citam pola sata i vise tvoju stranicu.

Samo ti pisi opusteno i ne moras ni da ispravljas sitne greskice, mi te ovde PUNO VOLIMO I RAZUMEMO, garant.
Evo ti slatke pricice koja to potkrepljuje:

Smao pmaetni ljdui mgou čtitai ovo.
Moežte li vejoratvi da ja svtanro mgou rzmjautei što sam npaiaso.
Femnoleanla slia ljoduksg mzoga, pemra itsžrainjvau na Cmabrigde Uinervtisjyu,
njie btino po kjoem rdeu su sovla solžnea, vžano je smao da su pvro i poljsdenje sovlo na pavrom mesjtu.
Osatatk mžoe btii u ptpouonm nredu a vi još ujviek mžetoe čtitai bez porbemla.
Ovo je ztao što ljoduksi mzoak ne čtia skvao sovlo pobesno, ngeo rjieč kao cjielu.
Zidvljaućuje zar ne? A ja sam ujivek msilio kkao je tčonsot psianja vžana!
Ako ste ovo pčrotaili pašoiljte dljae!!
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
Post Reply