YugoStar

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Samantha
Posts: 287
Joined: Sat Jan 21, 2006 8:27 am

Re: YugoStar

Post by Samantha »

evo ja svugdje moram nos da strpam, sorry ali posto se svrstavam kako yugo rece u vladine simpatizere imam dakle pravo.
pravo se iznenadih na ovu mogucnost da je yugo dao nesto vladi. wow.
kaze covjek da nije.
ako je stvarno samo pokusao da pomogne meni je to OK. i ja bih ga trazila.

ps. jbg yugo rekoh li ti neki dan da ne pretjeras sa pozitivnoscu :) .
Be Yourself. Everyone Else Is Taken!
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: YugoStar

Post by saša-ex »

Yugo, bicu jos direktniji. Dao si mu subotex. To je za mene droga. Kraj.
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: YugoStar

Post by YugoS »

E ovo ce ti biti pocetak. Nisam dao Suboxon ili Subotex Vladi. Nisam mu da ni jednu postojecu psihoaktivnu supstancu.

Ovo ces morati dokazati !

Malo si se zalati,sto mi je zao,smatrao sam te za ozbiljnog momka.

Direktno si me optuzio za dilanje i uvrijedio!
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: YugoStar

Post by tess »

saša-ex wrote:Yugo, bicu jos direktniji. Dao si mu subotex. To je za mene droga. Kraj.
"Ako je kokain droga,Ja sam narkoman" by Claudio Canidja. Sto ljudi,sto cudi.
YugoS wrote:A sad molba.
Molim sve prijatelje i Vladine simpatizere da napisu sve predloge za koje misle da bi i sami ucinili .
wrote:
Da je moj drug u pitanju verovatno bi ga prvo prebio,pa mu dao sub jbg. Nije bas neki konstruktivan predlog.Verovatno da bih pokusavao da mu vratim optimizam u zivot,sto mi se cini i da ti pokusavas Yugo. Ljudi,mozda cu zvucati otrcano,ali ovo je bas zesci problem koji je mnoge izbedacio.Hocu da kazem da svadjom,optuzivanjem i prebacivanjem odgovornosti nema konstruktivnog gledanja na stvari. Ipak svi znaju ko treba najvecu kritiku da podnese za jedan tako pederski i sebican cin. Izvin'te ovo mi izletelo.
dal' mi steti droga leti?
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: YugoStar

Post by Vlado_M »

Yugo mi nije prodavao subotex ili suboxone. Nije ni poklonio. NIje mi dao ni recept. Jedino je covjek pio kafe sa mnom, dovukao me je kad sam pobjegao iz bolnice, pri cemu sam mu pojeo lepinje sa zadnjeg sjedista, namijenjene zeni i djetetu... Sutra ce zajedno sa mnom piciti na Sokolac i u Lukavicu. Imam nekog posla, pa da ne idem sam... Mislim da je to prijateljski odnos, nista drugo. Sale, pogrijesio si sa optuzbom. Moja rijec malo vrijedi, ali ipak ulazem kviska da mi je prethodni odgovor tacan.

Yugo, ukloni sve postove koji se ticu mene.

Hvala svima na brizi za mene.
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: YugoStar

Post by AnAna_mo »

Yugo, svoj ti posao, čak i da si mu dao Subutex ili nešto slično (što sumnjam da bi uradio i vjerujem ti da nisi), nisi mu ga trpao u usta da bi ovaj vrištao Nee, nemoooj!
Sale nekad stvarno znaš biti naporan, eto ti mu pomozi, predloži u odlazak u Reto.
I Yugo, po čemu ti je Sale ikakav autoritet na forumu, on je jedan najobičniji član kao i svi mi ostali. Kao da je bogom dan što se skinuo i nastupa na TV-u. Ma daj molim te.
I pustimo Vladu, čovjek je zamolio da se ne piše o njemu, u kurcu je i pisat će kad bude htio, ako bude htio.
Potpis.
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: YugoStar

Post by YugoS »

.Opet jebena noc.Jebena,ali ni blizu onih par noci od prije nekoliko dana.
Jutro je pametnije od noci.I jeste!

Ustao sam jaci i sa nekim iskustvom bogatiji.
Meni ce i dalje zivot covjeka biti na prvom mjestu.Zivot u njegovom golom znacenju.Ali ovaj put necu kalkulisati ni mrvu!

Slagao sam,priznajem! Nisam se bacio u nabujalu rijeku da izvadim bespomocni ljudski zivot.Kalkulisao sam,bas tu mrvu.A za tu mrvu me sad optuzuju.
I onu strasnu noc nisam spavao bas zbog tog vaganja i kalkulisanja.Kockao sam se u neciji zivot.Da je bar neciji nego od prijatelja.Da sam mu dao to za sta me sad ovde razapinju isto ne bih spavao,mucila bi me savjest,ali tu noc nisam spavao od straha.I opravdano sam strahovao.

Kako bih se osjecao da ga 3.-4. put nisu uspjeli povratiti?! Kako bi se vi osjecali ?
Ja bih bio sjeban i cijeli zivot bi se proklinjao sto nisam reagovao,cjeli zivot bi nosi nekoga na dusi,kao sto nose oni koji su nekoga ubili.

Lako je voditi rat daleko od neprijateljske linije.Ja sam ga vodio duboko na neprijateljskoj teritoriji.Ratovao sam postivajuci sve moguce konvencije i to me je moglo kostati necijeg zivota.Svoje sam dupe,sad znam,supacki zaklanjao i stitio nekim pravilima.
Ali sad znam,protiv ovog neprijatelja nema pravila i treba ga udarati svim raspolozivim sredstvima.U tom ratu jebes pravila!

Prijatelju,Izvini sto te ponovo spominjem,shvatices.Izvini i oprosti mi sto nisam uradio ovo za sta me optuzuju,a sad znam da sam trebao.
Sad znam!

:smt086
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: YugoStar

Post by YugoS »

AnAna_mo wrote: I Yugo, po čemu ti je Sale ikakav autoritet na forumu
Ana,
prvo da ti se zahvalim na podrsci i razumjevanju,kao i ostalim koje djele tvoje misljenje,a nisu pisali.Znam da ih dosta ima.

Sasa-ex je covjek koji se skinuo i zivi zivot bez ikakvih psihoaktivnih supstanci.Zivi funcionalno i zadovoljno,sto i jeste naj bitnije.I meni je cilj da jednog dana zivim bez ikakvih pomagala,oslobodjen od svega.On svjedoci da i takvi ljudi postoje i daje mi nadu.

Samo to.
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re:

Post by anfakabl »

Sale, pandurčino stara :)
aj sad jedno kratko izvinjenje za javnost.
Yugo, tako ti i treba kad se družiš sa zlotvorom. Pozdravi ga.
(nisam znala da imaš ženu&dete, posmatram te sada drugim očima :) )
all that I want is to play
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: YugoStar

Post by YugoS »

Samo da nisu urokljive.

Pozdrav.
narkoman sam al' najlepsi.
Post Reply