Crna reka-centar za izbegavanje

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
trna
Posts: 78
Joined: Thu Dec 13, 2007 11:31 am
Location: FUTOG

Crna reka-centar za izbegavanje

Post by trna »

Pozdrav svima a narocito onima koji sada citaju ovo.

Dogodila se jedna tragedija vezana za centar u Crnoj reci.
Momak koji je bio godinu dana u centru pobegao je iz centra i ubio se, a majka cuvsi za to popila je otrov i lekari joj se bore za zivot.
Naime. Taj momak je jednom prilikom pobegao iz centra i uz dogovor roditelja i osoblja centra on se vratio nazad.
Medjutim kada se vratio, kako kaze jedna njihova prijateljica ubili su Boga u njemu.
Nakon tih stravicnih batina decko je ponovo pobegao i izvrsio samoubistvo, a majka je popila otrov.

Sta reci na ovu tragediju? Sta reci za te monstruozne ideje o batinanju i ostale metode lecenja ovoga centra?!

Molim vas da napisete vase misljenje i vidjenje svega ovoga.

Hvala
Pozovi me u dan nevolje!
Tad cu te izbaviti, a ti ces me slaviti!
Bog
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: Crna reka-centar za izbegavanje

Post by Baba Naca »

No coment!
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: Crna reka-centar za izbegavanje

Post by saša-ex »

Trna, molim te da proveris ovo i ako je 100% tacno, javi mi. Dosta je bilo tolerisanja takvih stvari, doslo je vreme da nadrilekari i neznalice odgovaraju za svoje gluposti. Uyas...
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
hellfire
Posts: 472
Joined: Mon Oct 22, 2007 11:03 pm
Location: сомвер ин Сербиа...

Re: Crna reka-centar za izbegavanje

Post by hellfire »

Ukoliko je istina sve shto inache slusham (a najvishe slusham loshe stvari) o tom centru i josh to shto kazesh da se dogodilo dotichnom dechq, onda samo mogu reci da sam zaista bez komentara na sve shto se deshava tamo...bez obzira na to kakvih likova ima tamo, da li su u pitanju mirne osobe ili budale koje samo znaju praviti sranja nikako mi ne ide u glavu da se neko moze koristiti metodama premlacivanja i slichnim kaznjavanjima...pogotovu shto je u pitanju centar koji je verskog tipa, sad neka mi neko ukaze na logiku svega i objasni njihov nachin interpretiranja svega shto nas biblija i crkva uchi???
Taj pop Branislav,Bane (ili kako god...u usta ga jebem) neka mi bog oprosti ali bombu bih mu bacio bre...nikako mi nije jasno shta se deshava dole, imam jednog dobrog drugara tamo koji je otishao u septembru proshle god i verujte mi jedva chekam da ga vidim i da ga pitam kako je tamo zaista, ako greshim u vezi onoga shto mislim i govorim sada onda javno molim boga da mi oprosti za sve ovde napisano...jer inache priche koje chitam i slusham mi nikako nisu normalne i sada kada bi mi neko predlozio da (ne daj boze) odem tamo, i kako je tamo u stvari dobro...kako bih mu se nasmejao u facu, ejjj...da, sagoreo sam po glavi...al malo sutra! Pa pre bih se roknuo zlatnim metkom nego se zaputio ka Crnoj reci...sam naziv mesta mi nekako ne uliva poverenje...
Pa zashto onda toliko pricha kako je tamo loshe i shta se sve ljudima deshava ako je taj centar toliko dobar i uspeshan kako neki propagiraju? hm, ne bi se reklo iz podosta prilozenih isqstava za koje sam do sada chuo...
Ne znam ljudi...reci cu samo: NE DAO BOG NIKOME DA SE TAMO NADJE! ali to je samo moje mishljenje bazirano na osnovu stvari koje chujem i chitam, kao shto je ova tuzna i nesrecna vest...neka je barem toj jadnoj i napacenoj majci bog upomoc,bojim se i da pomislim shta je zena prezivljavala i shta trenutno prezivljava...
u raju je lepo, al u paklu je ekipa...
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: Crna reka-centar za izbegavanje

Post by adam* »

Lepo sam ja rekao da bi ih tukao govnjivom motkom.........ko da sam znao!!!
Jebo bi im ja mamicu!!!

Ne mogu da nadjem gde sam pisao o Crnoj Reci........ali mislim da nema tu kome da se pravdam!!!
cucla cucla cuclica
User avatar
YugoStar
Posts: 757
Joined: Wed Mar 05, 2008 4:35 pm
Location: Evropa

Re: Crna reka-centar za izbegavanje

Post by YugoStar »

Slazem se sa Saletom i adamom(sjecam se tvojih komentara)...a i to da se treba provjeriti...ako je istina onda je bas ono...samo kao stati tome u kraj,pitam se? Pazi,ima gomilu roditelja koji nepoznaju i nece da nauce o bolesti svog djeteta,pa zamisli jednog koji vjeruje u onu "izbite mu to iz glave",pa i batinama i slicnim metodama...neznam...strasno.
User avatar
trna
Posts: 78
Joined: Thu Dec 13, 2007 11:31 am
Location: FUTOG

Re: Crna reka-centar za izbegavanje

Post by trna »

Informacija je 100% tacna.

Nema razloga za sumnju jer mi je dobra prijateljica od te zene inace moja komsinica kojoj je sin na lecenju rekla to.
Pozovi me u dan nevolje!
Tad cu te izbaviti, a ti ces me slaviti!
Bog
User avatar
YugoStar
Posts: 757
Joined: Wed Mar 05, 2008 4:35 pm
Location: Evropa

Re: Crna reka-centar za izbegavanje

Post by YugoStar »

Ja se nadao suplja...strasno! I sta sad...?
User avatar
miratesman
Posts: 126
Joined: Sat Dec 01, 2007 12:30 pm
Location: Srbija

Re: Crna reka-centar za izbegavanje

Post by miratesman »

O cemu Vi to pisete? Pa meni je sin bio ovde 6 dana i danas se vratio tamo.Nista od toga nije pomenuo.Naprotiv,kaze da je sve ok.da su prebukirani i sl.Tamo je 8 meseci.Vec sam pisala o tome.
Pitala sam ga i za batine.Rekao je da postoje odredjene sankcije,ali to rade,kao i sto vode kamp bivsi narkomani,koji apstiniraju duze od 5 godina.Da su svestenici protiv pojedinih metoda,ali da nekima je stvarno to neophodno,da bi ispunjavali obicne obaveze-od licne higijene,ustajanja i sl.
Ovo je informacija prava.Da zna za taj slucaj sigurno bi mi rekao.Pa gore ima 1oo ljudi.Tu su deca pojedinih poznatih ljudi.Pa zar bi oni dovodili decu na takvo mesto? Zaista nista ne razumem.
BUDALE I PAMETNI LJUDI JEDNAKO SU BEZAZLENI.NAJOPASNIJI SU POLULUDI I POLUMUDRI
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: Crna reka-centar za izbegavanje

Post by Boban »

ako se batinama teraju da se ustaju ili da vrse licnu higijenu to je stvarno ucinkovito...mogu zamisliti kakva atmosfera vlada tamo...ne zbog crkve ne zbog svestenika nego zbog nacina lecenja bolesnih ljudi.Katastrofa.Naravno da bi dovodili decu na takva mesta poznati to je u modi ...miratesman tamo se ljudi na silu teraju da prihvate neke norme normalnog zivota to nije ucinkovito...tesko je zatvor ili vojska promenila narkomansko razmisljanje...rekao sam da necu ali svratio sam da pogledam postu i video ovo katastrofa.
Post Reply