Dobila je nebo :(

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

Marko veži se!

Post by katarinadimedici »

Jao marko,znam da nije mesto da ovde raspravljamo o tome,ali me iznenađuješ?Od overdoza se umire samo na jedan način a to je da srce prestane da radi,da li odmah ili posle pet sati,svejedno je!A što se tiče zakona,bespredmetno je i pričati,jer čak i da joj je "bratić" dao poslednji gram heroina,to niko ne može da dokaže,a "oproštajno pismo" ga oslobađa svake krivice!
BTW za takvo delo ukoliko postoje dokazi ( to uglavnom ako ti neko umre u stanu )odgovara se na osnovu člana 246.KZSR za koje je zaprećena kazna zatvora od godinu do tri.Sumnjam da je u Hrvatskoj strožiji,mogu biti samo jednaki!
User avatar
Jelena
Posts: 122
Joined: Sun May 08, 2005 2:09 pm

Post by Jelena »

zao mi je angel. zao tako glupo zvuci. Nema me vec dugo pa ne znam ni tko je ni sto je napisala, ali to je i onako nebitno. Svi smo isti, sa problemima i njihovim rjesenjima. Zao mi je sto je njeno rjesenje tako radikalno zavrsilo. Jos jednom, iskreno mi je zao.
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Zaista nije umjesno razgovarati o tome da li je neko umro ili nije. Svi ste imali priliku da kažete svoje mišljenje. I svako ima pravo reći ono što misli. Ja još jednom kažem, mi nismo mjesto na kojem ćemo nekome suditi i provjeravti priče koje su ljudi napisali. I sami ste na drugoj temi rekli da ovdje niko nije da sklapa kockice nečije priče i provjerava nečiji identitet.

Kako bismo ispoštovali naslov teme i post kojim je tema započeta, dalju diskusiju ćemo prekinuti.

Meni je žao angel. Ona je djevojčica kojoj je (bila) potrebna pomoć i mislim da je ovdje, ako nigdje drugo, mogla otvoreno pisati o tome šta osjeća i misli, a da je dugi zbog toga ne osuđuju.

Sanela
Locked