Dobila je nebo :(

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

jeste tako je...znas da se slazem s tobom. Jednostavno je bilo jace od mene jer sa ovakvim stvarima se ne treba zezati...
to je sve
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Ako se neko zeza... hm, njemu na dušu.
To nije naš problem. :smt102

Pozdrav,

Sanela
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Pa kakav to čovek treba da budeš da bi se tako zezao...........
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

kakvi smo to ljudi?

Post by katarinadimedici »

Ma dajte ljudi!
Ostala sam bez teksta kad mi je zvrky javila "šta se dogodilo"!Naravno da sam i plakala u prvom trenutku,a onda sam se naljutila kada sam pažljivo sve pročitala!Ja sam ta koja je najviše želela da "angels sister" zaista postoji,ali po svemu sudeći to je sve bila mašta devojčice kojoj i dalje treba pomoć ali nije svesna ni sama koliko!Zar ste toliko slepi da ne vidite da je post pisala "angel" njen način izražavanja,oblikovanja rečenica.A sada ću vam još nešto reći: pre samo četiri dana angel je napisala zadnji post,ali to i nije tako važno!Postoje zakoni i procedure koje se poštuju u takvim slučajevima,bilo to osijek ili Madagaskar!Neka sam i morbidna,ali ljudi koji umru od overa,ne budu ni nasmešeni ni lepi,videla sam ih porpilično u životu!Da su je pronašli kao sedi,a već hladna,oko nje bi bila lokva krvi i ona bi bila modra u licu jer u tim slučajevima dolazi do pucanja srca!to je sa medicinske strane!Ne bi bila sahranjena eventualno do juče,jer nije bolovala ni od čega i bez obzira ako su je našli sa špricem u ruci,obdukcija je obavezna!a da "tata ide na posao" pa koji bi monstrum išao na posao pre nego što sahrani dete,a svejedno i da je hteo to su administrativni poslovi koji moraju da se obave!Bratić takođe?!Zašto bi dobio 7-8 godina?Što se ona ubila?!Ona je jedina koja može da ga optuži da joj je davao dop,a svejedno i da je sve tako ko može da kaže koliko zatvora će dobiti?!Samo sudija koji bi ga osudio i to tek za godinu dana!
Priča je lepa i žalosna,piscu svaka čast!Ali joj je istovremeno potrebno i dobro psihijatrijsko posmatranje!Tačno je što kažu moderatori,da su ovde ljudi koji žele anonimnost,pa najlakše je zajebavati takve ljude!Nek mi Bog oprosti ako nije tako!
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

ako je istina

Post by katarinadimedici »

A ako je kojim slučajem istina,čak ni iz pristojnosti takvim ljudima ne bih izjavljivala saučešće!Njima ništa ne ne nedostaje!Da im je trebalo dete,našli bi ga!A i sestra takođe?!Zašto se nije javila do sada?Opet nas je pronašla sada?????
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

zato sam to i rekla...pa misa mu bavim se upravo tom psihoanalitikom godinama..i znam tj osjetim kada je nesto laz a nesto istina. To je jednostavno nesto jace od mene...ovo je bilo samo da vidi da li bi ustvari nekome nedostajala....pa posto ne moze u pravom svijetu net je bio prikladniji....pismo u dzepu? to mi je bio znak...
nema veze...kako god da je...nije bitno. Zna da bi nedostajala puno ljudi..a i cinjenica da mam oka nije sklopila od tada je ono sto ona i zeli...grizu savijest. Znam ja to...zelja za paznjom i ljubav mogu daleko covjeka da odvedu...
samo kad umres i vise te nema ti to i ne mozes da znas....
ma sta ja znam....cak znam i da njena sestra ne bi to objavila...nema veze djevojcice...sada znas da ima dobrih ljudi kojima je stalo. Ali ovo je ipak poziv tj krik za pomoc...
get help!!!!!!!!!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

sa nekim stvarima se ne sali

Post by sunrise »

jos jucer sam procitala post od "sekice".u prvom momentu sam se sokirala no kad sam ga jos jednom malo pazljivije procitala nisam se mogla otrgnuti da ne vjerujem u tu bajku.onda sam se pitala kako je moguce da sam ja jedina koja ne vjeruje u to? e na kraju sam se pitala sto ako je stvarno umrla a ja nisam u stanju izraziti saucesce.
no ima previse faktora koji upucuju da nam je angel opet htjela privuci paznju svojim djecjim nebulozama poput one da se roknula pred sestrom.
osoba koja umre od overa nije ni lijepa ni nasmijesena nego izgleda odvratno da ti se zivot zgadi i ne mozes vjerovati da je to uistinu osoba koju si poznavao.
kako to da se lesi vratio kuci? da si spuca over sa oprostajnim pismom koje jos nije stigla napisati pa je rekla da ce to napraviti drugom prilikom jer je trenutno previse boli.nedostatak inspiracije bi ja rekla.
bratic dobio 7-8 godina? za sto? i kad prije biva osudjen ili optuzen? ko ga je teretio? mozda angi u oprostajnom pismu?
a tata koji ide i dalje na posao nam samo govori o tome sto angel misli i kako misli o svome ocu.
angel, drago dijete ... onaj dio da ti roditelji puno rade i da si zapostavljena ti vjerujem. sestra ima svoj zivot...ok...no, ovdje si nasla ljude koji su te poslusali kad ti je bilo tesko, savjetovali su te kao rodjenu sestru neki kao rodjeno dijete a ti pokusavas prekinuti taj kontakt.nemoj to ciniti! bez obzira sto si pretjerala sa nekim stvarima kad covjek kaze da mu je zao za odredjene postupke biva mu oprosteno i zaboravljeno.tako ce biti i s tobom.pokazi da si dovoljno zrela da priznas svoju pogresku i vrati se.
User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Moguce... moguce

Post by Mark_Renton »

Ne znam jeste li citali...

Ali zakonom je zabranjeno (jel da?) davati drugome opojne supstance, a posebno su otezavajuce okolnosti za to ako je osoba bila maloletna + ako je doslo do ozbiljnih posledica (tipa smrt). Tako da ako bi dokazali da je to dobila od brata... Pa toliko godina sigurno...
Nisam bas siguran da bi se na sudjenje cekalo godinu dana, bar kod mene u kraju jednog lika su skoro uhapsili (oko 23-24-tog juna, tako nesto) i sudjenje je vec zakazano za septembar.

A postoji vise nacina da se umre od overdoziranja. Mozda sam ja to sve pogresno skapirao, ali znam dva lika koja su zamalo umrla. Prvi: uradio se na gan, 15 (i slovima 15 minuta) je setao po sobi, zajebavao se sa nama, pico ga je flesh i onog trenutka kad je seo... ustondirao je i samo poceo da "krklja" usta su mu pomodrela i tako dalje...

A drugi (bio sam licno prisutan) koliko se uradio, seo je na krevet, proslo je mozda pola minuta i vec je poceo da se trese, svi misici na telu su mu se grcili (nisam mogao telefon da mu izvadim iz ruke), oci su mu se prevrnule... ja mu lupam samare, on se na sekund probudi, promrmlja: ma sta ti je, dobro mi je. Ok, ja ga pustim i koliko bi zavrsio recenicu, opet bi se isto ponovilo i tako par puta... e, onda je prestao da reaguje i na samare i na dozivanja i na stipanje. ..
BTW, obojica su preziveli.
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
User avatar
mustafa
Posts: 253
Joined: Fri Apr 15, 2005 4:46 pm
Location: Sarajevo

NESTO MALO.....

Post by mustafa »

Razmatrati razne teorije o necijoj smrti nije na svom mjestu.
Ako je nasa Angel umrla od prevelike doze onda je nastojimo nositi u srcima i dusi kao krhku i ispacenu curicu, kojoj smo svi mi na jedan ili drugi nacin pokusali pomoci i dati joj snage za daljnji zivot.
Ako i jeste tako da nam hoce skrenuti paznju na sebe onda je nemojmo obeshrabrivati da pronadje snagu da se javno izvine i da nam se ponovo pridruzi.
Bilo kakva situacija da jeste-nije dobro.
Ako je smrt onda to niko od nas ne treba da komentarise, svi znamo cinjenice o konacnom kraju. Ako je lazni alarm onda to ipak trebamo mi koji smo iole stariji shvatiti kao nezreo pokusaj trazenja pomoci .
Mi trebamo i dalje ostati otvoreni za soluciju koja ostavlja otvorena vrata nasoj Angel ,da ako je u zivotu , zna da smo mi i dalje spremni na dijalog sa njom.
Naravno da se niko ne bi smio sluziti ovako drasticnim trazenjem paznje ali svi smo mi razliciti i cinimo mnogo puta nesto radi cega se kasnije kajemo.
Ja jos jednom kazem da ako je nasa Angel zaista preminula onda ja i dalje izrazavam saucesce a ako je jos medju zivima ja joj licno ostavljem otvorena vrata za buduce kontakte.
M. Sarkic
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

istina

Post by katarinadimedici »

Da ne bi mnogo razmišljali i vagali "dead or life" zamolila sam ljude koji bi mogli takvu vest da provere i dobila sam čvrsta uveravanja da se tako nešto nije dogodilo u skorije vreme u Osijeku!Kao što i sami znate,takve vesti se brzo šire...
Mustafa,ti si zaista čovek dostojan divljenja!Nažalost "angel" je rešila da umre za nas,pred publikom,a posle takve teatralne smrti i cele predstave koju je izvela,zaista bi bilo iznenađujuće da se javi i da kaže:"Ja se ljudi malo šalila,ali meni je pomoć zaista potrebna!"?!?Ne verujem baš u to!U svakom slučaju draže mi je da mislim da se neslano našalila,ne razmišljajući nego da je neka tamo devojčica umrla!
Locked