Dobila je nebo :(

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

angels sister
Posts: 2
Joined: Sun Aug 07, 2005 5:13 pm
Location: Zagreb

Dobila je nebo :(

Post by angels sister »

samo sto sam vam htjela reci je to da je moja mala angel dobila ono sto je htjela. Pronasli smo je predoziranu iza nase kuce, sjedila je tako lijepa, tako bijela, nasmijanog lica,...ali bilo je prekasno. bila je tako jebeno mlada, tako lijepa, tako njezna djevojcica, ali vise je nema zaslugom mene i mojih ogavnih roditelja. jedino sto me tjesi je to da znam da je dobila ono sto je htjela i da je doista umrla sa smjeskom na licu. izgledala je bas kao mali andjeo, mali bijeli andjeo. bila je tako hladna :((

bratica su pronasli, zatvorit ce ga u zatvor, do nekih 7-8 godina, jos nije sigurno.

nije si to trebala napraviti, trebala je pronaci te svoje jebene narkoandjele i na zemlji, nije ytrebala otici iza njezinih sjebanih oblaka..koji kurac joj je bio, koji kurac je morala tako mlada umrjeti, zasto si je to napravila???!!!!

Starci se sada osjecaju jadno, mama nije oka sklopila otkad smo ju pronasli, otkad ju je tata pronasao, krivi sebe cijelo vrijeme, ali to sada nije vazno, sada je prekasno za to sve. s druge strane tata samo odlazi na posao, kao pronalazi mir u poslu, u svom sjebanom radu i ne zeli priznati sto se dogodilo, a ja ja nisam ni suzu pustila, samo sam ljuta na nju, tako sam jebeno ljuta!!! nema je, nema i na to se treba priviknuti. treba se priviknuti na to da necu imati mladju sestricu kojoj cu moci isplaziti jezik, onako iz sale, s kojom cu se moci pocupati, potuci, koju necu vidjeti svaki put kada dodjem kuci iz Zg-a u njezinoj sobi, nego cu morati otici na jebeno i mracno groblje...nije zasluzila to, uopce to nije zasluzila.trebala je ostati i zivjeti pod svjetlom sunca, a ne svjetlom svijeca

to je tako bolno...

p.s. hvala svima koji ste je pokusali uvjeriti u superotno, zao mi je sto nije uspjelo! iduci put cu vam napisati njezino pismo koje smo joj pronasli u dzepu, sad nemam snage za to!
User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

jebote....

Post by Mark_Renton »

ostao sam bez teksta...

jedva da sam je "poznavao" a nesto mi je zastalo u grlu...

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

Zao mi je.....stvarno....
ali
ne znam...ne znam....opet mislim sto sam i prije mislila....sta ja sada tu mogu jace je od mene a protiv svojih osjecaja necu...
da nje nije tako dugo bilo i sve ostalo trazili bi vi nju odavno...
djevojcica sa sibicama-na to me podsjetilo...a to je najtuznija prica iz mog djetinjstva...
mislim ako je tako..onda zaista nemam rijeci i zao mi je....zao mi je svakoga ko tako zavrsi...
ali opet...ne znam necu nista da pisem....
u kom ste gradu???
pregledacu sve novine iz tog predjela zemlje-mozda je nekome ko je blize malo lakse da to uradi....i pogleda smrtovnice...da li ima nesto?????
a s ovim se nije zezati...samo da znate...ni malo...
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

žao mi je

Post by zvrky »

Jao koliko mi je žao :cry: ne znam šta mogu reći osim mnogo mi je žao,i posle njenog poslednjeg pisma ovde znala sam da će se to dogoditi..........u pičku materinu.............nisam komentarisala njihove svađe ali možda sam trebala,jebeno mnogo mi je žao............. :cry: :cry: :cry: :cry: kao da sam je poznavala........i ono što je zadnje napisala to je bio njen oproštaj od nas........ :smt085 :smt085 :smt085 ne znam šta da kažem skroz sam se izbedačila........"još jedna duša otišla je sama".... Zvrky
User avatar
mustafa
Posts: 253
Joined: Fri Apr 15, 2005 4:46 pm
Location: Sarajevo

saucesce

Post by mustafa »

SA DUBOKOM TUGOM U SRCU IZJAVLJUJEM SAUCESCE NA OSNOVU SMRTI ANGEL. DUBOKO SAM POTRESEN I BIJESAN ........................?
M. Sarkic
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Zaista mi je žao! Stvarno sam tužna :smt087
Primite moje iskreno saučešće!


Sanela
User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

tuga, tuga

Post by Mark_Renton »

Ceo dan samo o ovome mislim...

Moje najiskrenije saucesce...

Mislim da je angel bila iz Osijeka.
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Jeste iz Osjeka!
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

ok...pa onda molim nekoga da ucini ono sto sam gore predlozila cisto da znamo a i ako neko zeli da kontaktira porodicuili tako nesto ...u svakom slucaju zao mi je..i nadam se da ce neko to uciniti
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Vjerujem da dosta ljudi odluči da piše na forumu upravo iz razloga što je anonimnost zagarantovana. Stoga mislim da ne bi bilo uredu da se pokuša doznati identitet osobe koja više ne može učiniti ništa kako bi svoj identitet zaštitila. Da je htjela da se zna ko je, napisala bi svoje ime i prezime. Ili bi to uradila njena sestra.

da li je nešto istina ili nije... ko smo mi da sudimo ili da dalje kopamo? Mi smo tu da čitamo i pomognemo ako možemo ili ako osjetimo potrebu za tim. Mi ne možemo provjeravati istinitost onog što je napisano. Istinitost zavisi isključivo od osobe koja piše i od njene/njegove iskrenosti. A ostali mogu tome vjerovati ili ne... na svakom od nas je da odlučimo.

Srdačan pozdrav,

Sanela
Locked