Dokle idu granice?

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Igla.U.Plastu.Sijena
Posts: 76
Joined: Wed Jun 01, 2005 11:21 pm

Re: jucerasnje sredjivanje

Post by Igla.U.Plastu.Sijena »

sunrise wrote:Nije lose ha?
ma extra :(
User avatar
mustafa
Posts: 253
Joined: Fri Apr 15, 2005 4:46 pm
Location: Sarajevo

Post by mustafa »

Ma zadivljujuce, samo ne znam kome ti to pises i zasto.Je li ti nekome hoces pomoci da se drzi po dalje od narkotike ili nas hoces uputiti u tajne zbavljanje substanci na sto lukaviji i prljaviji nacin.Ne samo da nemas ama nikakvog razloga da se dicis sa pocinjenim vec sigurno samo ponavljas ono sto vec vecina nas zna , a to je da je "izrada" , laz i nepovjerenje dio svakodnevnice u kojoj ovisnik zivi. Topla voda je vec izmisljenja a hladnu nikad nije trebalo izmisljati- ona je vec tu , kao i nacini nabavke droga pri ovisnistvu.
Mene barem zanima , kako ces se ti u dusi osjecati kada jedan dan shvatis da si svoju privlacnost i zenstvenost upotrebljavala na ovaj nacin?? Niti malo za divlenje , bar ja to tako smatram.
P.S. Tvoj tekst nije priznanje ,vec hvaljenje necim sto oupste nije za pohvalu. Onaj ko prizna na neki nacin trazi i oprost akod tebe to izgleda kao da trazis pljesak publike. :smt038
M. Sarkic
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Dragi Mustafa!
Na samom pocetku sam napisala da je jadno sto smo sve u stanju uciniti da bi dosli do dopa.Nije da se hvalim nego ne mogu vjerovati da sam pocela redovito prakticirati fore i zajebe.Nemoj samo osudjivati jer se i ovako osjecam jadno, jako jadno.Nisam ponosna na sebe jako daleko od toga.Nije mi bila namjera dobiti pohvale nego reci kako sam nisko pala da svoju zenstvenost koristim na taj nacin.
Ali ima i druga strana price..to je ono sto oni nama daju..jesi kada dobio dop miksan tabletama pa da te nema po 4-5 dana kuci, da ne znas gdje si, da zavrsis u bolnici itd.sad ispada da ti branis jadne dilere a mi djankoze smo sami po sebi smradovi.
Nije mi to bila namjera.sorry za krivo razumijevanje.
User avatar
play
Posts: 119
Joined: Fri Apr 15, 2005 2:10 pm
Location: Österreich
Contact:

Post by play »

Mustafa je u pravu,a i sto se becke robe tice nikada nisam imao problema,odnosno uvek je bila kvalitetna. Verovatno ti taj baja koga oslovljavas sa diler s´punim pravom poklanja koje kakve tabletice miksane sa promilom dopa za bud zasto,a tebi psiha prezadovoljna jer verujes da si ubila dve muve jednim udarcem...koja ironija.....
---"Kad Ja Tamo,A Ono Medjutim"---
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

I PORED TOGA ŠTO BI MNOGE STVARI URADILA DA DOĐEM DO NOVCA ILI DO DOPA,JOŠ UVEK JE DUGAČAK SPISAK ONIH KOJE NE BIH URADILA!
Razmislite malo o ovoj rečenici...mislim da dosta govori o svakome od nas...razmislite... :smt017
User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Lepo, lepo

Post by Mark_Renton »

Ovce su za shishanje! Ako mozes, samo ga ti "izrabljuj", sta te boli uvo!

A inace sto se tice kvaliteta robe... Imam jednu poznanicu koja mi se takodje zalila da je roba u inostranstvu (konkretno, Nemackoj) ocajna. Probala je jednu semu iz BG-a i bila je prezadovoljna. Inace, 99% sema u BG-u su prosecne da ne kazem lose, bar po mom ukusu. Pricao sam sa likom... ima dosta godina staza, ne znam mu ni ime, ni bilo sta, jednostavno smo se sreli na semi na koju sam ja prvi put dolazio i dok cekamo dilera ja ga pitam kakva je roba koju ovaj ima. I lik tu krene da je hvali kako je dobra, kako je extra, kako on sa drugog kraja grada dolazi na tu semu jer je mnogo dobra... Al' nije neki klinac koji pojma nema, iskusni dzanki, poispadali zubi... ima 5-6 godina staza sigurno. Ja zavrsio polutku... vidim malo nesto, bas malo (skoro pola polutke od mog standardnog lika) racunam: pa dobro, neka je malo, al ako je dobro... sto da ne!? Ma, moja ona sema je mnogo bolja, tj. za tih hiljadu dinara se duplo vise/jace uradim.

A DOBRA ROBA: od POLA KVOTERA, ja koji sam u to vreme bio navucen na pola grama dnevno sam ustondirao!!! (i to sam na nos uzeo tih pola tera)!
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

???

Post by katarinadimedici »

Marko,stvarno si pukao!Opasna je ta tvoja zaljubljenost u dop,šeme i sve ostalo vezano za to.Probaj malo da glavu rasteretiš takvih misli i priča!

Mustafa,nemoj biti na kraj srca!Ja sam podržala "sunrice" da piše o onome što radi,čisto radi priče,koja može biti poučna nekome ko ne živi u inostranstvu!Sigurna sam da se ona ne ponosi svojim načinom života,a čak i da je tako,možda će sutra pročitavši svoje reči,shvatiti koliko se nisko spustila.Meni lično,više smetaju priče kao što je ova Markova i već sam jednom prilikom predložila,da ih ne treba brisati već ih staviti u nešto kao "Crni forum" ili jednostavno pod "Harm reduction".Bilo bi suviše dosadno a i lažno,pisati isključivo o tome kako svi imamo želju,motivaciju,kako smo svi bivši.Nismo mi časne sestre,već narkomani!

Sunrice,nastavi!
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Meni lično,više smetaju priče kao što je ova Markova i već sam jednom prilikom predložila,da ih ne treba brisati već ih staviti u nešto kao "Crni forum" ili jednostavno pod "Harm reduction".Bilo bi suviše dosadno a i lažno,pisati isključivo o tome kako svi imamo želju,motivaciju,kako smo svi bivši.Nismo mi časne sestre,već narkomani!
Da,da...sa ovim se u potpunosti slažem...nekad odemo predaleko-ispod crte :!:
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

Izgleda ,Rentone tebi fali to iskustvo da te najbolji ortaci zestoko razocaraju. Vidim po tebi da si takav tip koga je tesko,ako ne I nemoguce zajebati,ali hocu da kazem da ti fali to iskustvo da te najbolji ortaci POKUSAVAJU NON STOP zajebati,tako da konacno sam vidis kakav covek postane vremenom,to je neizbezno,dop svima postane JEDINI prijatelj kad vise nikome ne mozes verovati. Nije poenta,Rentone,to sto te niko ne moze zajebati,vec da ti se smuce I zgade pokusaji,da pozelis neko drugo drustvo I drugacije ljude oko sebe,ma koliko se covek osecao jak I mocan dok je svestan svoje pameti,dojadi to “sisanje ovacaâ€
Image
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

Pitanje za Kaću:
ÄŒitala sam tvoju ispovest,pa mi neÅ¡to nije jasno. Kad već govorimo o tome dokle idu granice,ovo sad nevezano za dop,kako si mogla toliko trpeti od tvoje svekrve i uopÅ¡te kako si mogla da izdržiÅ¡ tolike godine okružena ljudima sa kojima prvo Å¡to nemaÅ¡ niÅ¡ta zajedniÄ
Image
Post Reply