Dokle idu granice?

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

ta metafora i nije daleko od realnosti znas i sama...mnogi moraju ,well moraju...tada moraju ali ne moraju...-da lizu i puse i prodaju sami sebe...pa znamo svo kako je detlef zavrsio...pa tako i mnogi...dno je dno-jako duboko....svi imamo svoje neko dno koje dodirnemo...necije je dublje necije plice ali svi ga moramo dotaci prije ili kasnije. Zato mark bolje da je prije sreco...bjezi sto dalje mozes dok jos mozes. Nek ti to bude uspomena i to je sve...nadji nesto drugo...hehe svo moramo...svi bi i trebali skociti sa padobranom...meni srce zalupa od pomisli...ne znam da li bih smjela...ali to sam isto rekla i za dop...
sport je divan izlaz pa i ako postane adikcija barem je zdravo :-D
ja sam isla na gym 1.5 god svaki dan...ponekad preskocim koji ali nisam mogla izaci iz njega..ali kad izadjem..jao kakav osjecaj...mocan!dobro se osjecas...nekako si high...nadam se da cu se uspijeti ufurati u to jednog dana...
eto
poz
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

Ja sam se preselila u Beograd puna optimizma da cu tamo moci kvalitetno da popunim svoje vreme i da nadjem neki smisao. Naviknuta na parkove i tome slicno u svom gradu,bilo mi je muka od tog smaranja i blejanja i htela sam da u Beogradu idem na bazen sto u mom gradu nema,sem otvorenog preko leta,htela sam u operu da vidim jednom i to,u pozoriste,na hipodrom,na casove plesa,na kurseve kompjutera. A desilo se to da sam morala da radim svaki dan do ponoci,nisam imala nijedan slobodan dan,zaradjivala jesam dobro,ali sta to vredi kad mi je svo slobodno vreme u zivotu bilo posle ponoci do 7 ujutu,pa sam novac pocela da trosim na tehno zurke i exere,jer sta imam drugo nocu??? Posle sam se navukla na dop...Jebiga,ako radis-imas para ali nemas vremena danju ni za sta,ako ne radis-imas vremena pun kurac ali nemas dinara pa ne mozes izaci iz kuce...
Image
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Ja mislim da granicama kraja nema....
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

na zalost ima...jer su ogranicene :-D
e maja jesu to detlef i kristijana? tako luce...ja imam film pa zato pitam
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

Jesu Detlef i Kristijana ! :wink:
Image
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Opet promeni sliku,c c c ;-)
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

Pa morala sam,stigla mi privatna od moderatora...jebiga,bolje druga slika nego da me izbaci sa foruma...nekad i ja moram da uvucem rogove,grrr :evil:
Image
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

granice

Post by katarinadimedici »

Pravo pitanje za mene i ono "E da su mi ove godine a ona pamet!"
Hiljadu i jedan razlog mogu da navedem zašto sam ostajala,ali svi oni postaju beznačajni kada želim biti potpuno iskrena (mada ima i toga)TRI SLOVA-D O P!!!Uljuljkana u snove,nisam želela da ih remetim!Zakoračila sam u život koji se vrteo u krug:putovanja,prodaja...droga!Kada ne bi bilo toga,ostalo bi (po malo):kompleks,jer sam ja bila dete razvedenih roditelja,što nisam želela svom detetu;takoreći nisam imala gde ni da odem,pisala sam o tome;teško mi je bilo da promenim način života,navika je gadna stvar!Kako sam izdržala?Po prirodi sam vrlo flegmatična osoba i mogu da trpim puno (bik).U početku sam se nervirala a onda sam se jednostavno isključila,nisam bila tamo.To je potrajalo godinama i posledice tek sada osećam!
Nadam se da si delimično razumela?!Uostalom,čitaćeš!
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

I ja sam bik u horoskopu! Razumela sam te sada,mada ja nisam takva,jebiga,mozda je tvoja roba bila bolja,da sam ja imala neku cistu robu a ne onaj krs,verovatno bih mogla istrpeti mnogo vise.Tuzno ali istinito.
Image
Post Reply