PEPELJUGA....priča u nastavcima

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by pepeljuga84 »

Gospođo, aj' odjebite sa moje teme.
Hvala unapred.
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by pepeljuga84 »

Sinoć sam primetila dosta novih postova, međutim bila sam umorna, pa reših da sad napišem par rečenica.

Prvo da se obratim čoveku iz senke (ili žbunja) heydrich-u.
Ljudi koji me poznaju znaju da sam iskrena do srži i prosto mi je degutantno, ali degutanto toliko da vodi do čina povraćanja, da neko dovodi u pitanje da li sam ja ili nisam slagala oko najgore stvari koja može da zadesi jednu devojku!?
Ja šizofrena ličnost nisam, prema tome od a do š je sve suva istina i jednostavno se neću pravdati ikome i time sebe vraćati na tu situaciju i mučiti sebe iznova i iznova - jasno je da je to trauma i ja se trudim da o tome ne razmišljam...


Što se tiče ves 123 moji roditelji se mene nikada nisu stideli, čak suprotno, mi imamo jedan lep i otvoren odnos pun obostranog razumevanja i poštovanja.

Još nešto da pojasnim.Ova ispovest je pisana u vremenskom periodu od par godina u toku koga sam ja prolazila kroz razna psihička stanja,depresiju, agresiju, empatiju, anxioznost možda i kako je neko naveo "patetiku" koju po mom mišljenju vide samo oni koji se stide emocija, no dobro-to je druga tema...
Znači vreme je prolazilo, ja sam sazrevala, sada sam emotivno ispunjena, u skladu sa voljenim ljudima jedino me zeza taj materijalni deo tj. nedostatak posla.

Nisam savršena, nikada nisam ni bila, ali moja ispovest je mene ogolila i predstavlja mene ogoljenu do srži.
Ko želi da osuđuje i morališe, molila bih da to radi na drugom mestu jer ne želim da dolazim u kontakt sa takvim personama i sebe potresam.

Pozz za drugare :-D
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
Lujka
Posts: 200
Joined: Sun Feb 03, 2013 4:42 pm

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by Lujka »

Ma ne pravdaj se nikome....evo, ja ti čestitam od srca na svemu postignutom.
U noćima kada sam krizirala i nisam mogla spavati pročitala sam tvoju priču.
Veliko BRAVO!!!
Meni je jedna forumašica napisala da bi mi trebalo poslati socijalnu službu da mi oduzmu dijete, ma, nije vrijedno ni spomena, ako uzmemo u obzir tko mi je to napisao.
Čestitam ti od srca, i tebi i tvome dragome, i želim vam sve najbolje u životu!
Postoje stvari koje su poznate i one koje to nisu, između njih nalaze se vrata.
Sizif
Posts: 16
Joined: Sat Apr 20, 2013 12:23 pm

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by Sizif »

Nov sam na forumu i prvo sto sam procitao je bila tvoja ispovijest, svaka cast na iskrenosti i svemu sto si postigla, a posebno na hrabrosti i zelji da to podijelis sa drugima. U trenutku kada mi je bilo jako tesko i kada sam razmisljao o svacemu, tvoja ispovijest me trgla i dala snagu da se ne zajebavam sa samim sobom po 100-ti put.
Svaka cast i sve najbolje zelim tebi i tvom izabraniku od srca.
jana
Posts: 585
Joined: Wed Sep 12, 2007 12:47 am

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by jana »

I meni je ,pepeljuga,tvoja ispovjest otvarala vrata meni nepoznatog svijeta.Pomogla mi da razumjevam neke dogadjaje koje sam morala prolaziti.Ja sam zahvalna svima koji ovdje pisu iskreno i otvoreno,i na taj nacin omogucuju drugima ,koji zele da se upoznaju sa problemom.Smatram da su komentari i optuzbe pojedinih forumasa ,ovdje,vrlo tendeciozni i nekorisni,pa ih ignorisi.Samo naprijed,Pepeljuga,zelim ti da uspijes.Pozdrav i svako dobro.
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by pepeljuga84 »

Hvala vam na razumevanju,
Tu smo da razmenimo iskustva i razumemo jedni druge-NE osuđujemo.
:smt023 :smt006
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by pepeljuga84 »

Dragi drugari.Novi i stari.
Dugo nisam pisala, vidim ima dosta novih ljudi pa bi želela da pozdravim sve i naravno da se predstavim i poželim da imamo ok komunikacijuu ubuduće :D

Šta se kod mene dešava....Manje više ništa preterano posebno.
Na substitucionoj terapiji metadonom sam, I REALNO PRIJA MI.
To traje već godinu i kusur dana....Što se drugih PAS-a tiče koristim samo marihuanu, jednostavno mi prija i opušta me i nije me briga što će me bilo ko osuditi ja vutru ne smatram drogom...
Život teče, tražim posao volim syvog dečka, ovde znanog kao Raskorak.

Ono što mi je najbitnije sad je ta neka intelektualna nadogradnja (jer ostala sam samo sa gimnazijom), i naravno usput nalazak bilo kakvog zaposlenja.
Sa mojima sam ok,nemamo problema u komunikaciji i to je najbitnije.
Želim samo jednu stvar da naglasim NIKOGA NEĆE SKINUTI USTANOVA, VEĆ NJEGOVO STANJE UMA U TOM TRENUTKU i to je suva istina...

Eto toliko od mene, pa ću uskoro pisati još, naravno ako želite.
Sve vas volim i pozdravljam i drž' te se :smt041
Attachments
Pepeljuga&Raskorak
Pepeljuga&Raskorak
IMG_2369_resize.JPG (22.76 KiB) Viewed 4137 times
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
dina_d
Posts: 265
Joined: Sun Mar 10, 2013 1:44 am

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by dina_d »

bas ste slatki pepeljuga ...interesuje me jdna stvar ...kad si na metadonu ..tad si ok .a jeli postoji neko ogreni´cenje vremensko ..loliko dugo se moze metadon koristiti i cemu steti ...sve najbolje
Vesten
Posts: 4
Joined: Thu Nov 19, 2015 1:55 pm

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by Vesten »

Pročitao sam 10 ispovijesti koje imaju više od 30 stranic. Tvoja me zanima, kakva je sada situacija zadnji pita si prije 5 ili 6 mjeseci usla na forum ovdje nisi pisala, zna li neko kako se moze doci do nje ili raskoraka?
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by sanela »

Pa ovo nije bas forum na kojem ljudi ostavljaju kontakt da ih se nadje.
Post Reply