PEPELJUGA....priča u nastavcima

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

ajde bez suza molim te život je pred tobom napisaćeš ti to :!:
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

ali od nastavka jošuvek ništa a mi čekamo...
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

MA PISAĆU...SAMO POLAKO IMA VREMENA...
Ne mogu sada,ne osećam se dobro za takve vrste podsećanja...
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

nista se ti ne brini......samo polako! Kad ti se bude dalo ok??
Ne valja nista na silu..... :wink:
cmok cmok
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Pepoooooooooooo gde si nam ti? Što te nema?
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Naravno,kako smo se više radili tako smo se više svađali...To su bili dani spavanja po ulazima...provođenja vremena na ulici.On je imao hiljadu poternica,ja pokušavala da mu pomognem na svaki mogući način...Tako je prolazilo vreme...zbog razmirica sa mojima i odlučila d živim krja njega...na ulici...
nakon određenog vrmen moja keva(kako sam bila maloletna) je prijavila moj nestanak,i nakon određenog vremena murija naš je pronašla na nekom betonu u neizgrađenoj kući na altini...Meni pronašli kradeni fon(jer su nam tada takve stvari bile preokupacija),uhapsili nas.Njega zadržali zbog silnih poternica a mene pustili.....Saša ide za padinjak a ja drugi put u drajzerovu....
Kada čuje da sam tamo,pali iz padinjaka,i priča se nastavlja...
Samo da dodam da smo se ovih godina otprilike verili..
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Nkon mog izlska iz drjzerove Saša je bio skroz u fazonu da se ne radimo...Jednom prilikom išli smo nekom drugom da završimo,i ja sam zapela da uzmemo(samo na nos)...on se durio durio,ali je na kraju i on uzeo...
Sledi jedan divan period,radile su se gajbe bilo je keša,i sve je bilo ok sve dok nisam ponovo zajebala...
Pomagala sam ortaku da se uradi na krovu jedne zgrade,uzela i ja...Saša je naišao,zatekao me sa ganom u ruci,i i on počeo opet da se roka...
Opadalo nam je poverenje jedno u drugog,i jednoga dana sam i prvi put od njega dobila batine,jer je mislio da sam mu se uradila iza leđa...
To je bio kraj.Ne zvanično,jer sam mu oprostila.Ali svađe su se nastavile....
Uskoro je on opet pao,odveli su ga u zabelu...Opet me je ostavio samu...
Srećom,znala sam ja da se snalazim i sama...
Sledi plejada likova...Manje više nevažnih...Ljudi koji su mi naneli zlo...Zli ljudi...Ali o tome neki drugi put...
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

Ee,pepe,ja se tebi divim! I manogo mi je interesantnije (i poucnije) da slusam tvoju ispovest jer si 84 pa mi je sve realno i poznato. Volim da citam i katine ispovesti,samo to je bilo davno,bilo je drugacije,cak nije sve bilo ni u nasoj drzavi...Pisi,pepe!!Ljubim te PDT_Love_18
Image
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

Post by katarinadimedici »

Ovo što ti Pepe pišeš izgleda doživljava svaka narkomanka, mislim ona koja se stvarno radi i snalazi za lovu, a ne preživljava od onog što uspe da ukrade roditeljima. Tako je živela i moja Sandra, a evo umalo i Ivana da pođe tim stopama.Mene interesuje da objasniš malo detaljnije takvo stanje?! Šta si osećala, o čemu si mislila? Da li te je bilo sramota, da te prijatelji tvojih roditelja sreću na ulici u takvom stanju? I uopšte zašto se jedno dete maženo i paženo, koje živi u porodici u kojoj je standard mnogo bolji nego u drugim, spušta tako nisko? Ovo te pitam zbog moje Ivane jer mi nije jasno kako joj ne smeta da bude štrokava, gladna, a kod kuće se kupa dva puta dnevno i jede za opkladu, a ona se još i nije radila pa da kažem, da je boli uvo za sve!
I Maji da kažem, toga je uvek bilo i u "moje" vreme, priča o narkomaniji je uvek ista, jer je obavezno vezana za kriminal i osudu okoline. Uveki se svodi na isto i ide ka istom cilju.
Pozdrav
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Gde su svi ostali u toj priči,mislim ostali ljudi koji se pojavljuju tokom tvog života...
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
Post Reply