PEPELJUGA....priča u nastavcima

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by PROČITAJ ME »

............... ćao Pepe...... hm.... moral.... moral.... istrajnost..... VOLJETI ILI NE VOLJETI _____________ UŽIVATI ILI NE UŽIVATI ________________ HTJETI ILI NE_______________ OTISNUTI SE OD SAME SEBE ILI NE________________________ JEBAVATI MATER SEBI ILI SVIMA, U DATIM MOMENTIMA ILI NE........._______________ I MILION TAKVIH PITANJA JA POSTAVLJAM SAMA SEBI svaki ubogi, jeb.... dan....... dokle više.... nemam snage...... slažem se sa Zvrki........ pa jebi ga svi smo na svoju ruku..... trebamo prihvatiti nas onakve kakve jesmo inače popravnog nema............ apstinencija...... svi smo mi tu negdje u 5 deka.... tu ili tamo..... samo moramo biti normala i cool.... samo se jedno od nas traži da budemo rega ljudi..... neki uspjevaju, neki ne.... pa šta se tu može...... moral je jebena po meni stavka..... ima posebno mjesto u mom životu........ slično nije nimalo.... ali trebamo biti cool...... ja ovako iz dana u dan tješim sebe, nasmijavam se, plešem sama, pričam sama, sama sebi stvaram ugodnu atmosferu zato ovako i opstajem..... preživljavam iz dana u dan..... ali se nekako borim mamu mu.... jest teško..... ali mi sami moramo naći smiraj u sebi da bi došli do željenog cilja.... ako ga uopće i imamo..... a koliko vidim pojedinci imaju..... dajem veliku podršku onima koji nisu došli do tog nivoa..... ali se nadam da oće jednog dana.... nada, nada, nada oooo kako samo mrzim tu riječ..... pozdrav Pepe od Jace........ :rock:
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by Sagitarius »

pepeljuga84 wrote:Dragi moj Bobane.
Ja ne znam da li da ti nacrtam-JA NISAM NAVUČENA.Narkomanka u apstinenciji.Jelena.Trenutno bi i na testu bila čista-na sve supstance.Ja da se radim sigurno ne bih sedela ispred kompa.Pare za gudru ne padaju s neba.
i NEMAM NAMERU IKADA IKOME DA MORALIŠEM.
I iskreno ne vidim zašto neko jeste u poziciji da prosipa moral a neko nije.Daj.Pusti me tih sranja.Ti si moralniji od mene ili pre žike?Živiš samo na hlebu i vodi,spavaš na drvenom ležaju(bez dušeka),moliš se na svaka dva minuta i otkud znam šta još radiš i sada si ti kao bolji od mene.Ma pusti me tih gluposti.
Čovekov moral je duboko u njemu drogirao se on ili ne.
Ili se ja nerviram jer nisam u poziciji da morališem...
Hmm...
Ajde mala,ne daj se ložit! :rock:
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by paramparcad »

pepeljuga84 wrote:Dragi moj Bobane.
Ja ne znam da li da ti nacrtam-JA NISAM NAVUČENA.Narkomanka u apstinenciji.Jelena.Trenutno bi i na testu bila čista-na sve supstance.Ja da se radim sigurno ne bih sedela ispred kompa.Pare za gudru ne padaju s neba.
i NEMAM NAMERU IKADA IKOME DA MORALIŠEM.
I iskreno ne vidim zašto neko jeste u poziciji da prosipa moral a neko nije.Daj.Pusti me tih sranja.Ti si moralniji od mene ili pere žike?Živiš samo na hlebu i vodi,spavaš na drvenom ležaju(bez dušeka),moliš se na svaka dva minuta i otkud znam šta još radiš i sada si ti kao bolji od mene.Ma pusti me tih gluposti.
Čovekov moral je duboko u njemu drogirao se on ili ne.
Ili se ja nerviram jer nisam u poziciji da morališem...
Hmm...
hehehe...
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by Sagitarius »

Ono što znam-nikad Hors neću zaboraviti.Nikada.
I bolje ti je da ga ne zaboraviš.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by zvrky »

ja sam tresnula o dno gomilu puta,ipak,danas na dnu nisam.Bila sam ja mnogo dublje u govnima.Istina pravim recidive-ali to je i normalno-sada-još sam sveža.Ipak borim se.Treba mi psihoterapija-kvalitetna psihoterapija-ali i to sam odlučila-i baš na Tvoju i Saletovu preporuku,odlazim čim se žena vrati sa odmora.
Zivi sam svedok da je bilo i mnogo gorih situacija u njenom zivotu ali to ne znaci da treba ponovo da ih dozivis...i bori se dokle god imas snage za to ,ako mene pitas ...imas ti jos snage za sebe :D ( ustani i bori se ( otpor ) ! :-D )
Sto se tice preporuke za psihoterapiju i ja bi ti preporucila isto to,pricala sam sa zenom vise puta i ovako u zezanju i kada je bilo gusto i kada je bila potrebna pomoc i mogu da ti kazem da je vrlo ok osoba prvenstveno kao covek a onda i kao psihijatar.
Da mi neko kaže ili crkni ili idi leči se ja bi mu rekla da puši kurac,i zna se kojim bi putem otišla.Takav stav mi nikada ne bi pomogao.Čak me užasno nervira.Ne moram ja da zavisim ni od koga-iz toga sledi da niko ne može da me ucenjuje.Na ulicu-pa dok ne stignem do zatvora i opet.Kad ja kažem da je kraj-tada je kraj.
Ovo je ziva istina,pepa je stvarno takva i stvarno tako reaguje na ucene (to sam bar prostudirala hehe) najverovatnije da bi i ja isto ili slicno odreagovala jer takve stavove ne podnosim a kao drugo sa nekim ljudima to mozda i prolazi a sa nekima ne prolazi ni u snovima a kamo li na javi e ta druga grupacija je recimo pepa,ja i verujem da ih ima jos takvih.
Dugo mi je moto bio-potisni i guraj dalje-ili padaj dalje-bolje rečeno.
Da,cak si ga svojevremeno i na mene prenela pa sam i ja pocela da potiskujem :-D ...secas se kolko smo se zajebavale sa tim...potisniiii,potisniii i sve ce biti ok hahahahah.cmoka za to bili su lepi dani tada a cinimi se da smo bile u velikom crnjaku tada :-D
Meni je teško i to je realnost.Krenula sam na dugo putovanje do ozdravljenja.
Iz tvojih usta u delo :-D mislim da bi ja bila dodatno srecna devojka na svu ovu moju srecu koja mi se desava poslednjih godinu, dve dana pridodala bi ogromnu kolicinu zadovoljstva u moj zivot,i bila bi jako jako ponosna na tebe majke mi moje blesave Dragane :D
Nema stajanja.Nema ni nazad.Korak nazad dva napred.Dug je to put.Kraj mu ne nazirem...
Ipak ne stajem.
Ja se borim.
Pridrzavaj se ovoga i veruj mi posticices mnogo u svom cilju ! I kraj i ne treba da se nazire jer to su stvari koje su lepe i koje ce te uciniti srecnom svaki taj korak koji napravis ucinice prvenstveno tebe srecnom a onda i sve nas oko tebe i vremenom postaces ponosna na sebe,a da ti ne pricam o ponosu koji ce osecati tvoji ukucani kao i ja.
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by Boban »

Pepo sinoc sam ti u pp napisao da ja nisam ni boji ni gori od tebe kada si me pitala kako Bog i to je to sto boli ljude sto misle da su neki bolji ili gori od njih ako im "moralisu" u principu svi smo mi isti ali opet razliciti,ne ljuti se nezeli te Boban napusavati "moralisanjem" jer nema pravo na to.Poznajes zvrks ona moze dosta da ti pomogne.Ajde samo opusteno.pozz
User avatar
YugoStar
Posts: 757
Joined: Wed Mar 05, 2008 4:35 pm
Location: Evropa

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by YugoStar »

Cao Pepe,nadam se da si bar malo bolje?!
Meni je bezveze kad vidim da nekad dolazi do pespotrebnih zaostravanja i sl.Boban je vanserijski momak i zadnji lik koji bi nekom ucinio bilo sta,sto bi drugog dovelo u neku minus fazu ili nesto gore.Znam ga i nepisem napamet.
Jebaji ga,Forum je takav vid komunikacije,pa nije cudo da se ljudi u pocetku neskapiraju.
Izvini Pepe,sto sam bas kod tebe ovo morao prokomentarisati.
Uz tebe sam!
BORBA
Posts: 51
Joined: Thu Feb 28, 2008 8:11 pm

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by BORBA »

sta je ba pepeljugo koje diro.nemoj yugo ti i boban da mi zezate pepeljugu :wink: ima da vas nema hehehe ok malo sale nije na odmet. nego pepljugo samo ti uzivaj pusti ba zle duse neka truhnu u svome malom svjetu zavisti.a mi cemo istrajati eto tako ti ja juce dobih nekih 1200 maraka(ovo kad pretvoris iz eura jer se inace samo igra sa eurima jebemliga ali neznam ni ja sto je tako) u kasinu i zamisli prvi put mi se desi da nekupim nista od opojnih sredstava za te pare heheheheeh napredak je to.nego pepljugo ajd ti malo do sarajeva skokni da mi malo profuramo zajedno zvacemo i yugu.
cuvaj se pepeljugice i pisi nam caos
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by pepeljuga84 »

Ne smem ja sama sa vama :smt061
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
YugoStar
Posts: 757
Joined: Wed Mar 05, 2008 4:35 pm
Location: Evropa

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by YugoStar »

Pazi misa,milja i jos dvije glave...da te covjek zamrzi...
Post Reply