PEPELJUGA....priča u nastavcima

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by zeleni »

ehej, preispitivač :)

kod mene standardno, gura se, reče sizif :-D

jes ti dobro?

p.s. pozdrav, velik
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by yasujirozu »

zdravuj zelenki i zikimiru - pobratimi, kanda se prave kak se svadjaju... sinergija.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2eVhn-RZWts[/youtube]
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by zeleni »

vidi ovu mustru :P

de bolan, jazo, ne zakuhavaj :mrgreen:
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by preispitivac »

A ni jazavca nam nema dugo, realno, smuca se negde po bijelom netu, ne svraca. Gde li je ludi Vud? Izvinjavam se sto zacatovah
Jurim rep
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by yasujirozu »

imam petnestak postova više do li ti... pati.

zelengora nas zajebala, do duše - bliži joj se granica od 1k - tj, tvoj i moj uradak zajedno, and then some, a netće da časti... sramno.
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by zeleni »

:unibrow:
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by zeleni »

yasujirozu wrote:do duše
again? :P
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
raskorak
Posts: 453
Joined: Wed Dec 06, 2006 7:20 am
Location: u svemiru

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by raskorak »

Isprva nisam nameravao da odgovaram na temi devojke sa kojom sam više od 4 i po godine u vezi. Nije mi se dalo da ćutim, jebiga.

Vidim da neki navodno "jako dobro" poznaju Pepeljugu. Toliko "dobro" je poznaju da sebi daju pravo da kucaju svakojake gluposti. Bez lažne skromnosti, ja sam osoba koja sa njom provodi svaki dan i poznajem je bolje od svih (ne samo na ovom forumu), kao što i ona poznaje svaki deo moje ličnosti i moje najdublje komplekse, tajne, itd...

Najpre bih odgovorio dušebrižnici (čiji sam nik već zaboravio) koja joj deli savete kako treba da prekine sa drogama. Istina je ta da smo nekoliko godina oboje bili strejt. Na suvo. U jednom periodu se desilo mnogo toga, a mi smo iznova upali u problem. Dalje, nikada nisam dilovao ni vutru, a kamoli dop. Eto, neko se uhvatio za to kako je Pepeljuga devojka koja je sa nekim samo zbog dopa. Eto, taj neko je lupio glupost i ostao živ.

Dakle, da, upali smo ponovo u problem, koji se razvukao na nekih 6 meseci (sa sve "čačkanjem"). Nakon toga smo se oboje obratili za pomoć. Pomoć smo i dobili.

Krajem 2011. godine smo krenuli na lečenje. Pepeljuga je na supstitucionom programu metadonom, dok sam ja na programu supstitucije buprenorfinom. I dobro smo! I bez ijednog recidiva.

Ispada da se pravdam anonimusima zbog nekih gluposti koje su ovde ispisane. Što se tiče dotične persone pod pseudonimom "heydrich" - zaista nemam(o) pojma ko si. Ukoliko, kako kažeš, znaš devojku sa kojom planiram zajedničku budućnost i brak, MORAO BI da znaš i mene :!:

Eto, činjenice su iznete. Laku noć svima, čekaju me palačinke sa eurokremom.
To sam ja:
Čudo, ali ne i čudovište
Svetlost, ali ne i Sunce
Mrak, ali ne i tama
Radost, ali ne i sreća...
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by ziki »

Eurokrem koji si pomenuo u palacinkama nije dobar kad si na buprenorfinu jer izaziva dodatno tvrdu stolicu.
...
ves123
Posts: 17
Joined: Sun Apr 07, 2013 5:38 pm

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by ves123 »

Želim Vam sve najbolje, planirate brak, prvo isplanirajte kako se riješiti zla!!!!
Post Reply