PEPELJUGA....priča u nastavcima

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by bojanol »

Ne kapiram o kakvom se moralisanju radi. Ako se nekom radi nek se radi.
Ne kapiram ni kakav je to ruski blok, cuveni ruski blok, kad ti Pepeljugo posle mesec-dva shljakash pajdo kao na startu. Chak i umalo umresh od paje.
Ako neki ljudi ovde i umeju da udave sa prichom o nachinu lechenja koji je njima pomogao, shta je bre u tome loshe?!?
A o iskrenosti ne bih, otkud ja znam u kom je ko fazonu. Te tirade o moralu i kvazi moralu nisu nishta drugo do demanti samog sebe.
Mozda ti imash neki problem sa moralom, mozda ti kenjash, mozda tvoja pricha nije iskrena. Ne znam. Ovo je forum namenjen ljudima koji bi zeleli da se izleche i ja ga tako shvatam. Ako te neko i napadne zbog tvog stava, ako ga imash, so what.
Ja licno nisam izlechen, ali se trudim.
Pozdrav.
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by paramparcad »

bojanol wrote:Ne kapiram o kakvom se moralisanju radi. Ako se nekom radi nek se radi.
Ne kapiram ni kakav je to ruski blok, cuveni ruski blok, kad ti Pepeljugo posle mesec-dva shljakash pajdo kao na startu. Chak i umalo umresh od paje.
Ako neki ljudi ovde i umeju da udave sa prichom o nachinu lechenja koji je njima pomogao, shta je bre u tome loshe?!?
A o iskrenosti ne bih, otkud ja znam u kom je ko fazonu. Te tirade o moralu i kvazi moralu nisu nishta drugo do demanti samog sebe.
Mozda ti imash neki problem sa moralom, mozda ti kenjash, mozda tvoja pricha nije iskrena. Ne znam. Ovo je forum namenjen ljudima koji bi zeleli da se izleche i ja ga tako shvatam. Ako te neko i napadne zbog tvog stava, ako ga imash, so what.
Ja licno nisam izlechen, ali se trudim.
Pozdrav.
ne bih nista dodavao.
User avatar
Nancy In Black
Posts: 49
Joined: Thu Jul 24, 2008 12:46 am
Location: Beograd

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by Nancy In Black »

paramparcad wrote: moram da ti cestitam,jebiga...izmislila si toplu vodu.bravo.
Izvini, jel se meni samo cini ili u tvom postu postoji odredjena doza netrpeljivosti?
It's not a matter of luck it's just a matter of time!
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by pepeljuga84 »

Ma to je naš narco-pardon-paramparčad...
On tako zvuči...
Kapiram ja da je dobar on momak...

I još nešto-Bojanol...
Ruski blok na alkohol sam ja dobila-ne na hors-za hors nisam imala da platim-tako da sam dobila implant koji je istekao-koji sam probila...kao i ruski blok na alkohol....sve se može kad se hoće.
Ljudi koji me poznaju znaju KOLIKO JE MOJA PRIČA ISKRENA.Usput...ti si poslednji lik koji mi je pao na pamet kada sam pisala ovaj text o moralisanju...nijedan tvoj post u tom fazonu nisam videla...

Pozdrav svima od Pepeljuge-izgubljene u svemiru i u mraku sopstvene psihe....
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by pepeljuga84 »

Noć.Priznajem sve.
Noćima ne spavam.Ne vidim izlaz iz ovog ludila.Treba mi neko-sa njim život da delim.
Da znam-patetika...
Ipak,sama ne mogu-ne umem...
Razmišljam koliko sam jadna-ne samo sada-čitavog života...Sećate se da sam na početku ispovesti spomenula lika koji me je ni manje ni više silovao.E pa vi ne znate,ali nakon tog divnog dešavanja-ja sam se opet viđala sa njim.Jer on je bio moj diler-a meni je trebao dop.U zikri nemam vremena tražiti drugog dilera.Nikome nisam rekla-ćutala sam kao kokoška-jer meni je trebao dop...Vi znate-moji najbliži znaju-ali on nikada neće ležeti zbog uništavanja mlade devojke...Kapiram kazna će ga stići...I ne mora....Mene je stigla i za njegove grehove...
Moj prvi dečko-Saša-sad je u Zabeli.Volela sam ga-volela ludo...Sade služi kaznu zbog gomile dela-dosta zajedničkih.
Pokušala sdam da krivicu skrenem na sebe-barem za jedno razbojništvo.Ustala sam na sudu-otvoreno rekla da sam ja to uradila-da je moja krivica.Šta se desilo?Nakon mene ustao je on.Besan jer je saznao tada da se viđam sa drugim(koji je usput nakon mog i njegovog dela upao u Sašinu ćeliju).Ustao je moj Lima i rekao-ONA LAŽE-SVE IZMIŠLJA.Rekao je-Kako te nije sramota-da lažeš i td...
Ja sam samo htelada mu pomognem...Međutim njegova sujeta je bila povređena,Tu nema pomoći...
Nakon njega Marko-(ne računam stotinu besmislenih veza)
Hiljadu zajedničkih overavanja.Skoro njegov krajnji over.Gotovo nema ga.
Opet Marko -skoro 20 god stariji-moj bivši diler-iskrena veza sa hiljadu neisrenih ljudi oko nas...u jednom trenutku mu umire otac...on posle više od deset godina strejtiranja se prepušta...danas je mrtav-to nikada neću prežaliti...
Poslenjega Shone-(opet napominjem ne računam gomilu besmislenih likova)-on me uništio za svagda.Svojim lažima da je apstinent-i svojom ljubavlju koju ja nisam mogla da osetim-toliko jaku-prema njemu.

Jer ja volim dop.Jedinu moju ljubav.U dobru i u zlu....

Lagala sam krala,ležala-kratko u cz-u.manipulisala-izdala sve koji me vole.

Međutim nikada nisam bila ovako jadna...
Overavala sam u ulazima,wc-ima,livadama...Završavala na wma-ipak ništa mi nije tako teško palo...
Kao ovo stanje noćas...Ne spavam danima-svašta mi prolazi kroz glavu.Smrt najpre...Kad zatvorim oči samo kombinacije za dop-dok sam se radila nisam bila ovako opsednuta...

Zovem u pomoć.94 I SLIČNA SRANJA...

DA.Krala sam,lagala sam-nisam se kurvala ali kao da jesam-davala sam sebe za dop i dopu...
Gde sad...
Podsvest govori-kroz prozor...
Ja kažem-E BAŠ NEĆU!
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by saša-ex »

Svi smo to radili...I jos vise i jos gore, verovatno. Ja se samo nisam u bulju, a da mi je neko ponudio verovatno bih i to uradio zbog dopa. Ali pusti to, vreme ti je da krenes dalje. Na tebi je oduka, ne da se samosazaljevas, nego da krenes u borbu. Kada sam konacno otisao u komunu, nisam bio ni fin, niti mi je bilo dobro, niti sam znao gde idem...Bilo mi je samo jasno da sam na korak od smrti, da sam govno od coveka i da je takav zivot ono sto ne zelim...I da cu pristati na sve, samo da bih se skinuo.
A ti ne moras otici u komunu. Mada bi ti to bilo najolje. Idi negde, kreni sa nekim lecenjem, izadji iz te letargije i depresije. Donesi odluku da zelis da zivis!
SAMO CEO ŽIVOT...
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by paramparcad »

Nancy In Black wrote:
paramparcad wrote: moram da ti cestitam,jebiga...izmislila si toplu vodu.bravo.
Izvini, jel se meni samo cini ili u tvom postu postoji odredjena doza netrpeljivosti?
cini ti se...samo moalo sarkazma.
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by bojanol »

Ma Pepe, no frks at all, it's only rock 'n roll.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=s7K0Dp2M2fE[/youtube]

Zgadiće se i tebi pajdo, meni je trebalo tisuć leta, nadam se da ćeš ti biti bolje sreće.
Peace.
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by Modesty »

Imala sam zimus faze kada sam uzastopno ponavljala svojoj doktorici a i sama u sebi:JA VOLIM HEROIN,VOLIM GA I TAČKA! I šta dalje sa tom iskrenošću,kome ona i za šta služi,u čemu meni pomaže...eto iskrena sam i rečiću da bih se i sad voljela puknuti.....ISKRENOST TE VRSTE....reci mi gdje može da me odvede,gdje,....jedino da se ponovo uradim....to su gluposti,ovo i jeste mjesto gdje kad prođemo tu fazu,barem sam je ja dobrim djelom prošla,da pričamo onima koji to još osječaju,kako smo prošli kroz to,kako smo izašli iz toga....svako na svoj način ali neko će se naći u nekom i možda mu pomogne.......šta treba da radimo kad neko dođe i kaže da je navučen,da obožava dop i da je očajan...a da pri tome n ebi moralisali,trebal da kažemo,ma kapiram druže,jadan ti i meni je tako bilo...to je tako teško,malo njih se izliječi,borba je užasno teška....trebal tako da ga ubijemo u pojam...šta ti podražumjevaš pod moralisanjem?
Jel moralisanje kada kažemo,halo druže,prošli smo to,znamo šta je zikra i sva njena lica...to nije kraj,postoje komune,postoje NA,postoje terapije...može se,stisni petlju,mi smo ti dokaz da izlaz postoji....šta misliš šta od ova dva primjera može više pomoći jednom ovisniku?

Smatram pepi da si vrlo inteligentna i nadarena osoba ali si sad u toj fazi i neće ti pomoći tapšanje po ramenu,kao što nije ni meni,ni janku,ni marku,ni saletu........pomoglo nam je kad smo tresnuli,zabili se u dno i kad nam je rečeno ili crkni il se liječi.......meni je tako bilo i hvala do neba onima koji su me tako uslovili.
User avatar
YugoStar
Posts: 757
Joined: Wed Mar 05, 2008 4:35 pm
Location: Evropa

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by YugoStar »

Sve u svemu otvorena je jedna jaka tema(ocigledno).
Bravo Pepe na iskrenosti,postujem!!!
Bravo na komentarima,svima!!!
Post Reply