PEPELJUGA....priča u nastavcima

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

Post by katarinadimedici »

Ali ja i dalje insistiram na detaljima, na razmišljanjima...Ne možeš reći samo.:"uradili smo gajbu" ili "oteli telefon", nego o čemu ste razmišljali sem po svaku cenu doći do love? Kako izabrati žrtvu?Koja je uloga tvoja u svemu tome, ako mu se već zahvaljuješ što te je zaštitio?Znaš, zaštitio bi te da si ti to uradila, a on bio posmatrač, ovako,hm? Možda je samo sebe štitio, jer bi on bio u većim govnima kada bi se znalo da ste bili zajedno?!Izvini, ali moram!!! Treba otvoriti oči klinkama koje misle da ih takvi koji ih uvlače u takva sranja vole! Ti si valjda raščistila sa tim, došla si do tih saznanja?! Da te je stvarno voleo, on bi našao stan, ne bi spavala po haustorima, ako nema love, oteo bi dva telefona umesto jedan. Tebe bi čuvao u tom stanu daleko od krivilčnih dela i donosio bi ti dop, a da ti ne budeš uvučena ni u šta od toga! Razmisli malo!
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

E ja upravo zato pricam sve vreme da mi je interesantnija pepljugina prica od katine,i da su sad druga vremena,pogotovo zato sto je u katino vreme jos uvek postojalo neko partnerstvo,neki osecaj zajednistva,poneki dzentlmen i slicno,a u sadasnje vreme svako gleda samo svoje dupe,nema tu vise "Sto te nije zastitio..." Nije,kato,i nece,danas muskarci razmisljaju potpuno drugacije ("Sto ona mene ne zastiti" "Ona da mene iskoriscava,ma daaaj,nisam ja konj" I slicno.)
Pisi draga pepe!
Image
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Piši,piši,neće ništa da ti škodi...
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Ja i Saša smo jednostavno kao brat i sestra,kao bračni drugovi kao najbolji prijatelji u svemu bili zajedno,i uvek tu da zaštitimo jedno drugom leđa...I u dobru i u zlu-nije postojao on ili ja nego mi i naše...
Što se tiče ostalih Kate je u pravu,jedino što nas je vezivalo je želja da sredimo zikru i da se odradimo...
Kriva sam i ja jer sam uvek insistirala da budem deo svake akcije,kako posle niko ne bi mogao da mi prebacuje kako nisam zaslužila jebeni dop :!:
User avatar
palefaced
Posts: 351
Joined: Wed Oct 26, 2005 6:33 am
Location: usa, baltimore, MD

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by palefaced »

pepeljuga84 wrote:Sada,kada sam sela rešena da pišem svoju ispovest,shvatila sam da sam toliko stvari potisnula duboko u sebe....Pitanje je da li će ovim putem uspeti da isplivaju :?:

Nikada nisam mogla nikoga da krivim što sam se veoma rano navukla na iglu....Ko mi jebe mater,sama sam htela,tražila,i dobila to što sam tražila...A imala sam lepo i ispunjeno detinjstvo....Roditelji lekari(poštena i vredna porodica),koji su se trudili uvek da mi priušte barem neke osnovne stvari u vaspitanju deteta.Mene i brata su konstantno vodili u pozorištanca-dečije predstave,priredbe,nedeljom obavezan ručak u restoranu(kako bi se deca naučila kulturi),letovanja...itd...E,onda je krenula inflacija...a sa njom i moj juriš na ulicu...Ne mogu poreći,ulica me je naučila mnogim stvarima,koje su mi i dan danas potrebne u životu,ali ja sam htela JOŠ!Da li je to bila moja nesigurnost,potreba za isticanjem ili hir-ni dan danas ne znam.Možda ima svega pomalo....
Bensedin u šestom,vutru takođe,kokain u osmom ,trodoni i dop na nos u prvom srednje,i sa 15 god(početkom drugog srednje),prvi rokić...
Od tada nisam stala....
Sada imam nepunih 21 god iza sebe,privođenja,hapšenja zbog razbojništva,silovanje,3 lečenja u drajzerovoj,3 puta metadonom,nebrojeno puta održavanje đonovima,i jednom lorien...Tri velike ljubavi zbog kojih mnogo patim(bili smo zajedno u govnima),i jednu pravu prijateljicu...Sada, kada sam streight 2 meseca skoro(jedna od mojih dužih apstinencija),osećam da ovo nije kraj...Bojim se iskreno...

NASTAVIĆE SE.... :!: :smt006
hm, mrsko mi je bilo citati sve jer sam porilicno nervozan i nisam trenutno u stanju biti koncentriran dugo na nesto... pa nisam ni citao sve replike ovde stoga sorry ako vec postoji komentar slican mojemu:

to sto pises kako su ti roditelji bili ugladna i casna obtelj... to i nije izuzetak nego vise pravilo... recimo i moj stari je bio komandir murije a stara socijalna radnica.
mi svi i jesmo ovisnici stoga jer smo razmazeni, pogotovo ovisnici o zutome. kada poogledas strukturu... velika vecina i dolazi nas iz visega srednjega staleza. upravo u tome grmu lezi zec, u nasem odgoju.
ono smrdljivih i prljavih dzankija sto vidis po stritu... to je, po mojem osobnome iskustvu, jako mala manjina... takvi ljudi bi jebi ga bili takvi sve i da nisu navuceni.
desavalo se i meni, naravno, da sam znao prodati dvd ili otici obiti apoteku, spaliti nekoga za novac, opljackati.... ali nikada, bas nikada mi nije palo na um otici nekome popusiti kurac, prodati i zadnju odjecu sa sebe itd itd... nego ako je vec prelaziilo u ocaj - isao sam se skidati, najcesce i bez kakvih supstitucija jer ne vjerujem u to.
to nije toliko stvar ovisnosti koliko karaktera i jako su pogresne te predrasude o narkomanima po kojima oni svi smrde i iz svakoga lipti gnoj.
ok, ne mogu dusu grijesiti jer uvijek sam imao nesebicnu podrsku i ljubav roditelja i sestre tako da kad god mi je dolazilo do grla - imao sam se gdje uvijek vratiti i otkrizirati i tko zna na sta bi moja sudbina licila bez njih... ali ne govorim samo iz moga osobnoga primjera nego takvi su upravo vecina ljudi koje ja u svojoj jedanaestogodisnjoj karijeri dzanikija poznam da su ovisnici - naizgled normalni i ako nisi u tome djiru nikada ne bi rekao kako su navuceni.

fora je bas u tome jebenome odgoju gdje se sve sto pozelimo izmisljalo za koji nisam ni dan danas siguran trebam li kriviti moju sirotu majku ili joj biti zahvalan... od kojega i jesmo postali takvi snobasti i isprazni zombiji koji ni u cemu uobicajenome ne dozivljavaju kick koji bi ih motivirao da od svoga zivota urade nesto iako im se pruzaju nebrojene sanse pa si moraju izmisljati.
nekad razmisljam pravo nam i bilo jer 'sam pao sam se ubio' jos uvijek vrijedi... a nekad opet mislim kako i nismo toliko krivi nego zrtve nesretnoga spleta okolnosti... sto vec zahtijeva posebnu temu za koju sada, iskreno, nisam raspolozen otvarati je.

palefaced over! 8)
i am what i am and what will be will be
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

Palefaced-ta tema postoji....po meni barem. Ukradeno djetinjstvo.....kad budes u mogucnosti procitaj i daj svoj komentar :wink:
I da...ne vjerujes u lijekove? A nikako sam da se izlijecis.....hmmm.Poznata prica....
Samo eto-neko uspije i bez icega....to je jaka volja i zelja. Mada ja sam imala oboje ali nisam mogla trpiti krizu-jednostavno nisam. Dzaba. I eto....sad sam cista vec vise od 4mjeseca ...zahvaljujuci subutexu (suboxonu tj)....a nisam se bas toliko napatila. Ja ne podnosim bol....bilo koje vrste....sta cu. Tako mi grah pao :-D
eto toliko.....sve najbolje
ps -ako ti dodje da citas procitaj pricu katarine-mojih 26 god....film u slovima :wink:
peace
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Ja ću samo reći onu 'Lako je skinuti se, teško je ostati čist' - ima danas hvala Bogu i ibogain, i Waismannova metoda (koja nije niš drugo nego anestetiziranje par dana, potapljanje krize snom, dok ne prođe, i svašta - ali treba biti čvrst i poslije kad te opali ona praznina, ona dosada, kad te poklopi ono zimsko popodne u 3 sata kad je prerano i prekasno za sve što bi želio učiniti, kad ti se ide negdi, nešto radi, jer si navikao, jer ti se nešto, jer bi želio da ti je drukčije, jer jer... e to treba izdržati - a kriza - a kriza ko kriza, jebi ga - boli i kad ti polome rebra, prođe sve ... no poslije, poslije !!!
User avatar
play
Posts: 119
Joined: Fri Apr 15, 2005 2:10 pm
Location: Österreich
Contact:

Post by play »

Machko,mudro zborish...
---"Kad Ja Tamo,A Ono Medjutim"---
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Fala mačak - :wink:
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

'Lako je skinuti se, teško je ostati čist'
Koliko boli i proganja ova istina :!:
Post Reply