PEPELJUGA....priča u nastavcima

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Tog dana nismo išli na časove...Ja i R. smo otišli do njega....Imao je nekih lapo mića,i predložio da se roknemo(inače,moj tadašnji dečko-Saša nije znao za ovo)Posle prvog rokića nisam mogla da izvalim šfle,ali bilo mi je extra!Svaki sledeći put sve bolje...
Inače,sa Sašom-pored koga sam provela 3 godine svog života-tada nisam komunicirala...raskinula sam sa izgovorom da nije on za mene...
Sećam se kako smo se pomirili...
Otišla sam sa Zvrky do platoa..Oni su "radili" u studentskom parku...Naravno,odmah sam snimila Sašu,koji mi je sam prišao.Otišli smo u neki ulaz da se uradimo...i opet,i opet....Tada je između na prvi put spomenut raskid i zašto se to desilo....Ja sam i tada znala da nas dvoje nikad nećemo uspeti...to sam jednom prilikom rekla i Zvrky....
Vratili smo se u kraj...doradili...Prvom prilikom kad smo ostali sami pitao me je za još jednu šansu.Dala sam mu je.Sada se kajem...Ne zato što sam sa njim spavala po ulazima kad nije imao gde,niti zbog toga što se kasnije opustio previše(objasniću drugom prilikom)..Kajem se što sam dozvolila sebi da ga toliko zavolim,da se ne odvajam od njega NIKADA,a sada,otkad je u zabeli patim...i ne znam da li će to ikada proći...

NE MOGU VIŠE PISATI-NIJE MI DOBRO...ALI NASTAVIĆE SE-TEK SAM POČELA...
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Cao Pepeljuga,

Šta bi s pričom? Hoćeš li pisati dalje?

Pozdravljam te :)

Sanela
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Nastaviću čim budem imala slobodan kompjuter na duže od sat vremena :smt006
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Nastavila sam da se radim...Punom parom...I kao da sam otkrila novu igračku...Sada znam,a znala sam i tada samo nisam želela sebi da priznam...Htela sam da se radim :!: Nema tu nekih spektakularnih događaja.Danas se i ne sećam,ili veoma slabo,šta se tada dešavalo.Znam samo da saša 2001 odlazi u vojsku a ja na svoje prvo bolničko lečenje u Drajzerovu.Rešila sam da kažem mojima kako bi mi pomogli.Sećam se da ćale nikako nije mogao da prihvati,nazivajući moju narkomaniju "adolescentnom krizom"...Kevi je bilo dosta lakše da prihvati i razume.
Ali đžabe :!: Jer sam ja nesvesno još pre nego što sam otišla sam uštekovala pare za ter...I svo vreme dok sam bila tamo sam znala da ću se prvog dana kad izađem uraditi.Tako je i bilo.I nakon što sam se uradila izađem u šetnju krajem i sretnem Sašu koji je zapalio iz vojske kada je saznao da sam ja u Drajzerovoj :!: Naravno i on je bio urađen...Iako su moje misli bile tipa samo još danas i neću se navući...navukla sam se vrtoglavom brzinom ponovo...
Saša je pao u septembru....Čekala sam ga dva meseca,i bio je najbolji dečko koga sam mogla da imam....Zimu smo proveli kod njega,sve dok on nije saznao sve o mojim ispadima,iskalio se na dedi,i tada ga izbacili iz kuće...
Last edited by pepeljuga84 on Fri Oct 21, 2005 5:52 am, edited 1 time in total.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Ajmo dalje s pričom :!: Mi čekamo :!:
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

gde si?

Post by katarinadimedici »

Šta je sa tobom,mala?Nešto si mi mnogo potonula?Trgni se malo,budi aktivnija!
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Jao čoveče,ja bi rado,ali to je jače od mene...valjda...otkud znam ne osećam se dobro u svakom slučaju...
Shone
Posts: 87
Joined: Fri Jun 10, 2005 6:28 pm
Location: beograd

Post by Shone »

Pozdrav za pepeljugu, ajde nastavi sa pricom koja je meni dosta zanimljiva jer smo istih godina,( ja sam 83 god.) zivimo u istom gradu, i meni su matorci intelektualci a i ja se nadam da cu postati pravnik bas kao i ti, i da isto sam cist mozda kilavih mesec dana, i iskreno hvata me strah da cu da napravim recidiv po treci put (ovo mi jee trece skidanje).

Sve najbolje i bori se! (ovo bori se vazi i za mene....uh kako je lako drugom reci)
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Pepo moja ocemo li nastavak videti? Ajde nemoj da zezas,pisi malo po malo ako ne mozes dugacko...
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Hoću,ali znaš kakva mi je situacija sa kompom,burazer je non stop za njim,ja se jedva i ovo malo dokopam...Valjda će biti...Ja se nadam :smt010
Post Reply