PEPELJUGA....priča u nastavcima

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by pepeljuga84 »

Bravo Sale :-D
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by Zona Sumraka »

hehe da da...evo ja opet volontiram...mislim da pomognem i to...
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by Sagitarius »

Onda,kad će ta revolucija?
mvp
Posts: 173
Joined: Sun Aug 10, 2008 10:00 pm
Location: YU

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by mvp »

crvenkapo mi ovde smo grupa bolesnih manijaka koji ce po tvom postu saznati gde stanujes...doci ti na vrata,prebiti porodicu,komsije,polupati sve po kuci,politi benzinom zapaliti i silovati ti kucnog ljubimca!!Pazi kome otvaras vrata.......
trice i kucine
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by Zona Sumraka »

Sho? Ti bi to da se aktiviras?...ili si samo ljubopitljiv...

Ma ne znam jbga, sve su prilike da imam samo jednog dobrovoljca, onaj Svire...a cini mi se da ni ne zivi preko bare...
A sta cu od vas ostalih brate?...mislim, kapiram da se eventualno protestuje poskupljenju cijena dopa ili nesto u tom fazonu, sigurno bi bilo zainteresovanih...a tek o ovim mojima iz dijaspore da ne pricam...eto Samantha polako ali sigurno zalazi u mracne vode alkoholizma...Luna nikako da se situira...i na sta ja tu da racunam?...jedino da potpisuju peticije ili nesto u tom fazonu...ili da ih koristim za entertainment hahaha

Nego, treba mi vise kvalitetne ekipe... da se organizujemo, ali ono disciplinovano...nista divljanje i to...to poslije...prvo politicki, cile mile...a onda armagedon...

Jos samo ako pobijedi ova mumija i njegov mormonski fanatik...selim se iz istih stopa u Kolumbiju i prikljucujem gerili...
mvp
Posts: 173
Joined: Sun Aug 10, 2008 10:00 pm
Location: YU

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by mvp »

ma kakvi on je na bolovanju!
trice i kucine
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by Sagitarius »

Zona Sumraka wrote:Sho? Ti bi to da se aktiviras?...ili si samo ljubopitljiv...

Ma ne znam jbga, sve su prilike da imam samo jednog dobrovoljca, onaj Svire...a cini mi se da ni ne zivi preko bare...
A sta cu od vas ostalih brate?...mislim, kapiram da se eventualno protestuje poskupljenju cijena dopa ili nesto u tom fazonu, sigurno bi bilo zainteresovanih...a tek o ovim mojima iz dijaspore da ne pricam...eto Samantha polako ali sigurno zalazi u mracne vode alkoholizma...Luna nikako da se situira...i na sta ja tu da racunam?...jedino da potpisuju peticije ili nesto u tom fazonu...ili da ih koristim za entertainment hahaha

Nego, treba mi vise kvalitetne ekipe... da se organizujemo, ali ono disciplinovano...nista divljanje i to...to poslije...prvo politicki, cile mile...a onda armagedon...

Jos samo ako pobijedi ova mumija i njegov mormonski fanatik...selim se iz istih stopa u Kolumbiju i prikljucujem gerili...
Pa negdje između ljubopitljivosti i zainteresiranosti.
Establishment zapadne civilizacije mi je,blago rečeno,odvratan,a naravno tu predvode Ameri i njihove korporacije,kojima je moto-zaglupi pa vladaj.I čini mi se da im sve bolje ide. Sve su suptilniji.
Samo što svaka revolucija završi nametanjem neke druge opcije političkog koitusa sa masama,meni nekako više leži anarhizam,ali to mi se čini vrlo,vrlo daleko.
Prije će bit da će Kinezi preuzet vodstvo,fino su Olimpijadicom demonstrirali šta mogu,ako ne potruju sami sebe prije toga hiper-industrijalizacijom,a i cijeli nam planet.
ma kakvi on je na bolovanju!
Jebote,pa imam tajnog obožavatelja. :D Samo,morat ću ga razočarat,straight-hetero sam.
...mislim, kapiram da se eventualno protestuje poskupljenju cijena dopa ili nesto u tom fazonu, sigurno bi bilo zainteresovanih...
A kako bi se financirale puste marionete i potrebni neprijatelji,da nema skupe i ilegalne droge?
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by AnAna_mo »

crvenkapa wrote:ma ajde bre sta ovde ja sad treba nekog od vas ujdomana da sazaljevam,ja neznam kako vas nije sramota...jel vas tero nego da se unistavate...a?I sad ste ovde nasli da kenjate i filozoforate... :axe:
NItko te ne tjera da citas to kenjanje i filozofiranje, isto tako nitko ne treba sažaljenje, posebno ne tvoje!!

:vom:
Potpis.
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by Zona Sumraka »

grijesite...crvenkapicin komentar odise sazaljenjem...
User avatar
YugoStar
Posts: 757
Joined: Wed Mar 05, 2008 4:35 pm
Location: Evropa

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by YugoStar »

Halloooo MVP,pa sta to pricas na javnom!!!
Jeli mora sad Crvenkapa da zna sta smo se dogovorili nas nekolicina?!
Jeli mora da zna da smo je locirali ???
Jeli mora da zna za plan,a fino smo se dogovorili da se to nepise ?!
To je trebalo da bude iznenadjenje,ali se ja nadam da ovo sad necita.

Sve vas pozdravljam,a posebno mog prijatelja YugoStara !
Apis
Post Reply