PEPELJUGA....priča u nastavcima

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by pepeljuga84 »

Hvala nency značio mi je tvoj post puno...
Znam da te kida zikra...ako ti zatreba prijatelj...ja sam tu...
Pozz PDT_Love_21
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
Nancy In Black
Posts: 49
Joined: Thu Jul 24, 2008 12:46 am
Location: Beograd

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by Nancy In Black »

Draga moja....ne kida me vise...napravila sam sranje :( , ali nisam imala izbora...i upravo se spremam da napisem o tome na svojoj temi tako da objasnjenje "zasto" sam pala stize uskoro....u kratkim crtama - ne mogu se skidati na suvo dok radim, a radim u kaficu koji je konstantno pun...
Kako si ti veceras, jel ti bolje? :goodman:
It's not a matter of luck it's just a matter of time!
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by pepeljuga84 »

Možda bi i tebi pomogli...mislim kad prođe zikra i to....

Znaš ja sam kroz i potpuno sama prepušćena svojoj bolesti da me kida u svako pogodnom trenutku...
Jebeš život....

Koliko sam videla iz tvog posta ti nisi sama...izvini ako sam pogrešila.
NADAM SE DA ĆEŠ MOĆI DA SPAVAŠ-A AKO BUDE frka na netu sam ja....
Last edited by pepeljuga84 on Tue Jul 29, 2008 11:28 am, edited 1 time in total.
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by Modesty »

Pepi,kako si sama,a roditelji,brat????
nemoj da plačeš nad sobom,to ne vodi nigdje...okreni se oko sebe.....pogledaj šta ljudi čine sve za tebe i mogu ti rći da si među onima rijeđim koji sve to imaju.....glavu gore malena...ne posmatraš stvari racionalno i razumljivo je zašto ali smo zato mi tu da ti ukažemo na to da nije sve tako crno kao što trenutno izgleda u tvojoj glavici.
User avatar
oci boje meda
Posts: 568
Joined: Tue May 13, 2008 11:20 am
Location: NS

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by oci boje meda »

puno sam citala tvoju temu, i ponekad kada citam tvoje reci, cini mi se kao da ih sam izgovaram, ali sta drugo, raditi....kad razmislis, koliko god voleli tog predivnog vraga nista nam dobro ne donosi...samo moramo da ustanemo i krenemo dalje...koliko sam shvatila imas podrsku roditelja, i to je dobro..ja sam htela bez njih, ali na kraju sam shvatila da pravim samo sranje ya sranjem...ne mozes sama, a sto je najbitnije nisi.osecas se tako.sama, odbacena.znam.i ja isto.iako su tu roditelji, iako mi oni sada najvise smetaju, jer me onemogucavaju u ononme sto najvise zelim, ali mislim da ipak biram pravi put. ajde ustani, jaka si ti, glavu gore i pici na te NA, super su, ja sam krenula, ali se desilo onda ovo sto se desilo, pa sam zatvorena, ali mozda se uskoro vidimo tamo....drzi se devojko
pitas se sta je cilj?
tvoja spremnost da krenes.
***
sta znaci smiriti potrese
u dubinama sebe?
znaci:ugasiti glas.

M.Antic Hodajuci na rukama
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by pepeljuga84 »

Nisam spavala noćas...
Ipak bolje sam raspoložena.Volela bi da imam nekoga sa kim mogu da podelim ovaj divan dan,prošetam pored reke,prošetam po gradu...Da imam prijatelja...
Međutim-i tu je on upleo prste-oterao sve prijatelje od mene..ostavio me samu sa njim u mislima...
Ovoga jutra ne mislim o njemu-mislim kako bi mogla da provedem ovaj divan dan a da to nije ispred kompa-gajbi...
NA sastanak mi se čini takooo daleko...Tek večeras u 19.
Kako do tada ubiti dosadu,kako ubiti rovca...
Da odem sama u šetnju ne ide-najpre zbog mojih-videće me neki komšija i odmah se to proširi-eno je ona luda narkomanka-sad je poludela definitivno-ko zna na čemu je sad...I slične gluposti.
Kako ubiti dosadu a da pritom ne ubijam sebe...Pitanje za sto dolara...
Ne postoji stvar ovde u stanu koje bi se mogla prihvatiti-koja bi rešila problem sa dosadom. ](*,)
Ok planiram da se okupam i operem kosu...ali to je možda sat vremena...šta dalje...
Znam da vas smaram,ali jednostavno razmišljam naglas-nekako mi lakše kada se ispraznim...

Ljubim vas sve :smt006
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by pepeljuga84 »

Čitala sam neke tvoje postove i sve naj mislim o tebi...
Budi jaka-jebeš zikru nije jača od tebe-pa da se zajedno smejemo na nekom NA sastanku :smt041
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
oci boje meda
Posts: 568
Joined: Tue May 13, 2008 11:20 am
Location: NS

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by oci boje meda »

vidis, draga moja pepo, ti bar mozes napolje, pa makara komsije pricale...sta te briga....ako mozes idi pokusaj da uzivas u ovom danu....ja ne mogu, nemama snage ustati iy kreveta, ujutru se probudim, popijem svoje lekove, cekam popodnevnu terapiju, pa nocnu, pa da padne mrak...napolju na ulici cujem, jos klinci vriste, igraju se, a ja kao kokoska pokusavam zaspati dok se mrak nije posteno ni spustio jer ne znam kako da provedem dan...kako da ubijem vreme, odagnam dosadu, mrzovolju...i tako svaki dan, probudim se i cekam da padne noc da zatvorim oci.....raduj se bar imas dva put nedeljno NA..molim se da i ja uskoro krenem...
pitas se sta je cilj?
tvoja spremnost da krenes.
***
sta znaci smiriti potrese
u dubinama sebe?
znaci:ugasiti glas.

M.Antic Hodajuci na rukama
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by paramparcad »

evo da ti ja dam predlog kako mozes da sjebes vreme u izolaciji.jesi li ikad igrala video igre?ako nisi,nikad nije kasno za poceti.sad prave takve igre da nadmasuju po prici i kvalitetu skoro svaki film.evo ja sad picim"prince of persia" i mogu ti reci da me razonodi pravo..jedino mi ide na zivce zbog nekih provalija kad upadnem pa moram sve iz pocetka ali navikao sam...da idem iz pocetka.pozdrav
User avatar
malibogublatu
Posts: 37
Joined: Mon Jul 21, 2008 12:23 pm
Location: loznica

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by malibogublatu »

ti si prilicno sjebana,i nebi nista da ti govorim,jer sve sto bilo ko od nas ti napise izgubi snagu posle 15 min.....bez obzira sto imamo razlicite stavove po pitanju crne reke,mogu da ti kazem da te donekle razumem,zato sto je moja bivsa zena comanka,i opet donekle kapiram pricu sa zenama i ujdom,zajebano mnogo,zaljubite se u hors.budi brutalna prema sebi i shvati da treba da rodis dete(ako vec nemas,ili nemozes)...nema ljubavi il neceg slicnog za nas(retko) zeza nas minuli rad.postoji samo privid ispunjenosti,i koliko god si ok tu je praznina...i sto si duze cista sve si vise sama......
nikad necu sve
uspeti da smirim svoje demone
cak i da mogu,necu sve
a kada bih u tome uspeo
mozda bi losega gorim zamenio
Post Reply