PEPELJUGA....priča u nastavcima

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

BORBA
Posts: 51
Joined: Thu Feb 28, 2008 8:11 pm

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by BORBA »

vozdrica pepeljugo necu ti pametovati nista samo cu ti reci glavu gore i jednostavno zaboravi na tu glupost i idemo dalje.i nisi sama (bar dok je ovog foruma)ima ovde dosta iskrene raje koja ce ti dati podrsku ali iskreno od srca.cuvaj se i pisi nam. :supz:
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by pepeljuga84 »

Hvala vam svima.
Super ste :-D
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by Baba Naca »

Kako si? Jesi li malo spavala?
Gore svoju lepu glavu!!!
Ljubi Baba PDT_Love_23
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by pepeljuga84 »

Ma jesam-ustala u 21.
Htela sam danas da dođem-al jbg...
Tako-baš sam u bedaku nekom... :roll:
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by Baba Naca »

Ako si se naspavala,
SUTRA CE BITI LEP I CIST DAN!
LJUBIM TE ZA LAKU NOC!!! PDT_Love_23 :smt015
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by pepeljuga84 »

Jebeno sam loše...Prosto ne mogu da verujem-zašto opet-zašto meni...
Dođe mi da skočim kroz prozor ali ne ide-pička sam da se tako ubijem...Kapiram moža over.Za to sigurno jesam.Samo utonuti u večni san.Bez oproštajnog pisma bez objašnjenja.
A kome i treba odgovor na pitanje zašto.
ZATO!
Zato što sam jebeni narkoman koji bi svoje roditelje prodao za ter...Sada bi tako uradila sigurno...Nisam u fizičkoj zikri...Ali psihička je jača nego ikada.
I ja sam opet sama-odbačena od celog sveta-u ovoj jebenoj sobi prepuštena na milost-više nemilost svojim mislima.
Izlaza nema-i ma koliko se svi trudili da me ubede u suprotno ja znam da izlaza nema...
Poludela sam.Skroz naskroz sam odlepila i nema mi spasa.
Dop je moja prva i jedina ljubav.I koliko god to zvučalo odvratno-jednostavno je tako.Nikoga ne volim,niko mi ne treba,ništa ne želim sem njega.Kralja moje duše i tela.Besanih noći i želja...Samo sad,samo još jednom-samo zauvek,do kraja života-čak i u beskonačnosti...Moje misli srce duša pripadaju njemu-i uvek su pripadale-uvek pripadaće...
Neće biti boljih dana,neće sunce sjati.Zauvek,odbačena sam od ljudi i svega ljudskog-sama da pokušam da probam...
Ipak svaki moj pokušaj me vodi sve bliže njemu-sve bliže mojoj želji...Ovaj text jeste nabijen strašću-jer strast je ono što osetim kada se spomene ime njegovo.Heroin-od zvezda do dna vodio me je svojim putevima smrti...
Nikada neću moći da kažem ne...Džabe sve priče sva sranja,blokade,komune ustanove.Jednostavno nekim ljudima pomoći nema.Ja sam jedna od njih.Čoveku je najteže u životu kad svoju ljubav pretvori u svoj strah.Moram otresti strah sa svojih trepavica,prepustiti se.Jer svi znamo-ja koračam ka kapijama pakla jasnim i sigurnim koracima.Očigledno je nema mi pomoći...
Čujem-prepusti se prepusti se...I besna sam što znam da danas uzeti neću.Danas neću uživati u ljubavi koju samo on može da mi pruži..Drugi ljudi to neshvataju.Samo mi znamo mračne obrise strasti koju on i ljubav njegova nosi sa sobom.
I zauvek sam njegova ljubavnica.Ponekad pokušam da pobegnem-znam gde ovo vodi.Ipak on me iznova i iznova vraća k sebi,sa istom ljubavlju privlači me uz svoje skute.I ne mogu da pobegnem.Slaba sam i nejaka.Nema mi pomoći znam...
I mrzim sebe iz minuta u minut sve jače i jače.Da li mrzim sebe što ne mogu da se oduprem ili zato što ga nemam?
U svakom slučaju put moje persone je jasan.Bescilje,kraj i smrt...
Nije tužno-to je tako.Besna sam na sve oko sebe-na moje što su dali pare za lečenje,na jebene lekare što su me nikako izlečili,na psihijatre na Boga ako postoji,na sve koji su me samu ostavili.Sve u svemu besna sam na sebe što nemam snage da kažem kraj.Tačka.Dosta.
Ne kod,mene svaka rečenica ima tri tačke.Tako i svaka životna epizoda.Stanem kad moram-kada me priteraju uz zid,i kada mi postane žao ljudi oko sebe...Ma jebeš to sve...
Postoje ljudi kojima nema pomoći...
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by saša-ex »

Ne, nisi u pravu. Ne postoje ljudi kojima se ne moze pomoci, nego samo oni koji ne zele pomoc.
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by pepeljuga84 »

Usput-rekla sam kevi za recidiv...
Odlepila je...posle sam joj rekla svašta još...
Sad mi je krivo...
Jebiga-i tako dan za danom...
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by paramparcad »

u crnjaku si i to zajebanom ali probaj da mu se ipak ne prepustis,jebi ga...znam mnogo je zajebano ali kakav over ti pada napamet?nemoj lupati nego probaj da se boris kao svi mi.jak se ne radja vec postaje...budi jaka pepi... :|
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by Modesty »

NARKOMANIJA JE IZLJEČIVA BOLEST ZA SVAKOG KO ŽELI DA OZDRAVI!

heroin nema veze sa ljubavlju...ljubav je lepršava,vesela,bistra...oči su joj sjajne a ne mutne...ljubav oplemenjuje,ne gura na dno.........HEROIN NIJE LJUBAV...HEROIN JE ILUZIJA KOJA KRADE LJUBAV.
Post Reply