PEPELJUGA....priča u nastavcima

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
wolomoloo
Posts: 30
Joined: Fri Mar 01, 2013 3:22 pm

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by wolomoloo »

Ok, sorry.
Drago mi je da sam pogresila.

Inace ne volim da dajem savete ali hajde da si dozvolim blagu sugestiju I to iz koze nekoga ko je dobar deo zivota bio anksiozan, paranoican I sociofobican.

Ako neces da joj bude neprijatno onda I ne spominjes da je znas.
Ovako si glas iz tame koji moze da bude svaciji, a to je bas neprijatno.

Eto izvini jos jednom.
Ovde su ljudi bas umeli jedni druge da ispljuju a ja nasla tebi da kenjam zbog jedne recenice.
Valjda zato sto me je, kazem opet kao starog paranoicara, nekako licno dotakla.
heydrich
Posts: 15
Joined: Fri Apr 05, 2013 9:05 am

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by heydrich »

Edited by forum admin
User avatar
wolomoloo
Posts: 30
Joined: Fri Mar 01, 2013 3:22 pm

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by wolomoloo »

heydrich wrote:pOGRESNO SHVACENO.Samo ne zelim da otkrivam identitet da joj ne bi mozda bilo neprijatno kada me sretne.Cilj je bila empatija.Zapravo, ne znam ni kako da izrazim ono sto mislim jer sam malo zbunjen.

Eh dobra ti ta empatija.
heydrich
Posts: 15
Joined: Fri Apr 05, 2013 9:05 am

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by heydrich »

Ma osecam empatiju jer ne volim mucenje devojaka, ali mala slatka Pepeljuga je malo preterala u izigravanju zrtve.Mada,ko sam ja da sudim.
Izvinjavam se, preterao sam
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by nepopravljiv »

u velikim zemljama i metropolama djevojke se prostituisu za heroin,kod nas u malim zemljama i gradovima djevojke obicno budu sa dilerom ono tripovanje mi smo momak i djevojka i volim ga naravno dok ima droge ili ga policija ne zatvori.posle se trazi novi diler,ljubavnik ustvari.ja sam vidio bezbroj takvih veza volim ga jer mi daje drogu za djabe to jest nije za djabe mora skinut gacice ,i okrenut guzu.to ipak nije silovanje silovanje je kad nokautira se djevojka i naguzi.sto je strasno sjecam se u zatvor kad sam bio upoznao sam par likova sto su radi silovanja lezali neznam kako im se digne kad mora prvo ubiti boga u nju da bi mu dala.e sad nije isto to kad siluje se djevijka ili kad ona pristane na odnos sa dilerom radi heroina,sto podjednako strasno uzasno i ostavi posledice na djevojku.
mnogo djevojaka to radi radi droge i radice,nekim je djevojkama to najbolji nacin da se osiguraju da ne ostanu bez droge jer niko ne voli krizu.nije isto silovanje ili prostitucija za drogu.ja nepoznajem Pepeljugu u stvarnom zivotu samo ovako iz postova po forumu,ali nije lako djevojci pokusava da izadje iz sve te price bar ja tako mislim mozda i nije tako neznam u svakom slucaju bila ona i silovana ili se prostituisala za drogu ili nista od ovo dvoje nije na nama da sudimo jer svi smo svasta radili.
User avatar
wolomoloo
Posts: 30
Joined: Fri Mar 01, 2013 3:22 pm

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by wolomoloo »

nepopravljiv wrote:nije na nama da sudimo jer svi smo svasta radili.
Da. Ja bih to stavila kao podnaslov sajta.

Iskreno, ne vidim nikakvu razliku izmedju devojke koja je sa dilerom zbog droge I zene koja je sa muzem zbog muzevljevih para. Jedino sto ova druga ima pecat od drzave pa se legitimno prodaje. Inace, i jedna i druga ulaze u trgovinu sa onim sto imaju - ona njemu telo, on njoj drogu/pare. I to postenu trgovinu rekla bih. Svakako posteniju od kradje.

Princip je isti sve su ostalo nijanse.
heydrich
Posts: 15
Joined: Fri Apr 05, 2013 9:05 am

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by heydrich »

Ipak, ruzno je ono sto sam napisao.Iznervirali su me pateticni delovi price.Ali nisam trebao ono napisati o Pepeljugi.Devojkama je mnogo teze u toj prici nego muskarcima.
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by zeleni »

heydrich wrote:Ipak, ruzno je ono sto sam napisao.Iznervirali su me pateticni delovi price.Ali nisam trebao ono napisati o Pepeljugi.Devojkama je mnogo teze u toj prici nego muskarcima.

ma ne seri, žao ti?
pa što si pisao :P
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
heydrich
Posts: 15
Joined: Fri Apr 05, 2013 9:05 am

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by heydrich »

Zato sto sam budala!
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by zeleni »

uostalom, ne znam za kog to djankija pa ne može da se kaže da je, dok je u problemu, lažljiv i sklon kradji i varaisanju. il si ti neka posebna sorta, moralna vertikala :P
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
Post Reply