PEPELJUGA....priča u nastavcima

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by demijan »

Strahovito mi licis na jednu devojku koja dosta cesto visi po nekim trznim centrima i "uza specijalnost" joj je garderoba i tako neke sitnicice...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
raskorak
Posts: 453
Joined: Wed Dec 06, 2006 7:20 am
Location: u svemiru

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by raskorak »

yasujirozu wrote:uzgrijed, raća (potkonjak) tkoga znate, uz prevashodno lelinu (ex lela&kiza), te samurajevu, ćukovu (brzine su njegovo srednje ime od izlaska iz splitoreta), eminu (mijic) i moju pomoć, izvukao se iz skoro-death situacije konstantnog trsnuća stomaklijom.
news submited.
Momče, tako javno uzimaš neke ljude u usta (imenom i prezimenom), a meni ne želiš da se predstaviš ni putem pp kada te najnormalnije upitam, a ovde me oslovljavaš imenom i prezimenom i navodiš moju adresu, a i neke ljude, koji ili nemaju veze sa narkomanijom, ili pak imaju, a pišeš njihove ispovesti (čika čuk, npr). Hajde ovako - ili reci ko si (Raća pretpostavlja da si to ti Vlado Ć.), ili nas zaobiđi ubuduće.

Hvala.
To sam ja:
Čudo, ali ne i čudovište
Svetlost, ali ne i Sunce
Mrak, ali ne i tama
Radost, ali ne i sreća...
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by yasujirozu »

maki momce, znas li da si diljem asfalta poznat kao glupi markovic?

ova nedotupavna srdzba uradjenog (metadon mili?) patuljka, nikako ti ne ide u prilog spram takvog skrnavljenja tvog casnog (prez)imena.

molim.
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by pepeljuga84 »

Izvini dear yasujirozu, ali ne mogu ti dozvoliti da se tako obraćaš nekome sa kim sam četiri godine u vezi. Uostalom, ko si ti da upadaš među ljude koje zna više od 10 godina i onda ga nazivaš svakojakim imenima proizvedenim u tvojoj mašti?
Da nemaš možda i za mene neko ime od moje ekipe? To bih baš volele da čujem...

U svakom slučaju nivo testosterona je ovde skočio do neslućenih visina, iako mi nije sasvim jasno zašto.
Sve što je traženo od tebe "drugar" je da se predstaviš, s' obzirom da znaš toliko naših zajedničkih prijatelja...

Usput, ja sam na metu - ne Marko.

P.S. Demijane u tržne centre idem samo kada mi je potrebna odeća ili šminka, koju kupujem (fiskalni račun i sve što ide uz to :-D )
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by sanela »

Eh, da se i ja umiješam...
Hajmo malo spustiti tenzije. Ovo je forum, koji je anoniman. Ako neko želi obznaniti svoj identitet, ime, sliku i sl. on to može uraditi. Ako ne želi - to je njegovo/njeno pravo. S druge strane, Yasujirozu, ne možeš ni ti objavljivati imena/nadimke ljudi koji nisu prisutni na ovom forumu, a očekivati od drugih ljudi da poštuju tvoju potrebu da osteneš anoniman. Tako da bih vas upozorila da ovu diskusiju prekinete ili nastavite na pp.
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by yasujirozu »

razlaz, sacu pustim demijana, a ondak svi odosmo u dupe na vasar.
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by preispitivac »

Nemo' Jasuhiro da drukas narod
Jurim rep
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by yasujirozu »

sto sam rekao za razlaz, a bong-boy?
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by demijan »

Ljudi,uzivajte u zivotu i lepoti...
Ljudi,uzivajte u zivotu i lepoti...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
raskorak
Posts: 453
Joined: Wed Dec 06, 2006 7:20 am
Location: u svemiru

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by raskorak »

@ yasujiro ozu

Koja infantilnost, prosto neverovatno. Vidiš, moji prijatelji mene zovu jednostavno - Marko. Moji prijatelji & drugari ne kreiraju profile na netu, izigravajući detektive. I unapred si se poradovao/la sa tim metom. Nisam na metu, topim buprenorfin, obzirom da vidim da goriš od želje da saznaš šta to ja koristim. Eto - želja ispunjena. Vidi ti reši svoje probleme, ne brini za nas. Obzirom da Sanela reče da se manem(o) ćorava posla, pitanja ću ostaviti za pp. Ovim ujedno i stavljam tačku na diskusiju sa tobom.

@ Sanela

Što se mene tiče, nisam ti ja za svađe i ogovaranja - isuviše sam lenj za tako nešto :D

@ Demijan

Lepa je fotka, a potpis još lepši. Hvala od nas :wink:
To sam ja:
Čudo, ali ne i čudovište
Svetlost, ali ne i Sunce
Mrak, ali ne i tama
Radost, ali ne i sreća...
Post Reply