PEPELJUGA....priča u nastavcima

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by sanela »

Da na forumu ne bi izbio treći sv. rat izbrisah gomilu postova čiju svrhu uopće ne shvatih.
Sunrise, dobrodošla nazad, ali izvini, otkud ti pravo da sudiš o nečijim postupcima? Ti nisi griješila? Ili si prestala griješiti?

Pepljuga, ne poželjeh ti dobrodošlicu kad si se javila. Dobrodošla nazad. Drago mi je da si (ste) dobro. Puno vas oboje pozdravljam.
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by pepeljuga84 »

Zdravo Sanela hvala na pozdravu :-D

Ako smem da pitam, kome je Sunrise sudila tj. čijim postupcima?
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by pepeljuga84 »

Samo sam htela da kažem par reči...
Ja sam na ovom forumu bila potpuno uvek iskrena.Nisam lagala, izmišljala, registrovala se pod drugim nickovima i sl.
Jbg. nekada sam prema određenim ljudima bila isuviše gruba, ali šta da radim, impulsivna sam i lako planem.
Iskreno nemam potrebu da ljude na forumu koji se zove narkomanija leram da sam svetica, bezgrešna bla bla bla...
Znači poenta je- ko hoće da pluje-samo napred.Moj život moj problem.Ali neka se ne očekuje da budem licemerna, govorim ono što ne mislim i sl.
I još nešto- nije kvalitetna osoba po difoltu onaj koji je uspeo da se izvuče iz ovih sranja.
Za to je potrebno mnooooogooo više.
Pozz :smt016
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
nika
Posts: 2
Joined: Mon May 09, 2011 10:22 am

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by nika »

Draga Pepe !!!
Slučajno sam naišla na tvoju priču i pročitala ju u dva dana :-), mogu ti reći da si me se jako dojmila. Pokazala si da si vrlo hrabra osoba vrijedna poštovanja, uspjela si se izvući sa dna, voliš i voljena si. Samo hrabro naprijed i želim ti svu sreću. :D :D :D
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by pepeljuga84 »

Hvala Nika PDT_Love_01
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by sunrise »

Hocemo sad pricati ko nije nikad grijesio? nema te osobe

Mozda,zato sto sam sad majka gledam malo ostrije na tu temu ali ne osudjujem ju ali ni ne zalim.To je moje pravo.
Ovdje je tema za mene zavrsena.

Ne zelim svadje sa Pepeljugom jer mi je ok i draga i da,iskrena je.
Nadam se da se ona malo oporavila i to je to.
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
rodjak
Posts: 23
Joined: Sun May 29, 2011 12:30 am
Location: Romanija gora od junaka

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by rodjak »

o ni ovdje nema nikoga da mu se hvalim?!ccc..ali nema veze pepeljugina prica je zanimljiva,mada nisam bas sve citao.ali jebaji ga uglavnom se nema vremena:)
Romanijo,goro od junaka,koja pamtis Starinu Novaka....
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by zvrky »

:D
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by pepeljuga84 »

Hej dragi moji - ko je tu od stare ekipe?
Nemam problem sa novim ljudima, međutim lakše mi je da se izotvaram pred starim drugarima :oops:

Ja i Raskorak smo i dalje u vezi, trudimo se da nađemo adekvatan posao , čim se stvore uslovi radićemo na proširenju porodice i pravljenju opipljvih plodova naše ljubavi :smt059 ...

Evo početkom oktobra će četiri godine naše veze PDT_Love_06 ..Bilo je dosta njih koji su sumnjali i pokušali da iskoriste moje ili njegove slabosti i u određenim momentima da nas rastave. Ipak, naša snaga je u tome što bez obzira na sitna saplitanja i po koji pad - dižemo se još jači i još spremniji da se borimo za našu ljubav, vezu, ZA NAS!

Što se tiče gudre, znate da ja ne lažem, niti leram i foliram se....Bilo je recidiva, bilo je navlačenja, ponovnih skidanja...

Ipak, imala sam Raskoraka kraj sebe da me podrži i da mi snagu (kao i ja njemu) i evo, sad se smejemo :smt023
Naravno, bitka nije gotova. Ipak, kroz maglu naziremo zrake sunca i ono za šta se borimo godinama :smt026

P.S. Želim da naglasim da bez obzira što borba protiv zavisnosti traje, nismo se odrekli druženja, žurki, provoda, zezanja, smeha veselja.Nije nam samo supstanca na umu i ne opterećujemo se, jer oboje znamo šta je ispravno a šta ne! Okruženi smo pravim prijateljima, gajimo ljubav između nas a ono što je loše ostavljamo iza nas, u prašini - i ne okrećemo se :smt039
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: PEPELJUGA....priča u nastavcima

Post by demijan »

Oprosti sto se mesam,nisam ni ukakvoj ekipi,ni novoj ni staroj,ja sam vuk samotnjak ali
Bilo je recidiva, bilo je navlačenja, ponovnih skidanja...

Ipak, imala sam Raskoraka kraj sebe da me podrži i da mi snagu (kao i ja njemu) i evo, sad se smejemo
Podrsku u skidanju ili navlacenju?
Naravno, bitka nije gotova. Ipak, kroz maglu naziremo zrake sunca i ono za šta se borimo godinama
Normalan zivot predpostavljam?Jeli to zavaravate sebe ili svoje bliznje?Tako mozete da se borite jos 10 godina i na kraju jovo nanovo...
Evo početkom oktobra će četiri godine naše veze ..Bilo je dosta njih koji su sumnjali i pokušali da iskoriste moje ili njegove slabosti i u određenim momentima da nas rastave. Ipak, naša snaga je u tome što bez obzira na sitna saplitanja i po koji pad - dižemo se još jači i još spremniji da se borimo za našu ljubav, vezu, ZA NAS!
Ono sto nas ne ubije ojaca nas...Lepo je to za ljubav ali i ona se vremenom istrosi ako nemas nesto cvrsto,opipljivo...
P.S. Želim da naglasim da bez obzira što borba protiv zavisnosti traje, nismo se odrekli druženja, žurki, provoda, zezanja, smeha veselja.Nije nam samo supstanca na umu i ne opterećujemo se, jer oboje znamo šta je ispravno a šta ne! Okruženi smo pravim prijateljima, gajimo ljubav između nas a ono što je loše ostavljamo iza nas, u prašini - i ne okrećemo se
ja sebe smatram srecnim covekom sto imam jednog pravog prijatelja,blago vama sto ih imate toliko...I sto znate sta je ispravno a sta ne...I na tome sto mislite da ljubav pobedjuje sve...
Tvoju pricu sam procitao medju prvima ovde...zao mi je sto jos nisi odrasla i krenula napred...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
Post Reply