TERAPIJSKA ZAJEDNICA ZA SAMO 1 ČLANA

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
amyna
Posts: 121
Joined: Sat Jan 19, 2008 2:37 pm
Location: Dalmacija u mom oku

TERAPIJSKA ZAJEDNICA ZA SAMO 1 ČLANA

Post by amyna »

Moje ime se već prepisalo po forumu , što nema nikakvog utjecaja na novoosnovanu T.Z.Z.1Č.( razumljivo zašto skraćenica ) , ali čisto da se zna tko je glavni i odgovorni u ovoj instituciji. Zadatak ove institucije jest da pobije neka usrana( oprostite na izrazu , drugačije ne ide) pravila i regule , koje su do sada pisali svakojaki kvazipsihijatri i redovnice. Namjera mi je apostolska , pa ko oće , nek ide , ko neće ne mora. Ka i svaka ustanova , imam odrednice koje se moraju ispoštovat . Što je sasvim normalno . Kunem se da nisam pripadala ni jednom pokretu , grupi , političkim ili drugim sličnim sranjima , čak ni u omladince nisam primljena jer sam upala u jezero i zakletvu dočekala smrzavajuć se u busu ... je , bila sam u pionirima i to smatram svojim jedinim grijehom , no , kapu sam zamjenila za neku igračku , koliko se sjećam....
Dragi moji đankiji , moj diler je definitivno presušio , jer jebi ga , mnogo povatalo te droge po Hrvatskoj , usrali se svi , a ja sam ipak bila fino opskrbljivana na kućnu adresu . Dakle , nepokretna, bez auta , muž neće da traži novog dilera , ja Vam od danas ostajem suva i bez i jednog truna , niti andola nemam. Htjela ili ne , primorana sam NA SUVO , PA KAKO BUDE !!!Ova ustanova ima mene , trenutno , pa kako da objasnim sam naziv - jednostavno - odlučila sam u inat , dokazat kako se neke stvari mogu i kako ovaj forum uopće nije koristan , dapače. Naučila sam da mogu šmrkat subotex , a ta informacija mi nije bila nužno potrebita .
1-odredite dan , recimo SAD , i reć sebi STOP
2-ono što slijedi prihvaćam u potpunosti bez medikamenata
3-uvjek moš reć da si zasra

I TO JE TO

M.Ć.M.-------SPLIT --------11.02.2008DOBAR VAM DAN NARODE !!!
.
...JA SAM ZADNJI ROMANTIK NA OVOM SVIJETU ŠTO SE SPORO KREĆE I ČEKA KRAJ...
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: TERAPIJSKA ZAJEDNICA ZA SAMO 1 ČLANA

Post by adam* »

Nije valjda..................

svaka cast............ :wink:
cucla cucla cuclica
User avatar
coacoa
Posts: 37
Joined: Sun Nov 04, 2007 11:03 pm
Location: Beograd- Bar

Re: TERAPIJSKA ZAJEDNICA ZA SAMO 1 ČLANA

Post by coacoa »

he he he......
Dugo nisam bio na forumu(Bogu hvala ) , ali ovo sto si napisala je za mene cisto proseravanje...
Ti ces terati inat bolesti , i to kakvoj......????!!!
Bez andola, suba, diklofenaka ili neceg za spavanje....

Ne mislim nista lose, ako uspes u svojoj borbi koja se granici sa ludoscu - svaka ti cast!
Priznajem da tada ni bolnice niti bilo koja ustanova nije potrebna!
Da je bas tako ko sto pises, narkomanija ne bi ni postojala!

Ajd da vidimo i to cudo...
Javi se......
Kako ide?....

e da , ovo, uvek moz reci da si zasra....Na sta se odnosi?
Zasrala sam sto sam se navukla ili zasrala sam sto nisam izdrzala pa ponovo uzela?
ajd pojasni, plz...

...Ili je ipak muz otiso do 2. lerdija , ili si ti smogla snage da to ucinis....?
Pozdrav!
->
Unsuccessfully Coping With The Natural Beauty Of Infidelity
<-
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: TERAPIJSKA ZAJEDNICA ZA SAMO 1 ČLANA

Post by Modesty »

Odričem te se javno!
Budi dosledna sebe i ne troši vrijeme na ovo beskorisno mjesto!
Ah, da,ne mogu a da ne prokomentiram...nemam pojma o čemu si pisala,o nekoj komuni bla,bla...ni kraja ni početka,sa sredinom vrlo labnavom....ali to si samo TI!

Svako dobro od srca i iz cijele duše,

Modesty.
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: TERAPIJSKA ZAJEDNICA ZA SAMO 1 ČLANA

Post by Vlado_M »

Mod, ne znam sta ti nije jasno u postu.

Pisala je o tome da pocinje skidanje u kucnoj reziji, bez ikakvih pomagala... Ne znam koliko je nakacena, ali hrabra odluka.

Okej, Amyna, od zikre niko nije umro. Hajde je pregrmi, pa da vidimo sta dalje.
User avatar
hellfire
Posts: 472
Joined: Mon Oct 22, 2007 11:03 pm
Location: сомвер ин Сербиа...

Re: TERAPIJSKA ZAJEDNICA ZA SAMO 1 ČLANA

Post by hellfire »

amyna wrote: Dragi moji đankiji , moj diler je definitivno presušio , jer jebi ga , mnogo povatalo te droge po Hrvatskoj , usrali se svi , a ja sam ipak bila fino opskrbljivana na kućnu adresu . Dakle , nepokretna, bez auta , muž neće da traži novog dilera
e zbog toga shto ti je lerdi presushio i shto muz nece da ti juri drugu shemu, mi je nenormalno drago...i svaka chast muzu shto je odluchio tako..
tebi svaka chast na odluci i zelim ti da ti kriza prodje shto je bezbolnije moguce...i da nam se oporavish...
u raju je lepo, al u paklu je ekipa...
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: TERAPIJSKA ZAJEDNICA ZA SAMO 1 ČLANA

Post by Modesty »

Vlado,ona je moja prijateljica sa kojom sam stalno na messengeru,gledamo se i pričamo...danima sam sa njom ,njenim mjužem i oni samnom,djelimo dobro i zlo i sad me srvarno nije briga dal je neko shvatio il ne(a nije mogao niko osim nje) zašto sam tako reagovala.

Sorry svim ostalim :D
User avatar
amyna
Posts: 121
Joined: Sat Jan 19, 2008 2:37 pm
Location: Dalmacija u mom oku

Re: TERAPIJSKA ZAJEDNICA ZA SAMO 1 ČLANA

Post by amyna »

Modesty , pozdrav , no bad feelling , ali evo , neman vrimena ....skidam nešto sa neta ....49% , ... slušam CECU ....sećaš li se lepi grome moj ....piskaram sa svojim ser,prov, jer je neka nagradna .... clo mnogo lošiji od mog , al jebi ga , bolji neg Mazda koja neće da ide .... i tako ....mogu uključit i kameru da me vidite u postelji obučena u topericu iltiga skijašku jaketu :-D :-D :-D :-D :-D .. neće muž . a nije ni važno , GRMIM , JA SAM I SINU DOMAĆI NAPISALA , OŠIŠALA GA JUTROS , OKUPALA , UŠI .......SEĆAŠ LI SE LEPI GROME MOJ , MA SEĆAŠ LI SE GROME MOJ , PILA SAM TI KIŠU SA RAMENA ......IDE DRUGA ....... :butthead: JESAM , VOLIM NARODNJAKE , AL NISAM CAJKA ..... ipak odgojena na B.D. .....KOLIKO POBEDE ,KOLKO PORAZA .....


Jel ja to velikim , sorry , ekipa ... :rock: :rock: :rock: :rock: :rock:

pada crni sneg ....
69%.....

halid i Beograđanka , jel je ko zna ...
imala sam big ljubav iz Živinica :oops: :oops: :oops: , ne da Bog da se muž dočepa ovog posta , ma pišem ....
...JA SAM ZADNJI ROMANTIK NA OVOM SVIJETU ŠTO SE SPORO KREĆE I ČEKA KRAJ...
jana
Posts: 585
Joined: Wed Sep 12, 2007 12:47 am

Re: TERAPIJSKA ZAJEDNICA ZA SAMO 1 ČLANA

Post by jana »

Ne,Amyna,ne mozes me vise animirati.Daba Ti i kamera,to se zove kriziranje i tipkanje i necu da kazem sta jos.Ja ne znam da je iko na takav nacin nasao rijesenje,a Ti,mozda jos neko vrijeme i zaokupis ucesnike ovog lijepog foruma,ali sigurno ,ne za dugo.
User avatar
maxlo
Posts: 410
Joined: Sun Dec 09, 2007 11:43 pm
Location: Beograd

Re: TERAPIJSKA ZAJEDNICA ZA SAMO 1 ČLANA

Post by maxlo »

Dugo nisam bio na forumu(Bogu hvala ) , ali ovo sto si napisala je za mene cisto proseravanje...
Ti ces terati inat bolesti , i to kakvoj......????!!!
Bez andola, suba, diklofenaka ili neceg za spavanje....
Joj bre prijatelju ti se bre proseravas,sve se moze kad se hoce.....ja uspeo bez icega.....a garantujem da si ti malo dete sto se tice tih stvari i zato ne seri nego nastavi sa cirkanjem jer si glup do neba
Ziveti u harmoniji sa zakonima univerzuma je put ka najvecem zadovoljstvu
Post Reply