Trainspotting - Moja istorija - od pocetka do - kraja!?

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Post by Zona Sumraka »

trt mrt zivot ili smrt
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Post by bojanol »

Ako te legija svuče s gudre. Super. Al zamisli da te pošalju u Avganistan,
a tamo rekordna proizvodnja heroina u zadnjih par godina. Huh.
Pa bombaši samoubice. Znaš da legiju šalju gde je najzajebanije.
Mislim boli ih kurac za likove kao što si ti.
I kakva crna vojska, to je baš bed. Ja sam imao priliku 1991.
Naravno ne svojom voljom. Čisto sranje. Posle toga sam se i navukao.
Ali naravno to je moje mišljenje, ako ti misliš da je to OK, onda....
User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Post by Mark_Renton »

E, da sam ja te srece da me posalju u Avganistan... Ja koji sam baksuz bacice me u neku smrdljivu kancelariju da tamo camim.
A bombasi samoubice, dzihad i te zajebancije... hebiga, nema ljubavi bez suza. Uvatis FAMAS 5.56 i udri.
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Post by Mark_Renton »

Najimpozantnijih bitaka koje je vodila Legija stranaca.
Naime, 30. Aprila 1863 Na hacijendi "Camerone" pokraj grada Puebla , 3 oficira i 62 legionara pružila su otpor daleko nadmoćnijim meksikancima (oko 2000 boraca). Nakon cijelog jednog dana žestokih okršaja poslednjih 5 preživelih legionara postavilo je bajonete na svoje puške i krenulo u juriš.
[/i]
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

Ne mogu vjerovati da se lozis na takve stvari. Sloboda ili smrt. Kurac. Izbori nikad nisu tako jednostavni... Ovdje smo ratovali. Jebes rat. Svi koji su ratovali, najeli su se govedine. Trgovci su ih sve namagarcili... I ispada da je jedini smisao rata u trgovini. Hranom. Oruzjem. Idealima. Teritorijama... svejedno koja je roba. Samo su pare vazne.

I,

placenici su placenici. Ne mozes imati lovu i ideale. Obicno se moras odreci jednog da bi dobio drugo. Legija stranaca - borci za slobodu ?!... Hahahahha.

Zar je tebi 1 000 E mjesecno neka strasno dobra lova da bi se zbog nje kao kurva prodavao po Africi i Bliskom Istoku ? Premalo se cijenis. I ako cemo iskreno, pricas gluposti. Kad ti odes u Legiju stranaca, ja cu u manastir. Je l posteno ?

Pozdrav.
VIPserbia
Posts: 27
Joined: Fri Feb 23, 2007 6:07 pm
Location: Subotica

Post by VIPserbia »

Vlado_M wrote:N Trgovci su ih sve namagarcili...

...... za tu konstantaciju imas pivo u n.s..... bas lepo sroceno

a ti brate ako uspes da te prime u Legiju stranaca posle gudranja,
ti imas sleper MB piva od mene.KAzes u kondiciji si?

pa jer ti znas koju psiho-fizicku torturu moras proci da bi upao tamo?

necu da te lozim, ali znam licno momka koji je bio tamo 7 god i pricao mi je kako to funkcionise, nije to bas tako, ajd okupi se ekipadaju im oruzje i u ime Francuske rokaj... druga je to fora...
User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Post by Mark_Renton »

Trenutno nisam u kondiciji, ali za nju mi treba mesec i po dana. Legija je ista kao i francuska vojska, a guraju ih svugde prve jer bolje da pogine nekoliko stranaca nego francuze. I na kraju sve je to pravljeno za ljude.

I ljudi kapiram ja vas, gledali ste ono Moze Biti Samo Jedan i kontate da nije to za vas.
Al' kapirajte vi mene, bio sam u vojsci, bataljon VP za antiteroristicka dejstva, i ono sto su radili onima na MBS1 je decji vrtic za ono sto su nas maltretirali. Al' meni je to skroz ok. Jebi ga, bio sam mnogo mlad i za Hrvatsku i za Bosnu i za Kosovo. U najgorem slucaju i da me ne prime tamo, vraticu se u nasu vojsku i dovidjenja.

Al' da se ne bi sad ovo svelo na prepucavanje: Nisi sposoban! - Jesam sposoban. Ja cu ipak otici, ako me ne prime, ne prime, jebiga, nisam ni prvi ni zadnji.
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Post by Zona Sumraka »

rentone, bez uvrede, ali ja bih se zapitala jesam li psihicki udure da tako sa nestrpljenjem iscekujem da odem u rat...meni je to kretenski pravo...
jedino logicno objasnjenje je da nemas pojma u sta se upustas, ili mozda znas, al' si totalno puko' pa ti svejedno, ili pokusavas da nas ufuras u tu pricu da bi ispao kul...
mislim, da ti odmah kazem, ta furka ti je sve samo ne kul...
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Mark_Renton wrote:Jebi ga, bio sam mnogo mlad i za Hrvatsku i za Bosnu i za Kosovo.
S obzirom da sam imala priliku (pre)živjeti 4 godine u opkoljenom Sarajevu, ova izjava me tjera na :vom:

Molila bih te da se suzdržiš ovakvih komentara.
User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Post by Mark_Renton »

Kao sto bi to cesto govorio moj profesor srpskog:
Svaka luda ima svoje zadovoljstvo, rece Djavo, skide gace i sede u koprive
To sto vi radite je meni kretenski. Jel vam toliko tesko da shvatite da je nekome lepo u vojsci? Da sam ja jedini na svetu pa i da me optuzite da sam lud, ali u celom svetu postoje ljudi koji sluze u vojsci i brane svoju drzavu. Dobro mozda nisam rodjeni francuz, ali ja se osecam francuzem!
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
Post Reply