Trainspotting - Moja istorija - od pocetka do - kraja!?

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Trainspotting - Moja istorija - od pocetka do - kraja!?

Post by yasujirozu »

nit ga znam, nit ga poznam, al za kaj bi njegov frend imao password... nadalje, majka koja na fejsu, postavlja njegovu smrt sve s fotkom, deluje, s oproštenjem, smješno i stupidno...

no, možda griješim - realno, lik sa svojom somnabulnom čupri o legiji stranaca; nekakvim "tri tjedna (sic!) sam čist, progledao sam najzad"; i sličnim storijama, ne bi me začudilo da je riknuo
Kiki__
Posts: 10
Joined: Thu Dec 24, 2015 3:45 pm

Re: Trainspotting - Moja istorija - od pocetka do - kraja!?

Post by Kiki__ »

yasujirozu wrote:nit ga znam, nit ga poznam, al za kaj bi njegov frend imao password... nadalje, majka koja na fejsu, postavlja njegovu smrt sve s fotkom, deluje, s oproštenjem, smješno i stupidno...

no, možda griješim - realno, lik sa svojom somnabulnom čupri o legiji stranaca; nekakvim "tri tjedna (sic!) sam čist, progledao sam najzad"; i sličnim storijama, ne bi me začudilo da je riknuo

Znam ga ja. Tj. nikada se nismo licno upoznali, ali imamo dosta zajednickih prijatelja i poznanika jer on je ziveo blizu BG-a, gde sam ja... I onda cela ta ekipa... Zbog toga zaista ne bih iznosnila cinjenice koje nisu 100% sigurne, pogotovo se ne bih zezala sa takvim stvarima...
Nego videh da je neko na ovoj temi napisao da se nada da je Mark dobro... Pa samo htedoh da kazem.

P.S. Zena je nekoliko dana posle sahrane, kada je malo dosla k sebi, objavila njegovu sliku i gore pomenuti tekst, sa jos par stvari... No, mislim da to nije ni vazno, ko sam ja da iznosim njihove privatne stvari ovde javno. (Shvatam da sam to vec uradila, al' jbg).
Ali stvarno sam se skenjala kada sam cula... Marko je, barem po prici zajednickih prijatelja bio stvarno dobar decko, ali voleo je gudru, je*es ga...
Kiki__
Posts: 10
Joined: Thu Dec 24, 2015 3:45 pm

Re: Trainspotting - Moja istorija - od pocetka do - kraja!?

Post by Kiki__ »

I da, posto nemam kontakt ni sa kim iz tog drustva, zbog toga sam ovde pitala da li neko zna od cega je umro.
oxo
Posts: 339
Joined: Sun Apr 17, 2005 4:41 am
Location: Beograd

Re: Trainspotting - Moja istorija - od pocetka do - kraja!?

Post by oxo »

steta, jbga :/

ko zna koliko je ljudi sa ovog foruma tako zavrsilo a da ni ne znamo

pocivaj u miru rentone, mada smo se znali samo ovako, virtuelno
Post Reply