Trainspotting - Moja istorija - od pocetka do - kraja!?

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Post by rajouno »

samo da te pozdrawim markkk,zaebi nocne izlaske..i cura bi trebala da te shwati..drago mi je shto ste josh togheter...widish kako mozesh da izdrzish junachino,a koliko sam sumnjala...btw.onaj frend je u sranju...njegowa kewa me sad zowe i trazi sawjete od mene,oce da ga izbaci iz kuce..bojim se za njega...i dalje mi je neshto posebno...cmoka
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Post by saša-ex »

Mark_Renton wrote: A trodoni ulete ponekad jbg... ipak gledam, bolje oni nego dop.
U svakom slucaju isto...
User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Post by Mark_Renton »

I primetio sam nesto zanimljivo, psiha mi je relativno mirna, nema mnogo misli o recidivu... a i kad mi padne na pamet, uvek pomisljam na smrkanje dopa, iako sam deklarisni igloman... ne razumem zasto, mozda jer vise nemam vena gde da se ubodem... ko ce ga znati.
Anyway, moj skor je 4 meseca strejt (do sad).

Uzevsi u obzir da sam sprzio vene na rukama (one vidljive), da li mi to moze predstavljati probleme pri fizicki zahtevnim poslovima? ono kao, krv ne cirkulise dovoljno, pa se skuplja u ekstremitetima ili tako neke gluposti?
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Post by rajouno »

niste wishe together?zashtoooo? :!:
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Post by Mark_Renton »

rajouno wrote:niste wishe together?zashtoooo? :!:
Aman rajouno, odakle tebi taj zakljucak?
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Post by rajouno »

ma zbog onoga ....lepsha polowina...izgubila status..nedolichno ponashanje..ahaaa,widish da malo kasnim.sad se wrnuh da prochitam. :-D
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Post by Mark_Renton »

Aaa, al' nek se javi taj koga devojka/decko ne nerviraju. Mora da se i trpi nesto. Pitanje je koliko ko hoce, kad ti dosadi stavis joj kick+ban i dovidjenja.
Ova moja nece skoro dobiti ni kick ni ban :D
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Post by saša-ex »

Mark_Renton wrote: Uzevsi u obzir da sam sprzio vene na rukama (one vidljive), da li mi to moze predstavljati probleme pri fizicki zahtevnim poslovima? ono kao, krv ne cirkulise dovoljno, pa se skuplja u ekstremitetima ili tako neke gluposti?
I ja sam imao slicne tripove u vezi vena, pitao sam se gde ce i kako krv da prolazi, s obzirom da ih vise nisam ni imao. Naravno da imas vene, samo su se povukle, meni je bilo interesantno i to sto su mi se posle nekog vremena pojavile na rukama neke tanke vene, saznao sam posle da se zovu kapilarne.
Inace, i posle sedam godina i dalje imam probleme kada vadim krv, uvek je to ljuta borba.
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Re: Trainspotting - Moja istorija - od pocetka do - kraja!?

Post by cokapeace »

Kako je?! GDE STE SVIIIII?! :cry: :cry: :cry: :smt089 :smt089 :smt089
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Re: Trainspotting - Moja istorija - od pocetka do - kraja!?

Post by Mark_Renton »

Bicu kratak i jasan: prekidam kontakte sa svima koji me znaju online, uzivo ili na bilo koji treci nacin. Samim tim obustavljam svoje bivstvovanje na ovom forumu, necu vise pisati ispovest niti komentarisati tudje postove.
Sanela, mozes zakljucati temu.
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
Post Reply