Trainspotting - Moja istorija - od pocetka do - kraja!?

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Ja ti napisah... :D
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
ratnicaswetlosti
Posts: 12
Joined: Tue Jul 10, 2007 10:45 pm

Post by ratnicaswetlosti »

Eto vidis koliko sam izgubljena da nisam videla ni da si mi odgovorila. Iz Beograda sam, ti? Hvala Bogu, imam posao i sada se trudim da dam sve od sebe i nudem dobra u tome sto radim. Ludi poput tebe i ostalih na forumu daju mi nadu da je moguce uspeti. Pokusavam da se sredim, a sto se doma tice tu tesko da mogu da nadjem mir, sreca pa sam vecinu vremena na poslu. Ja sam iz rasturene porodice i svi smo sasavi na svoju ruku...trudim se koliko mogu ovde kod kuce da iskuliram, ali cak nemam ni svoju sobu, ja sam u dnevnoj pa svi cirkulisu i kada bih se osamila to nemam gde da uradim. Trebalo bi da krenem na razgovore sa socijalnim radnikom tokom sledece nedelje i verujem da ce mi to pomoci jer sam godinama sve sto me muci drzala u sebi. Da li si ti razgovarala sa psihijatrima?
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Post by cokapeace »

Psihijatri....zavisi kako koji...ja sam imala sreće pa sam iz drugog puta ubola premiju..ali sam morala u susedni grad...žena je bila stvarno ok..i mogu ti reći da mi je prilično pomogla..i dalje ću da "svraćam"kod nje...
glupost je izjava da sve možeš sama-tačnije ,da ti ne treba stručna pomoć..svaka pomoć je dobrodošla...
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

I ja sam iz Bg-a ... Potudi se da taj posao zadrzis...Jesam isla sam kod psihijatra u sklopu ordinacije koja me je vodila ali nisam bas mnogo zadovoljna njima,ako mozes nadji nekog psihijatra po preporuci...rasoitaj se za singidunum recimo...Naravno da ti oni mogu pomoci lakse se covek oseca kada razgovara sa nekim. Sto se tice doma u kom zivis jeste malo zajebano kad nemas svoj cosak ali jebiga moras se prilagoditi :? Pokusaj da nadjes neki zajednicki jezik sa svojima kako bi tebi bilo lakse.
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
dete_svemira
Posts: 181
Joined: Fri Jun 08, 2007 2:06 am

Post by dete_svemira »

Mark,nadam se da si ok......

veliki poz od mene.....
ZIVI KAO DA JE SVAKI DAN POSLEDNJI,
JEDNOG CES DANA BITI U PRAVU!
User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Post by Mark_Renton »

Pa, vako, kad vec nekog interesuje. Juce je bilo punih 13 nedelja, to mu dodje 91 dan... ohoho, pa vec tri meseca, nije lose, nije lose.
U ponedeljak sam isao da dam krv za testiranje na aids, hbv, hcv... I cekam, cekam, cekam li cekam... Rekli su za oko nedelju dana, znaci do petka, eventualno u ponedeljak bi trebao znati dal' imam nesto.
Ukratko, to je to.
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
User avatar
dete_svemira
Posts: 181
Joined: Fri Jun 08, 2007 2:06 am

Post by dete_svemira »

drzi se.....

:smt006 - PDT_Love_27
ZIVI KAO DA JE SVAKI DAN POSLEDNJI,
JEDNOG CES DANA BITI U PRAVU!
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Post by Zona Sumraka »

sta bi sa legijom?
User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Post by Mark_Renton »

Bezveze je mastati o tako necemu a da nisi siguran da nemas hepatitis ili aids ili tako nesto. Prvo da to razmotrimo pa cemo lako.
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

jebote, dosta vi cekate...ja sam cekala dva dana pa mi je opet bilo ono stalno na pameti. Kako tebi ide to cekanje i neizvjesnost? Ja sam si bila isfurala da ce biti nesto kao u filmovima, ono dodjes tamo i netko te pozove i u nekom birou ili prostoriji ti da tvoj rezultat i da je tako, sve bi mi ovisilo o izrazu lica te osobe, paranoja ziva. A, u stvarnosti, su rezultati stajali u nekoj kutiji na pultu i riba ti samo da kovertu pa si sam gledaj i citaj


sretno Mark
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Post Reply