Trainspotting - Moja istorija - od pocetka do - kraja!?

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

oxo
Posts: 339
Joined: Sun Apr 17, 2005 4:41 am
Location: Beograd

Re: Trainspotting - Moja istorija - od pocetka do - kraja!?

Post by oxo »

odakle ti ideja da je umro?
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Trainspotting - Moja istorija - od pocetka do - kraja!?

Post by sanela »

Ja isto ne znam da je Renton umro.
Kiki__
Posts: 10
Joined: Thu Dec 24, 2015 3:45 pm

Re: Trainspotting - Moja istorija - od pocetka do - kraja!?

Post by Kiki__ »

08.07.2014...
Hemfri
Posts: 206
Joined: Mon Feb 06, 2012 5:49 am

Re: Trainspotting - Moja istorija - od pocetka do - kraja!?

Post by Hemfri »

...raspitivao sam se...koliko sam čuo over je u pitanju bio i to onaj glupi,dugo nije i onda da se podseti nekadašnja doza i....jbg...ma zavidim mu,njemu je MNogo bolje neko nama,...a i ja ću uskoro da "odem",da mu se pridružim...ionako nemam šta da izgubim sem bola,svakodnevne doze fizičkog,duševnog,psihičkog bola u samoći i progonjenosti.
"Ne ljutim se ja Što TI Mene Lažeš-Već Što Misliš da ti ja Verujem!" - (PRA stara Kineska poslovica)
Kiki__
Posts: 10
Joined: Thu Dec 24, 2015 3:45 pm

Re: Trainspotting - Moja istorija - od pocetka do - kraja!?

Post by Kiki__ »

Hemfri wrote:...raspitivao sam se...koliko sam čuo over je u pitanju bio i to onaj glupi,dugo nije i onda da se podseti nekadašnja doza i....jbg...ma zavidim mu,njemu je MNogo bolje neko nama,...a i ja ću uskoro da "odem",da mu se pridružim...ionako nemam šta da izgubim sem bola,svakodnevne doze fizičkog,duševnog,psihičkog bola u samoći i progonjenosti.


S*anje... Je*em ti zivot...
User avatar
noel
Posts: 380
Joined: Wed Apr 08, 2015 9:51 pm

Re: Trainspotting - Moja istorija - od pocetka do - kraja!?

Post by noel »

Jbga baš mi žao, čitao sam hrpu njegovih postova na forumu.... želje da se pridruži legiji stranaca, da se skine... jbmti dop.
MasacreEnElDiscoBar wrote:sad vishe neznam di sam...samo mjenjam droge...uff...koje sranje ochu se rjeshit te ovisnosti a, molim Boga da mi ostavi neshto....
User avatar
noel
Posts: 380
Joined: Wed Apr 08, 2015 9:51 pm

Re: Trainspotting - Moja istorija - od pocetka do - kraja!?

Post by noel »

Hemfri wrote:ma zavidim mu,njemu je MNogo bolje neko nama,...a i ja ću uskoro da "odem",da mu se pridružim...ionako nemam šta da izgubim sem bola,svakodnevne doze fizičkog,duševnog,psihičkog bola u samoći i progonjenosti.
Hemrfi, daj ne seri... sve se da riješiti, život se nekad preokrene, sve je to balans.... dugo vremena nam je bilo jako jako lijepo, sad je obrnuto... doće sve opet na svoje. Uzmi neki AD ili nešto da te digne, promjeni perspektivu.... na koncu sva naša razmišljanja, osjećaji i ostalo su samo kemija u mozgu, nekad radi dobro nekad loše, nekad je mi sjebemo... ali da se popravit. Pusti suicidalna razmišljanja i kreni nešto mijenat.
MasacreEnElDiscoBar wrote:sad vishe neznam di sam...samo mjenjam droge...uff...koje sranje ochu se rjeshit te ovisnosti a, molim Boga da mi ostavi neshto....
breakdown
Posts: 66
Joined: Fri Apr 08, 2016 2:13 am

Re: Trainspotting - Moja istorija - od pocetka do - kraja!?

Post by breakdown »

jašta ćeš
nije život poljem proći
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Trainspotting - Moja istorija - od pocetka do - kraja!?

Post by yasujirozu »

Last post by by Mark_Renton
14 Nov 2014, 23:21
Forum: SUPSTITUCIJSKA TERAPIJA
Topic: Buprenorfin II
Replies: 479
Views: 28084
Kiki__
Posts: 10
Joined: Thu Dec 24, 2015 3:45 pm

Re: Trainspotting - Moja istorija - od pocetka do - kraja!?

Post by Kiki__ »

yasujirozu wrote:Last post by by Mark_Renton
14 Nov 2014, 23:21
Forum: SUPSTITUCIJSKA TERAPIJA
Topic: Buprenorfin II
Replies: 479
Views: 28084

Zbunilo me je ovo. Priznajem.
Ali ponovo sam se raspitala, i njegova majka je na Facebook-u objavila njegovu sliku i napisala da je preminuo 08.07.2014...

Mozda je neko drugi pisao sa njegovog profila, moguce njegov drug koji je bio u istom s*anju, i on je, nazalost, preminuo ove godine...
Post Reply