Jedna molba...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
nenormalan-a-lud
Posts: 292
Joined: Mon Oct 17, 2005 6:30 pm
Location: beograd

Re: Jedna molba...

Post by nenormalan-a-lud »

Bako pa vi ste jos uvek ovde,svaka cast,ja sam mislio da je to samo prolazna faza vaseg obitavanja medju nama mladim komanima :)
bilo nas je 4oro brace i svi su trazili svoju zlatnu pticu srece,jedan je poginuo u ratu,jedan je umro od sushice,jednog su ubili na tvrdjavi....ja svoju vishe ne trazim

Mesha Selimovic
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Jedna molba...

Post by sunrise »

Baba Naca wrote:
saša-ex wrote:Da li možete sve vaše ljubavne, sexualne, tralala i ostale priče da prebacite na OPĆE DISKUSIJE, mislim da je tamo mesto za to. Došao sam do toga da preskačem mnoge teme samo zbog raznih priča kojima nije mesto ovde, bar je to neki moj utisak. A mislim da ISPOVESTI nisu mesto za prazne priče, koje nam dolaze kao "inspiracija" u trenucima urađenosti ili ne znam već čega...
pa upravo to se radi......ispovijesti su dnevna izvjesca....tipa danas mi je dosadno,ne znam sta cu sa sobom,ubit cu se...bila sam u ducanu...idem na trening,jogu....rucala sam kupus itd blablabla....neka vrsta dnevnika, mozda prvih par stranica budu ispovijesti no kasnije vise nisu....no, nije bitno jer i to sto se danas desava je sutra ispovijest i u redu je da ekipa cita i zna za sve faze kroz koje prolaze pojedinci dok se skidaju ili su cisti
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: Jedna molba...

Post by Baba Naca »

E Ludace, bakin
SVAKA CAST tebi sto si ovde, mogu ti reci da sam se bas pitala sta je sa tobom ovih dana.
Ljubi baba (trezna i cista) :wink: PDT_Love_18

Draga sunrise,
Ovo sam citirala (P.S. vidi datum) kada je na temi "SADA CU I JA DA KRENEM OD POCETKA"
TRAJAO RAT!!!
Te potpune, ALI POTPUNE, besmislice koje su tamo "rokane" tih dana su me debelo zamislile
i rastuzile, zbog cega neke osobe ne umeju da se kontrolisu i uzdrze od vredjanja?
Volela bih da nam uspe da SVI budemo razlozniji i tolerantniji!

Bas si mi dobru lekciju odrzala sta su to ispovijesti.........hvala ti.
Jel ti prijao kupus?
(P.S. ja jesam deo ekipe)
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Jedna molba...

Post by sunrise »

sve je ok Naco

ja i kupus onako, jedva da se pozdravimo, samo kad bas moramo :)
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
dRe
Posts: 20
Joined: Sun Oct 12, 2008 4:47 pm

Re: Jedna molba...

Post by dRe »

cokapeace wrote:. A ovaj forum je fenomenalan!
word^
Image
User avatar
Queen Dee
Posts: 7
Joined: Sat Oct 25, 2008 6:49 pm
Location: Novi Sad

Re: Jedna molba...

Post by Queen Dee »

matori ispovest je ispovest...

Ono sto nekome dodje kao "inspiracija" i sl....Nije prazna prica...
Samo osecaj da se podeli bol sa nekim ko ume da "slusa"....
User avatar
nenormalan-a-lud
Posts: 292
Joined: Mon Oct 17, 2005 6:30 pm
Location: beograd

Re: Jedna molba...

Post by nenormalan-a-lud »

i zid ume da slusa ali nije u tome poJenta sto bi neki rekli,nego da te posavetuje ili pomogne posle tog slusanja ;)
bilo nas je 4oro brace i svi su trazili svoju zlatnu pticu srece,jedan je poginuo u ratu,jedan je umro od sushice,jednog su ubili na tvrdjavi....ja svoju vishe ne trazim

Mesha Selimovic
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: Jedna molba...

Post by dete svemira »

:D
Last edited by dete svemira on Tue Nov 11, 2008 6:28 pm, edited 1 time in total.
Misli koje misliš
su život koji živiš.
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: Jedna molba...

Post by heroinapg »

Ni meni nikako.Zato sam ti ovdje prilozila bila temu a koju sam upucival ljude da se svadjaju i mlate..http://forum.narkomanija.ba/viewtopic.php?f=3&t=2228
Ja sam djelove ispovijesti izbrisala"ISuvise"-mada sam takva inace sam bila iskrena. Mogli su me i mogu me otpustit
User avatar
MANS0N
Posts: 722
Joined: Mon Sep 29, 2008 11:57 pm
Contact:

Re: Jedna molba...

Post by MANS0N »

Ma bice to okej.Samo se ti drzi aranziranja cvijeca,evo i Heroina ti moze pomoci. :) :wink:
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
Post Reply