Jedna molba...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: Jedna molba...

Post by Zona Sumraka »

e miljana...heheh i ti se palis ko' ficho na guranje...
ovaj...malo si me pogubila u vezi ispovijesti...znam da sam tu i tamo laprdala na tudjim temama, ukljucujuci i pokoji monolog, ali se ne sjecam da sam napisala svoju...mada cuj... svasta je moguce...
ono sto znam je da vjerovatno nisam nikome pomogla, sem sebi samoj...moje bitisanje na forumu je veoma samozivo i sto se mene tice to je ok...ima dovoljno strucnijih i stabilnijih likova od mene, i sta ja tu imam da glumim nekog samaricanina...
i ne vidim zasto bi forum morao da fura iskljucivo drama teme?... zar bi ti prva dolazila da citas tudje kukumavchenje iz dana u dan? ...ja ne bih sigurno...neke teme su odavno prezhvakane za nas, ali opet zbog ovih novajlija treba imati i tolerancije...a i prepucavanja su ok, dokle god su konstruktivna...samo u posljednje vrijeme se pojavila neka epidemija besmislenih pubertetlijskih natezanja koja su krajnje kontrastimulativna...mada vjerovatno dizu rejting nekih tema i autora...
bottom line, ovo je jedna sasvim normalna dinamika na forumu koji se bavi abnormalnim stvarima...
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: Jedna molba...

Post by paramparcad »

TAKO JE ZONO...RECI JOJ...MISLIM,KAKO JE NIJE STID? :D
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Jedna molba...

Post by vudd »

dete svemira wrote:Nesto mi nije jasno:
mesecima pisem svoje ispovesti u slobodnih 30min,kad imam i toliko,i iskreno nisam obracala paznju na nove ljude koji su dosli na forum osim onih koji su licno kod mene navratili na post.Sad sam imala malo vremena,neverujem sta citam...
Sta se desava sa ovom ekipom sto se svadja noon stop?Na svakoj ispovesti oni se prepucavaju?
Ne kontam...
Narode,forum nam se pretvara u chat varijantu a ne u ozbiljnu stvar koja je bila pre skoro dve godine kad sam ovde prvi put dosla.
Tad se moglo procitati iz ispovesti Zonine,Sonjine,Mark Rentona,Vlade M,Raskoraka,Zvrki,sunrise,..................
Price koje su mi zaista pomogle da nadjem neki put kojim cu da koracam...
Sta ,,novi,,treba da citaju?

Vlado M?
Raskorak?
Sale?
Zona Sumraka?
Sonja?
Mark_Renton?
Iza?

:cry: ovo mi se ni malo ne dopada....ne znam za vas....
Narode,forum nam se pretvara u chat varijantu
Sta ,,novi,,treba da citaju?
da citaju o lepim aranzmanima
da citaju kako bode trnje
i uglavnom ''podrske''kao sto su :finga: :bear: :heart: PDT_Love_06 :smt008 :smt026 :smt061 :smt059 :smt058
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
MANS0N
Posts: 722
Joined: Mon Sep 29, 2008 11:57 pm
Contact:

Re: Jedna molba...

Post by MANS0N »

Ja najvise gotivim ovaj smajli u podrsci: :smt026
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Jedna molba...

Post by vudd »

MANS0N wrote:Ja najvise gotivim ovaj smajli u podrsci: :smt026
Jumping mudo :rock:
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: Jedna molba...

Post by heroinapg »

Ne molimo se samo u novembru..U novembru bice u decembru::}}Molba da se ne molimo samo jednom molbom
q q qc qc :roll:
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: Jedna molba...

Post by dete svemira »

:D
Last edited by dete svemira on Tue Nov 11, 2008 6:28 pm, edited 1 time in total.
Misli koje misliš
su život koji živiš.
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: Jedna molba...

Post by Zona Sumraka »

nerviras me,a ne znam zasto....
:D ovo je krvavo...el' mogu ja da izartikulisem?

e da, nije ovo nikakav konflikt...iznosimo misljenja jebo ga...
bar ja tako kapiram...
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: Jedna molba...

Post by heroinapg »

Nemojmoo po LICNIM ispovijestima..bez prethodnog citanja..Da pustamo komentare...Bar ne predugacke (Svi smo postavili sta zelimmo o nama da se zna u svojim profilima)...Ja svoju ispovijest vracam...Al vidim da se ljuci povlace....Ne pise svako u istom stanju?! Ne posle nekolko godina kada mu je sve kristalno jasno?!OVO JE MOLBA
Ko je zzapoceo topic-Jedna molba?!? :idea: :?: :!: ! Mozes se izbrisati kao i ostali postove koji nisu odgovarali...Zbog cega ne dajemo sansu ljudima da ispricaju svoju pricu-svoju ispovijest-NApr sasa_Ex..Napisao si ispovijest 2007?! Bio si trijezan.?!..Nije svakom isto..Drago mi je da znam i vjerujem da je narkomanija izleciva bolest Hvala na eventualnom odgovoru..Voljela bih da zbog svakog od nas pojedinacno ova molba bude uzeta u obzir-ne oduzeta
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: Jedna molba...

Post by heroinapg »

saša-ex wrote:Da li možete sve vaše ljubavne, sexualne, tralala i ostale priče da prebacite na OPĆE DISKUSIJE, mislim da je tamo mesto za to. Došao sam do toga da preskačem mnoge teme samo zbog raznih priča kojima nije mesto ovde, bar je to neki moj utisak. A mislim da ISPOVESTI nisu mesto za prazne priče, koje nam dolaze kao "inspiracija" u trenucima urađenosti ili ne znam već čega...
6 januar 2008

a ja ne samo danas vec SAMO ZA CIO ZIVOT
Molim?!
Post Reply