Alkoholizam i narkomanija u jednoj porodici

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: Alkoholizam i narkomanija u jednoj porodici

Post by Baba Naca »

Jooooj, draga Paramparcad, al si ti stroga, jbt!!!

Izvini, ne "poznajem" te jos, ali ima nas stvarno mnogo ovde i SVI smo razliciti,
ali smo nekako SVI i slicni.
Cemu li se ja od tebe smem nadati, kad ja Mod mogu da budem mama?
Samo moj predlog da iznesem:
PROCITAJ MOJ POTPIS!

Pa to je neko MUDAR davno smislio, nisam valjda ja, xe, xe, xe,... ali je ISTINA
Ja licno mislim da svako ima svoje dno i da nikada nije kasno...
Ljubi te Bakuta
..........................................................................................................................................................................

P.S. Mod, sa antidepresivima NE ZELIM I NE SMEM vise da pokusam,
apsolutno ne ide to kod mene, ja sam ZAVISNIK OD TABLETA!
Danas sam trezna i cista, a samo tako ZELIM i da ostane.
Ljubim te, :wink:
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: Alkoholizam i narkomanija u jednoj porodici

Post by Baba Naca »

E, sorry Paramparcad, sada ukapirah da si ti DRAGI Paramparcad, a ne DRAGA!!!
Ljubi baba PDT_Love_18
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: Alkoholizam i narkomanija u jednoj porodici

Post by PROČITAJ ME »

................ Bakuta drago mi je čuti kada kažeš danas sam čista........... a to sa antidepresivima nemoj ako ne ide... meni su još uvjek prjeko potrebni.... evo npr. danas divan dan, išla sa roditeljima kod tatinog brata janje okretali, skupila sve sva moguća rodbina, a prije polaska mene puca nervoza... opasno... i kontam da ne odem snjima... pa se prekontam ... ma bolje da ja odem barem ću se ispričati sa rođacima i rođakama... i tako bi... moja često prisutna nervoza prođe... ali bez i jedne tablete za smirenje.... sama sam sebi danas rekla... mala izdržat ćeš bez njih... a u tašni mi stoje.... i kada god otvorim tašnu one pred očima...a, ja se nedam.... ma nedam i tačka.... volim se sada što sam izgurala dan.... i bilo mi je stvarno lijepo..... evo maloprije ušla u kuću...... samo naprjed... i možemo mi bez krkanja tableturina.... zaista možemo... ali znam da je jbt. pravo teško kada smo naučili, barem ja piti po šaku tableta... pa ono polako smanjivanje... ali može se..... danas sam se ono baš pravo uvjerila jer sam bila neviđeno... opasno nervozna..... ljubi te tvoja Jaca..... :D :D :D
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: Alkoholizam i narkomanija u jednoj porodici

Post by Modesty »

Dobro draga naco...samo ono stanje koje si napisala zbilja ukazuje na dublju depresiju...čuvaj se molim te....neznam kako da ti pomognem ali ako ti znaš,reci....tu sam.
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: Alkoholizam i narkomanija u jednoj porodici

Post by paramparcad »

bakuta nemoj misliti da cu tebe kritikovati.ja samtram da si ti sa svojim godinama iskustva i stanjem duha sama sebi dovoljan psihijatar i da dobro znas sta ti je ciniti ali neki nisu jednostavno tako stabilni kao vi i zato ih smatram ne zrelim za svoje godine,pritom jos i imaju gadnu osobinu da drugima govore sta i kako a sami zavise od dosta stvari(psihijatri,antidepresivi,smirici)...kako god,tvoje godine postujem jer ih odlicno nosis.ti si samo pila alkohol i nema potrebe da se sada navlacis na kojekakve hemijetine i psihice.p.s.drago mi je da si skontala da sam musko.i tebi puno pozdrava i drzi se...jaka si ti zena.
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: Alkoholizam i narkomanija u jednoj porodici

Post by Boban »

...bakuta glavu gore bre idemo ispocetka ali polako i sigurno ovaj put cuvaj se...
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: Alkoholizam i narkomanija u jednoj porodici

Post by Baba Naca »

Glava je gore, Bobika ne brini, 11 dana (10 sastanaka), nema nedeljom.
Danas sam cista i trezna, molim Boga da tako i ostane.
Dacu sve od sebe, pa valjda nisam toliko glupava da ne uzmem SRECU, ako mi se vec nudi!!!

Malo mi to izgleda daleko od mene, kao da NE UMEM ni da budem srecna i zadovoljna,
ali za pocetak mi je dosta STO TO ZELIM , BAS!!!
Hvala ti sto si uz mene i kada tako vidim da je nekome jos stalo onda navire motivacija!

Ljubi baba PDT_Love_18
i Paramparcad, PDT_Love_18
i SVE vas koji se borite PDT_Love_18
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: Alkoholizam i narkomanija u jednoj porodici

Post by Modesty »

paramparcad wrote:
Modesty wrote:MISLIM DA JE KRAJNJE VRIJEME DA TO PODJELIŠ SA NEKIM PSIHIĆEM I DA POČNEŠ SA ANTIDEPRESIVIMA...ALI STROGO PO UPUTAMA LJEČNIKA.
Mučiš se sama,nekad i nekom nije dovoljno samo htjeti,zato i postoje ljekari da nas malo poguraju...pa neizmisli ih đavo.
ne smem ni da zamislim sta bi bilo sa tobom da ne daj boze ostanes bez psihijatra i antidepresiva modesty....sramota da jedna zena od 40 godina jos uvek zavisi od toga.i otkuda tebi pravo da nonstop trubis o tome sta je za koga najbolje kada ti ne dajes blistav primer...eee,40 godina.
A ti si je li kao novi nik ovdje koji nije ni slovo napisao o sebi ali je čim se registrovao,odmah je sve baš o meni pročitao i zna kakva sam ja i kako razgovaram sa meni dragim i manje dragim osobama.
Zar neko nov kad dođe ako je iole normalan može osjetiti,tj. još i izkazat toliko količinu netrepeljivosti????

Morao si drugi nik da otvoriš da bi mogao meni da pišeš....cccc kako je to jadno.

bakuta sorry što ti ovako uletih na temu...ali ovaj lik,pišemoo se ako se to tako može nazvati preko PP i mnogo zna o meni,što je faktički nemoguće za nekog ko je tu tako kratko i tako rijetko.
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: Alkoholizam i narkomanija u jednoj porodici

Post by paramparcad »

vec sam ti rekao preko pp-a da sam dugo vremena na forumu kao gost i da si ti tu uvek bila najglasnija o svojim psihijatrima,antidepresivima...ustvari ti zivis na ovome forumu i onda se pitas kako ja znam za te stvari...c,c,c,kakva paranoja.i sta te uostalom briga sto ja jos nisam napisao svoju ispovest?uradicu to kada budem osetio potrebu i kraj.
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: Alkoholizam i narkomanija u jednoj porodici

Post by Modesty »

paramparcad wrote:vec sam ti rekao preko pp-a da sam dugo vremena na forumu kao gost i da si ti tu uvek bila najglasnija o svojim psihijatrima,antidepresivima...ustvari ti zivis na ovome forumu i onda se pitas kako ja znam za te stvari...c,c,c,kakva paranoja.i sta te uostalom briga sto ja jos nisam napisao svoju ispovest?uradicu to kada budem osetio potrebu i kraj.
A da me se okaniš više....šta si to vrijeme dok si bio prikriven samo čitao o meni...sviđam li te????
Oladi više od mene i ne komentariši me pa neću ni ja tebe.
Post Reply