Alkoholizam i narkomanija u jednoj porodici

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: Alkoholizam i narkomanija u jednoj porodici

Post by Baba Naca »

Hocu Bobika, vec sam sada stigla sa sastanka, da znas da sam se i tebe uzelela!
Glava mi je ponovo gore sasvim, a i :prayer: ne izostaje!!!
Ljubi baba!
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: Alkoholizam i narkomanija u jednoj porodici

Post by PROČITAJ ME »

............................. Da pozdravim i upitam svoju Bakutu nkako mi je :?: ........... kako vas sve više čitam, sve mi se više dopadate.... vi i vaša borba.... istrajnost.... vaši savjeti i slatke šale....... samo glavu gore.... kao što i ja radim..... postajem neumorna u dizanju glave.... večeras nešto pričam sa majkom i govori mi .... kada se ujutro probudiš samo, polako, pametno, trezveno i sa jakom voljom započni dan..... a ja ću ti njoj na to... majko ja čim progledam prvo šta mi je na umu je kafa, cigara, i prije toga velika kašika meda.... pa tek onda ostalo hahahaha... naravno da svaki dan govorim sebi ne, ne i ne.... jedini recept za uspjeh....... Bakutice..... ma svi ćemo mi jednog dana u normalu doći i smijati se onome šta smo radili i u šta su nam godine, najljepše godine prošle........ dobro ja sam još relativno mlada 26 god..... zar ne :?: :?: :?: ljubi vas vaša obožavateljka Jaca....... postajete strašno popularni..... hahahaha..... čuvajte se...... pusa :D :D :D
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: Alkoholizam i narkomanija u jednoj porodici

Post by heroinapg »

Bakuta!!! Nisi jedina kojoj se to desilo..Ti si andjeo :smt051 Malo si me bez teksta ostavila..Zagrlila bih te sad prijateljski! Da osjetis da nisi sama!!!Znas!!
Naravno GORE GLAVU! Neka te andjeli cuvaju.
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: Alkoholizam i narkomanija u jednoj porodici

Post by heroinapg »

Bakuta

Trebas nam
:prayer: :prayer: Otqcaj bar jedno slovo da znam/o da si nam tu...Falis mi!
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: Alkoholizam i narkomanija u jednoj porodici

Post by Baba Naca »


A
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: Alkoholizam i narkomanija u jednoj porodici

Post by Baba Naca »

Ono je bila sala naravno, jbg jedno slovo!
DANAS NE PIJEM!

Pitam se sve vreme zasto se ne javljaju crnogorski NA ni na PP, ni na mail, nikako.
ja tako strasnu zelju dobila da komuniciramo i potpomazemo se sa literaturom, ono nista!
(draga, to se ne odnosi na tebe.)

Sponzor mi je na moru, pa sam malo poludela i nekako sam sva PRAZNA!!!
Nista mi se ne radi samo igram igrice i to je sve.

Gladna sam, a mrzi me da kuvam, ne mogu da spavam nocu, usamljena sam,
a to je SVE ono sto ne treba da budem, a ne znam kako da se iscupam iz tog NISTA!!!


I, naravno uvece idem na sastanke!

LJUBI BABA SVE SVOJE ZAVISNIKE,
i one u oporavku i one koji jos nisu u oporavku i one koji zele da se skinu pa im ne uspeva i one koji ne zele, bas SVE!!!
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: Alkoholizam i narkomanija u jednoj porodici

Post by Baba Naca »

Danas ne pijem i ne krkam nista od pas, i
SUPER SAM... :D
Kako, nemam pojma furam dalje kao da se nista nije desilo...
U stvari imam pojma kako...
OPET IDEM DANAS NA SASTANAK (kao i svaki prethodni dan)
Ljubim Vas sve koji citate ovo
PDT_Love_23 PDT_Love_23 PDT_Love_23 PDT_Love_23 PDT_Love_23
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: Alkoholizam i narkomanija u jednoj porodici

Post by Modesty »

MISLIM DA JE KRAJNJE VRIJEME DA TO PODJELIŠ SA NEKIM PSIHIĆEM I DA POČNEŠ SA ANTIDEPRESIVIMA...ALI STROGO PO UPUTAMA LJEČNIKA.
Mučiš se sama,nekad i nekom nije dovoljno samo htjeti,zato i postoje ljekari da nas malo poguraju...pa neizmisli ih đavo.
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: Alkoholizam i narkomanija u jednoj porodici

Post by paramparcad »

Modesty wrote:MISLIM DA JE KRAJNJE VRIJEME DA TO PODJELIŠ SA NEKIM PSIHIĆEM I DA POČNEŠ SA ANTIDEPRESIVIMA...ALI STROGO PO UPUTAMA LJEČNIKA.
Mučiš se sama,nekad i nekom nije dovoljno samo htjeti,zato i postoje ljekari da nas malo poguraju...pa neizmisli ih đavo.
ne smem ni da zamislim sta bi bilo sa tobom da ne daj boze ostanes bez psihijatra i antidepresiva modesty....sramota da jedna zena od 40 godina jos uvek zavisi od toga.i otkuda tebi pravo da nonstop trubis o tome sta je za koga najbolje kada ti ne dajes blistav primer...eee,40 godina.
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: Alkoholizam i narkomanija u jednoj porodici

Post by Modesty »

paramparcad wrote:
Modesty wrote:MISLIM DA JE KRAJNJE VRIJEME DA TO PODJELIŠ SA NEKIM PSIHIĆEM I DA POČNEŠ SA ANTIDEPRESIVIMA...ALI STROGO PO UPUTAMA LJEČNIKA.
Mučiš se sama,nekad i nekom nije dovoljno samo htjeti,zato i postoje ljekari da nas malo poguraju...pa neizmisli ih đavo.
ne smem ni da zamislim sta bi bilo sa tobom da ne daj boze ostanes bez psihijatra i antidepresiva modesty....sramota da jedna zena od 40 godina jos uvek zavisi od toga.i otkuda tebi pravo da nonstop trubis o tome sta je za koga najbolje kada ti ne dajes blistav primer...eee,40 godina.

Ej draga moja balkančice...samo ti budi dobro i pazi na sebe,to ti je najvažnije a to što ću ja pisati svojim prjateljima,to je moja i njihova stvar.

Nik ti baš obećava :mrgreen:
Post Reply