-InTRO-Hroinapg

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: -InTRO-Hroinapg

Post by heroinapg »

Odgovoricu!
User avatar
joesspappa
Posts: 775
Joined: Mon Sep 18, 2006 6:15 pm
Location: Beograd
Contact:

Re: -InTRO-Hroinapg

Post by joesspappa »

Cak i putovanje od hiljadu kilometara pocinje malim korakom.

Just Today... I`ll have faith in U...
Lako je prutu da se sokoli, dok bije decu njega ne boli.
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Re: -InTRO-Hroinapg

Post by rajouno »

cekamo ! :D
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
narko
Posts: 180
Joined: Tue Sep 25, 2007 1:44 pm
Location: more

Re: -InTRO-Hroinapg

Post by narko »

pishi... :-D n.
I start to think, and then I sink, into the paper like I was ink...
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: -InTRO-Hroinapg

Post by heroinapg »

pocela i nisam se mogla zaustaviti
ZAUSTAVITE ME:)
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: -InTRO-Hroinapg

Post by adam* »

hhhahahahhahahahahahha Loodo burazere................
cucla cucla cuclica
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: -InTRO-Hroinapg

Post by heroinapg »

DOBRI LJUDI
Prastajte

POqsavam da pocnem..pocela sam? Zar ne?
Zao mi je sto vam i Ti ne mogu prenijeti svaki detalj..Preqcati svako slovo koje sam pisala SAD i Nekad..
Al sad ti prenosim

Pocela sam-1. korak
Im outta here like D last year
But.be back

Shvatite ili ne shavtite kao najavu:)

Uputstvo za upotrebu:

Citati slovo po slovo..korak po korak
U radnji, stanju i zbivanju+atributima

Hvala na paznji

Krenite ili odustanite od citanja-Od Vas,vas il Tebe zavisi..Sve od Tebe zavisi

NISTA NIJE SLUCAJNO.

Ako nisi spreman..

Hehe. Ko Ti govori o spremnosti?

Profesorica..Dobro vece, jutro-kadgod, gdjegod da s ii procitaj me..
Ako ikada pocnem?!
A pocela sam

Pocetak-Pazi Mirko, metak!

..
Kao sto mi Dr..ljekar-Boziji izaslanik rece..prije neko vece “Pokusavam sebe da prikazem u boljem svjetlu”..Pa upalite svjetla..vezite pojaseve..Krecemo..A mozda i necemo.

Jas am Anonimna Marija..Po defaultu covjek-nosilac iskonskih casnih-“Primjera cojstva i junastva” Marka Miljanova.. Nisam samo zena-to je uvjek bio moj moto i misao..Ali, jesam.
“Nisam navucena”..Al sam bila..Bila sam potrebna sebi-a ko kome ne bi.
Lako je napisati rime
Al se ne ponosim time
Ocemo da napravimo hit
Il da uzmemo neki shit

Citam Ti misli?! Jer, uvjek sam mislila das am posebna, zelim i da Ti znas. Nemam ni istu garderobu, nit isti otisak prsta kao Ti

NIKO ME NIJE UPOZNAO..
Ko me cuo..Zalim Te sto me slusas, od mojih rijeci se gnusas (izvlacim keca iz rukava..Ne zelim, kao sto nisam nikada da planiram sta reci..Ipak se okrece..Zato, nemojte zamjeriti jednom bijegu od sebe..nego ukljucite spell checker..
Posebna a ista..Tesko se…SUDAR
BUM, BUM..”ja sam rodjen da vladam”

SUDAR SA SOBOM (ne spavacom, vec ovom sto Te davi, a hvala Ti ako me citas, cujes”
Toliko dugo sam se sputavala, toliko dugo zatrpavala..svjesno, podsvjesno i nesvjesno..da je itekako tesko reci..
“Ako znas bilo sto”
ZAISTA SAM ZAHVALNA SVAKOM EVENTUALNOM CITAOCU.
Kao sto su u proslosti tuberkulozni bolesnici prenosili bolest ljubeci svakog na koga su nailazili..Ne bi li olaksali sami sebi bolest..Lijecili su se na taj nacin..Tako sam se i ja lijecila.Sama-“samolijecenje”-Prica Ti osoba koja nikada nije prihvatala klisee, definicije..Gnusala se malogradjanstine, prljavstine..

SVE CEGA SAM SE GNUSALA..POSTALA SAM..Al ne i ostala
****
Moja 1 ljubav me je poslije dugogodisnje veze poljubila..Prenijela mi je svoju bolest.
POnudio mi je nesto od cega cu se osjecati dobro, fino..Isti covjek koji me godinama maltretirao-psihicki i fizicki-Covjek-koji nije dostojan da se zove tako..
1. put me ponudio..To je bila moja 1. veza-Bila sam cista kao suza.

Iako mi je bio prvo sve.. vrlo brzo sam postala svjesna da on nije za mene. Ali, ljudi on je bio “mlad, pametan, iz dobre porodice”-O prica vam heroina iz Podgorice.Imala sam 19-on 28. Nista nisam znala o zivotu. Nemoj mi zamjerit sto ti ovo pisem, ne moras citati, al.i te trebam kao riba H2O..
Moja porodica-porodica kao Prorok i porok..Jedini element-jedina veza u kojoj dozivotno nema politike..nalazila je opravdanje za svaki njegov postupak..O cemu ova prica..pricam Ti svoju lutriju..Izvukla sam ga..Svidio mi se zbog podocnjaka-govorila sam..Jer, nikom nije bilo jasno sto cu ja sa njim… Iako svjesna da nije u redu da me maltretira-psihicki terror, sadista-odista..Moji su govorili da ipak treba da budem strpljiva, da ce se nesto mozda u braku promijenit..da je on ipak iz fine porodice..I na svom mjestu..Ali ja nisam bila na mjestu gdje treba..ne kazem da mozda ne bih uzela kasnije, ranije, s nekim drugim..Ali, tako perfidno me je uvukao u to..
Bila sam hiperuspjesna (Za to vrijeme) imala sam sebe..radila ssm “U sred zime, kad mu vrijeme nije”-uporedo s fakultetom..On je radio, a ja sam bila sponsor.
Zatrpavao me.Danas znam da nije bio ljubomoran, nego bolestan covjek..
1. put mi je ponudio i uzela sam “Htjela sam sve da podijelim s njim”..Posto su moji odobravali sve sa njim (ukljucujuci i bezrazlozne (CITAJ BEZRAZLOZNE fizicke nasrtaje)..nalazili su opravdanja.A ja kasnije..Postala sam objekat, a ne subjekat svog zivota..Sve sto je bilo normalno, uklonjeno je iz mog zivota..
Rijetko ko iz krcme izadje trijezan.
Spominjem Ti svoju canu porodicu-a nijedna nije zasluzila da se u njoj rod ii izrodi 1 narkoman..a ne narkomanka-kao april u Beogradu..Narkomanka u vele-kazu gradu
Bjegunac os sebe, bjegunac od sopstvene sebe.

Stvarno ti se divim ako me citas-jer ne mogu da se kontrolisem u kvantitetu pisanja i 1. put ne zelim.
JER, SVE STO OSTANE NERECENO..Ostace tako..Ostace u meni, tebi-kadtad ce se vratiti..Kao sto te droga vraca-1. doza u stanje u kojem si godinama bio.
Na putu opravka `1 narkomana porodica je –pored Tebe kljucan factor..Mene porodica nije tjerala da udjem u problem..Ali, nije me ni naucila sta je problem..Jednostavno-a komplikovano..Ja sam za njih uvjek bila nadir pojava..Plasili su se moje “jacine”-(citaj slabosti).ma, ko sam ja da Ti govorim kako da citas.
Jas am Anonimna Marija..KOja postaje i ostaje tu sa Tobom..gdjegod,kadgod..Dragstor-pogresno prevedena rijec..
Noc..koja me dugho sakrivala od sebe.MRAK-ZLO..
Nemoj mi se cuditi sto sam ovako opsorna..Toliko dugo sam bila u agoniji.
POgresno postavljene stvari..
Neke biljke ne treba ni zalivati..Sma nadju put do vode..A ja sam otisla bila “Putem kojim se redje ide”..Bila sam zedna zivota-pravog realnog BOLNOG..
A OTISLA SAM U SUBZIVOT..
TESKO JE RECI A JOS TEZE POVJEROVATI DA TO NISAM BILA JA “drogue ti uzimas na pocetku, a onda droga uzima tebe”..Heroin je dosao do ove koja vas sada davi..postala je heroina..
PAZI STO TI KAZEM..
GDJEGOD SAM BILA ZEDNA, STAGOD NISAM IMALA.U NJEMU SAM NASLA..
“S drogom nikad nisi sam, ZLO JE SA TOBOM”
Ja, koja sam bila Andjeo..Mnome je zagospodario djavo..Usao u mene..
POkusavam i oslobadjam ga se!
VJERUJEM..
Molila sam Boga da mi da snage
Izvini sto sam konfuzna…Uvjek sam se izvinjavala.Izvinjavala sam se sto postojim..A postoji 1 dan-po Pravoslavnom kalendaru kada se ljudi kada se sretu pozdravljaju sa “Izvini”
A ja sam se izvinjavala za sve i svasta.
Ocu li vise pocet da pricam?

UKOLIKO ZELIS INSTANT POMOC, UKOLIKO ZELIS KRATKOTRAJNU SRECU, UKOLIKO ZELIS DA POBJEGNES OD ONOGA STO IMAS-OD SEBE..
UZMI DROGU-“Take money and run”

..”Pogresno usmjeren intelekt”-recena mi je istina..Godinam sam trazila istinu..Istina je i das am vise odgovarala svojoj casnoj porodici kada sam uzimala heroin..Da bila sam mirna, tiha ..nisam ih Davila pricom kao Tebe sada..Al, nisam bila ovakva.
Jesam li sad?
1000 zasto 1000 zato.
Zelim svoju pricu da ti potkrijepim detaljima da bi, citaoce dragi (oprosti mi i hvala Ti) bio siguran sta je DROGA.
Bila sam “multimedijalni talenat”-pisala sam, osvajala nagrade..bila sam uvjek korak ispred-ili nekoliko..
SADA SAM NA 1. KORAKU
Od mene se sve “podrazumijevalo”..Nikada nisam bila pohvaljivana za stvari koje sam radial
Zajedno sa mnom-tj prije mene su moje drugarice upale u problem..Pokusavala sam da im pomognem..
I mojoj prvoj ljubavi sam pokusavala da pomognem.ALI NISAM ZNALA U CEMU POMAZEM.
Postavljena mi je slika da ja uz tog “covjeka” moram da ostanem..On je bio sud..Pored mene je bilo celjade koje je imalo-i prije i posle droge sve osobine kojih sam se gnusala..Ali das am ga ostavila..PA JA SAM KRIVA..KO bi 2. bio.
JA SAM KRIVA ZA ONO STO SE SAD DESAVA-JA SAM KRIVA STO NISAM BILA SIGURNA U SEBE (Ali, treba uplatiti osiguranje?!)..Nisam imala novac da uplatim osiguranje..
OKIDAC-RECIDIV-REVERSE-REFREN-POVRSNOST-VRACANJE U DROGU-VRACANJE NECEMU STO NISI TI
Sa njim sam prvi put problaa sve..Nisam 2 godine imala potrebu da uzmem to ponovo.
Sledeci put sam uzela 2 godine nakon 1. puta “Zelejla sam da osjetim sta je to sto njega “muci”..tj cini ga srecnim..Nije vise bio PATO,LOSKI LJUBOMORAN..Bio je miran..
Pa ljudi..DROGA VAM UZIMA SVE EMOCIJE..UZIMA VAM SVE STO IMATE
Predajete joj se.
“Danas, kada postajem pionir, KUNEM SE da se necu predate-da ces znati zasto samo ovoliko opsirna..Zasto te ovoliko davim..Modar ti je vrat od mene.
OKIDACH..
Rijecima se razlikujemo od zivotinja..
“Ko se navuce, taj se preobuce, nema sociva pred ocima”

NEPRILAGODJENA, SVJESNA SVOJE NESVIJESTI…u Svojim ocima sam, po defaultu, uvjek bila krivac za sve..Za glad u Africi, za otcjepljivanje Kosova..
A KO SE ODCIJEPIO-JA!
ZELIM DA TI UBRIZGAM U VENE (ja sam se bojala igle, u ovaj nos-malo iskrivljen od bratovog udarca, kada sm bila klinka sam usmrkavala BIJEG, agoniju, parodiju..tanke zute notne linije..
JA PO NJIMA PISEM PJESMU, A TI SKINI JE
cITAJ i izmedju prostora, redova jer ne zelim da se ponovi-Da Ti se ponovi!

Upala sam u drogue..moja “ljubav” me uvela..stavila na STAGE..A za tu pozornicu..Ja sam svojoj “ljubavi”..dok se i ja nisam navukla pokusavala da pomognem”.
Davala sam mu papir sa ciframa, posteno sam ga zaradjivala, sopstvenim radom i trudom..Davala sam mu novac da “nije gladan..jer njegovi nisu tu”..Za ljekove..Kasnije za drogue..Svjesno, podsjesno, subsvjesno..
JAKO IL NIKAKO..Nema sredine, nema granica
IGRA IL IGLA BEZ GRANICA I STANICA.

Isla sam sa njim da “sa ljubavi se skida” po par dana, bila ostavljana po stanicama-jer nisam htjela da ga trujem..DAVALA SVE OD SEBE I SEBE..Kada sam prestala da dajem papirnate novcanice (radial sam na po nekoliko mjesta u isto vrijeme)..postala donekle svjesna-JER TEK SAM SAD SVJESNA..
POceh, rekoh..kada sam prestala da ga sponzorisem
PRESTALA DA DISEM
MIRISEM

NIJE SVEJEDNO.
U godinama svog bolesnog sadizma uspio je da otjera od mene drustvo moje..OTJERAO ME OD SEBE.
NE ZELIM DA NEKO OTJERA TEBE!
NE DOZVOLI
Tjreao me od sebe kada sam prestala da ga snadbijevam.. a, po defaultu, sam htjela da budem sa njim..POcela sam i ja..Navukla se, preobukla se.
POSTALA ALTER EGO.

Poslednji put cu ti se izvinuti i izviniti sto te “smaram”..al sam si kriv
DA, SAMA SAM KRIVA..Pognula sam se..Stidjela sam swe svojih grudi..krila svoju “ljepotu”.(stealin beuty) .SAKRILA, zatrpala sebe.
Radila sam i radial sam se.
I on je radio i odradjivao se..
ALi ( Ali, necu vise NE ZELIM VISE NIJEDNO ALI U SVOM ZIVOTU!NIJEDAN KONCIONAL-suvise sam ih sebi davala)
Jas am ostajala sama u sobi sa sobom. Uzimala sam da bih bolje, efikasnije radial, uzimala sam da bih napisal nesto, uzimala sam da bih se kaznila. Kaznila jer sam kaznjena sto sam takva..
A Bog mi je svjedok da nisam bila to Ja!
DNO!

Kada sam se i ja navukla sjela sam njegovog rodjenog brata i rekla mu istinu!
SHVATILA SAM SVOJU BESPOMOCNOST NAD DROGAMA (U tom trenutku sam otkrila njegovu! Nisam mu mogla pomoci..Posle xxy godina, uradila sam to-rekla sam njegovom bratu-onako kako sam umjela-Ali, 1. sebe okrivila. NJegov brat je bio i jeste imucan..Obratila sam se..Znao je njegov brat moju “vrijednost” Rekla (po instiktu) da uzme atlas u svoje ruke i posalje ga negdje na mjesto koje ubode..da prestane da mu daje novac..Ja..”uradjena” pricala sam mu iskreno-od srca..IMALA SAM GA I IMAM.
NJegov brat me “ispostovao”..prestao je da mu daje novac..Pomenuh li da sam rekla das am i ja-tj 1. ja…NJegov brat je saznao od mene..A znao je..ZNALI SU I MOJI.
HE HE..ZVI SU ZNALI SAMO NE JA..
ZASTO?
NIJE ME BILO!
Nije mu rekao ko mu je rekao..Kao sto sam ja bjezala tako je i on pokusavao..
REKLA SAM-DALA UPUTSTVO ZA UPOTREBU-CIME SE SVE NARKOMAN SLUZI-DA MU NISTA NE TREBA VJEROVATI (to sam i svojima rekla kada sam im prije 2 godine priznala(prethodno uzela da bih priznala-sjela i rekla im)
Moja prva “ljubav”..N. kojem nikada nije bilo mjesto pored mene..cijih sam se osobina gnusala, ciji sam terror, komplexe i reflexe trpjela-stoicki-jer nikog nije bilo da uporedim..Osjecala sam-jer, ja sam osjecaj..da to nije u redu..Ali jedini ljudi sa kojima u zivotu nema politike u odnosime, moji roditelji (imam i brata, neka je ziv i zdrav) su podrzavali njega, ne mene..Nevinost za prvog..
VJERUJEM DA POSTOJI POLOVINA JABUKE ZA KOJOM CITAVOG ZIVOTA TRAGAS, MOZDA JE NE NADJES. VJERUJEM U LJUBAV..Vjerovala i znala sam da “to nije to”..Ali, nisam imala ni dokaze ni podrsku..
IMALA SAM SEBE A TO SAM SEBI ODUZELA.
N. je poceo da se udaljava od mene..Nije znao, al je znao das am ja rekla A.
JA, ZLOCINAC…
Htjela sam da se vratim sebi..A ko i ne bi..moja bejbi?!
Odlazila sam od njega, cijepala sam se..odlazila sam od heroina i vracala mu se..
Nisam shvatala (kostanu) SRZ.
1000 raskida is a N. is a heroinom..
10ak susreta sa Koksom-ne Karlom..sa “Love”..”69”..Marihuanom (Boze, oprosti mi, ali ona je zasadjena tvojom rukom”
Pa i jabuka je!A Eva je probala.
Citiracu zanr muzike koju ne slusam, al uvjek sam slusala textove..
“Odlazim, sa ljubavi se skidam..odlazim sa tim je gotovo,
Odlazim, jer ako pridjes blize, uzecu taj otrov ponovo

Rastali smo se..ja i N. Ali se vracao kad sam mu trebala -he he.. I ja sam se vracala kada mi je trebao.on..Heroin..jer N. mi nikada“Ja” nije trebao.
LJUDI, JA SAM UVJEK BILA ISKRENA, KOLKOGOD DA JE BOLJELO.
Jas am svojoj “ljubavi” na pitanje “da li bi mogla citav zivot da provides sa jednim muskarcem?” rekla da ne znam..I nisam znala.
GOVORILA SAM STO MISLIM
SADA MISLIM DA GOVORIM-ZELIM DA KAZEM
NE DA SLAZEM
NE DA REDJAM RIME
TO JE LAKO
ITEKAKO
TO MOZE SVAKO

Posle N. sam srela D. koji je vec bio opasno navucen..Trazila sam-gledala sam..ja nisam bila navucena kao on..hehe..ja sam apstinirala-od svega.od ljubavi, sexa, exa..svega..
POkusala sam da pomognem D.
Treba lid a kazem da nije uspjelo?! Ili sam vec rekla..Tako sam ja pokusavala svima da pomognem a za pomoc nikada nisam umjela da pitam.ZAISTA.
I danas mislim
NECOVJEK JE I U DROGIRANJU NECOVJEK
COVJEK OSTAJE COVJEK.
Govorila sam i u “vanrednom stanju” da NiKaDA NISAM URADILA NESTO STO NISAM URADILA STREJT..Al sam zaboravila das am zaboravila na subjekat.
A TO SI TI.JA!

Vise od svega zelim da se vratim
Da zbog istinskih stvari patim
Da se naoruzam kocnicama
Kako me NIKADA VISE NE BI ZAKOCILE
Kako mi lazne suze ne bi tocile
Jer..sve te stvari su me kocile

Ne zaustavljam se u pisanju..Izvlacim rijeci iz sebe..Zelim Te da me cujes, da mi vjerujes..
Da nisam nikada lagala..A sebe sam izgubila i slagala..Na pogresnom temelju sam stvari nizala i slagala.
TANKA JE LINIJA STO SPAJA I RAZDVAJA.
Tanka linija mi je bila potrebna..Kvantitativno nisam puno uziimala, ali kvalitativno sam i kvalitetno sebe sebi uzela.
Mitski, epski narod.
U besmislu sam radial sve stvari kojih sam se gnusala.Lagala sam sve oko sebe..
Samo se nikada nisam prodala..Nikada osim jednom-1 Djavolu (ne iz pijeteta, nego iz snage velikim slovima ga napisah) Nisam se prodala u smislu u kojem sam mogla- jer ja sam “mlada, lijepa i pametna”-he he he..
Sacuvaj me, Boze!

APSTINENCIJA I APSTRAKCIJA
1. do druge rijeci stoje

da se ne zive, vec da se broje
koraci ko laki oblaci
Skoci d ate zemlja odbaci

JUMP!
Skoci, al budi spreman na pad..
Znaj da se sam os sebe nece stvoriti hlad..
Ostace samo jad..
Ti ces se vratiti na svoje tlo
KOlkogod ti izmicalo
KOlikogod te se ne ticalo
KOlikogod se klatilo, treslo i micalo.
Po 1. put stavljam-pokusavam sebe da stavim na 1. m jesto (nisam cinila to nikad- a ne cesto)
Fraze nisu zalud postale i ostale frze
AL FRAZE MOGU DA SE ZGAZE
I TO NA DUGE STAZE
DEDA MRAZE, DEDA MRAZE..NE SKRECI SA STAZE

Marija, vrati mi se!
Sad cu da se kliknem..bez osvrtanja na greske ( A SVJESNA SAM IH)
Bicu online, kolikogod veze bile teske
Rekoh, necu redjati rime
Rekoh ne ponosim se time
Rekoh i porekoh

Xxy puta rekoh u sebi
A ko i ne bi
HVALA TI STO SI, AKO SI I DIO PROCITAO

“samo su 4 Jevandjelja”..11 minuta (Koeljo)..12 koraka
A ovo je 1.

Eventualni citaove, Hvala Ti
POqsavam da pocnem..pocela sam? Zar ne?
Zao mi je sto vam i Ti ne mogu prenijeti svaki detalj..Preqcati svako slovo koje sam pisala SAD i Nekad..
Al sad ti prenosim

Pocela sam-1. korak
Im outta here like D last year
But.be back

Shvatite ili ne shavtite kao najavu:)

Uputstvo za upotrebu:

Citati slovo po slovo..korak po korak
U radnji, stanju i zbivanju+atributima

Hvala na paznji

Krenite ili odustanite od citanja-Od Vas,vas il Tebe zavisi..Sve od Tebe zavisi

NISTA NIJE SLUCAJNO.

Ako nisi spreman..

Hehe. Ko Ti govori o spremnosti?

Profesorica..Dobro vece, jutro-kadgod, gdjegod da s ii procitaj me..
Ako ikada pocnem?!

Za Tebe cu uvjek biti tu.
Klikni me
Nisam vise na dnu..
Ovo nije ni dio price..
Al sve jedna na drugu lice..
Al to me se ne tice..

Marim ja..Marija
...nema editinga...samo je privremeno bilo uklonjeno
Last edited by heroinapg on Fri Nov 14, 2008 6:36 pm, edited 1 time in total.
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: -InTRO-Hroinapg

Post by adam* »

..”Pogresno usmjeren intelekt” definitivno.................ti si jedno jako pametno bice!!!
vidim da ti je sada bolje i drago mi je.........
Hm.................mislim da ti je Bog ostao duzan jednu "pravu ljubav"................jer si se napatila zesce(kao i vecina devojaka ovde)..............& ubedjen sam da ce to da te baci na pocetak srece..............

Pozdravljam te puno i ostani mi pametna........
Last edited by adam* on Thu Dec 27, 2007 2:28 pm, edited 1 time in total.
cucla cucla cuclica
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: -InTRO-Hroinapg

Post by Modesty »

da,da...uh
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: -InTRO-Hroinapg

Post by zvrky »

Previse dugacko za mene :? Nikada nisam citala dugacke postove....prepricace mi neko ... :D
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
Locked