Djelići moja ispovjedi

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: Djelići moja ispovjedi

Post by Modesty »

Pa bila sam 6 dana,takav je bio dogovor.....pustili su me iako sam na ljekovima,samu,stavili mi veću količinu novaca u ruke....nije imalo smisla buniti se.....bilo je exstra,vidjela sam drage prijatelje,kafenisala sa njima ,i da vam iskreno kažem u tom loodom Splitu svi puše travu,ono,dođe ka normalno , ja nisam,nisam se čak ni borilia protiv toga.....oni su se smijali,oči im bile crvene,lupetali su ...i ja sam se zajedno sa njima smijala zezala i bilo mi je tako dobro...biti isto raspoložen a svjestan,čiste glave...nisam ni tren osjetilila da sam za nešto uskraćena,neprotiv,to sam mislila za njih .
Sad je dole Splitsko ljeto....taj ogromni Dioklecianov grad je vrvio od turista,predstava,raznih sadržaja,klibova sa fantastičnom živom svirkom a ja posle toliko veremena(uglavnom dobrovoljne) izolacije........hodala sam i uživala punim plućima...slobodna i sa svojim odlukama.
šta da vam kažem,osječam se ponosno,sretno,ispunjeno i sada ću početi da tražim posao.
Sve vas puno pozdravljam :drinkers:
User avatar
misty
Posts: 201
Joined: Thu Feb 21, 2008 9:02 am
Location: Srbija
Contact:

Re: Djelići moja ispovjedi

Post by misty »

Baš mi je drago što je sve prošlo kako treba i što su ti tvoji ponovo ukazali poverenje, a još draže mi je što ih nisi izneverila....
Svaka čast i samo nastavi tako... :D

Kakvo je more, jel si pocrnela?
Ja još danas radim pa onda idem tri nedelje na odmor :wink: U utorak putujem na more, ne mogu da dočekam, tako sam se uželela mora, ma ceo dan neću da se mrdam sa plaže i iz vode :-D :rolleyes:
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: Djelići moja ispovjedi

Post by Modesty »

MA kakva ja i sunčanje,ono što uhvatim u hodu ili u vodi,to mi je.....more je toplo i divno,išla sam malo i na Brač trajektom,to mi je uvijek doživljaj,volim brodove.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Djelići moja ispovjedi

Post by sunrise »

super draga,zasluzila si odmor i neka si se izgustirala

citala sam da su svuda meduze,po cijeloj adriji ja se nadam da ce nas izbjeci

nego,meni po ovim vrucinama dodje da odem s malom na bazen ali kad se sjetim i pomislim sta sve rade u bazenima i kako su svi slampavi u odrzavanju istih onda se kupamo u kadi i cekamo more
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: Djelići moja ispovjedi

Post by Modesty »

ja srećom nezakači ni jednu a nisam se nešto puno ni kupala.....dovoljno mi je gledat more,mirista borovinu mmmmmmm
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: Djelići moja ispovjedi

Post by Baba Naca »

mmmmmm, kao da osetih, blago tebi.
Ljubim te :wink:
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: Djelići moja ispovjedi

Post by PROČITAJ ME »

........................ HEJ DRAGA mOD.... JBT.... NEŠTO MI MSN ZAŠTOPAO .... iznervirala sam se pravo.......... danas nisam glave digla od posla evo sve do maloprije.... pa mila ajd čujemo se sutra ...... preko pp... važi...a sada odoh leći i zaspati....... baš sam iscrpljena pravo.... ljubi Jaca...... pozdrav za Bakutu i ostalu ekipu.... trasu se klikamo......
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: Djelići moja ispovjedi

Post by PROČITAJ ME »

............. Mod msn je sada ok tako da te očekujem sutra u dogovoreno vrijeme.... pisala sam ti na pp......... ljubim te .... odoh peglati neke košulje sutra za posla svim ukućanima pa na spavanje..... jedva čekam da te vidim..... pusaaaaaa............ :D :D :D
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
Post Reply