WELCOME TO THE REAL WORLD

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Re: WELCOME TO THE REAL WORLD

Post by rajouno »

Sta je bilo lizarde? :roll:
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
sargman
Posts: 103
Joined: Sun Sep 21, 2008 7:20 pm
Location: banja luka

Re: WELCOME TO THE REAL WORLD

Post by sargman »

u kom si ti tripu čovječe
User avatar
lizard
Posts: 347
Joined: Thu Dec 06, 2007 7:50 pm

Re: WELCOME TO THE REAL WORLD

Post by lizard »

O Ljubavi, Ti koji oblikuješ lica
Turaka, Europljana, i Zanzibaraca,
daj mi čašicu iz Tvoje flaše,
ili šaku kanabisa s Tvoje Grane.
Ukloni koru još jednom.
Mi ćemo vidjeti hiljadu gazda ničice na poklonu,
i krug ekstatičnih svirača će svirati.
Onda će ovisnik biti oslobođen požude.
te biti proživljen,
i stajati u strahopoštovanju do Sudnjeg Dana.
Last edited by lizard on Sat Nov 01, 2008 7:21 pm, edited 1 time in total.
BAŠ SVE TI DAJEMO I OPET MALO KOLIKO TE VOLIMO...
User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: WELCOME TO THE REAL WORLD

Post by PROČITAJ ME »

............... samo da te pozdravim drug..... nisam ti odavno pisala.......... nadam se da si ok..... pozzzzzz.................
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
User avatar
oci boje meda
Posts: 568
Joined: Tue May 13, 2008 11:20 am
Location: NS

Re: WELCOME TO THE REAL WORLD

Post by oci boje meda »

meni su koraci teski...zapravo ne svi.pretpostavljam da sa nekim necu imati poroblema a sa nekima....prvi sam prosla i nije bilo starasno..mislim da sam spremna za drugi....i onda mislim da cu stati...znam da ne treba unapred razmisljati pogotovo ne negativno, ali eto znam da ce treci korak za mene biti pretezak, i da cu ga jako tesko preci, ako ga uopste predjem....iako na AN kazu, prepustiti se visoj sili, bogu ONAKO KAKO GA MI RAZUMEMO to, ta mogucnost -onako kako ga mi razumemo, ne olaksava mi nogo...ateista sam...valjda.moram da kazem tako, jer nije da apsoolutno ni usta ne verujem, verujem u NESTO, ne znam kako bih TO NESTO nazvala, verujem u energiju, verujem da postoji ravnoteza u kosmosu i da se sve desava sa razlogom...da sve sto uradis dobro ili lose, vratice ti se, znas ono, kako bacis bumerang tako ce ti se vratiti....citala sam ne mnogo religijama, o svakoj po malo...ne znam puno i svako sa malo vise znanja u momentu bi me pokopao...zato necu puno o tome da pricam, jer zaista ne volim kada ljudi pricaju o necemu o cemu pojma nemaju...znaci,verujem da postoji NESTO, neka energija, koja pravi neki balans u svetu, kosmosu...i da se sve desava sa razlogom, nista nije slucajno, pa verujem, govorim u svoje ime, cak ni ovo moje drogiranje...trebala bih da naucim nesto iz svega ovoga...ono sto mi generalno smeta kod svih religija su podele...ako postoji ajmo reci bog, da ne bih stalno ponavljala TO, nesto, energija....onda on treba da bude jedan...a ne da svaka religija ima svoga boga, i da se jos vode silni rativi zbog vere...ako postoji bog, onda bismo svi mi trebali biti jednaki za njega,i dobri i losi....bas u vezi toga u beskrajnoj prici,jako mi se dopada jedan deo, gde se kaze kako je detinja carica, carica Fantazije, sve gledala ISTIM OCIMA...zar ne bi tako trebalo biti i u ovom svetu...i zar se ljudi ne bi trebalo tako medjusobno posmatrati, a ne deliti?ne znam, mozda ovo ko je malo vise upucen zvuci glupo, ali rada sam da cujem drugo misljenje, mozda i naucim nesto novo, sto mi pomogne da predjem taj treci korak....jer kazu, moras naci svoju visu silu i uspostaviti kontakt sa njom, drugim recima moras naci nesto u sta ces verovati samo tako ostaces cista.i zadovoljna i spokojna. sto je najbitnije.jebes cistocu ako si nespokojan.ako nemas unutarnji mir.cesto kazem kako unutar sebe fizicki osecam rupu, prazninu tako veliku i jaku, da usisava sve...i onda mi kazu, to moras popuniti verom, visom silom, i videces, sve ce biti ok..ako to ne uspes, kad tad, koliko god se ti opirala, koliko god ti zelela da ostanes cista, rupa ce te "pojesti" i vratices se na staro".e tu mi treba pomoc,.
LIZARD izvini sto sam se raspsala ovoliko na tvojoj temi,nije mi bila namera, htela sam samo koju rec, ali pricalica sam ti ja...
poz
pitas se sta je cilj?
tvoja spremnost da krenes.
***
sta znaci smiriti potrese
u dubinama sebe?
znaci:ugasiti glas.

M.Antic Hodajuci na rukama
User avatar
MANS0N
Posts: 722
Joined: Mon Sep 29, 2008 11:57 pm
Contact:

Re: WELCOME TO THE REAL WORLD

Post by MANS0N »

Pa i ja vjerujem u energiju.Beskrajno dobru i pozitvnu.I kojoj sam ja favorit. :)
Ne vjerujem bas u osvetoljubivog ciku sa sjedom bradom.Visu Silu mozes zamisliti kako god ti hoces,glavno je da je Visa i da je Sila. :wink:
p.s. Sa kim vi to radite te korake? :)
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
oci boje meda
Posts: 568
Joined: Tue May 13, 2008 11:20 am
Location: NS

Re: WELCOME TO THE REAL WORLD

Post by oci boje meda »

pa sada ces se garantujem iznenaditi...posto kao sto znas u nasoj bgd grupi nema ljudi koji su dovoljno dugo cisti da bi mogli biti sponzori nekom, pogotovo nema zena,a znamo da nije pozeljno da muski clan bude sponzor zenskom...e posto smo mi tu uskraceni, a pomalo je besmisleno raditi sam te korake, mada u krajnjoj nuzdi....e pa ja korake radim, neformalno doduse, ali bolje ista nego nista, ipak uradih prvi korak, sada cu i drugi, i ipak pricam o oporavku i svemu u vezi sa oporavkom sa istim covekom sa kojim i ti prelazis korake,tj sa istim onim koji je i tvoj sponzor, dosuse zvanicno...iznenadjen? tako da ja tebe znam iz price, ne brini nista intimno, nista previse, znam ko si, odakle...vise sam o tebi saznala iz tvoje ispovesti sa fo0ruma nego od tvojeg sponzora., sto se toga tice maximalno je korektan i ne prica nista sti ne bi trebalo da se zna..ono sto mu ti kazes ostajhemedju vama...ali poznajes ga, pa pretpostavljam da to ne treba ni da ti govorim.......ali eto...mali je svet, zar ne? pozz
pitas se sta je cilj?
tvoja spremnost da krenes.
***
sta znaci smiriti potrese
u dubinama sebe?
znaci:ugasiti glas.

M.Antic Hodajuci na rukama
User avatar
MANS0N
Posts: 722
Joined: Mon Sep 29, 2008 11:57 pm
Contact:

Re: WELCOME TO THE REAL WORLD

Post by MANS0N »

Hahaha,pa jesam se iznenadio malo.Svijet je bas mali!Drago mi je da sa njim suradjujes,jer to je jedan extra lik.Ne znam koliko si ga upoznala,ali ja sam odusevljen sto onakav covjek postoji i hoce da mi pomogne.Ja sam dugo birao sponzora i nekoliko sam ih otpustio zbog ovoga ili onoga,ali ovaj je bas nekako pravi.Opusten je,normalan,ali bas zna znanje oko ove nase bolesti.Jako sam zadovoljan njime.Zvao sam i njega da dodje na forum,ali kaze da mu to malo teze ide,ne voli ih.Radi sa njim,jer i ja sam cuo to da radis kako bilo,bolje nego nikako.A uostalom do tebe je,jer nema tu pravila,radi i vidjeces da ces uspjetei.Pa koliko smo puta mi mijenjali pravila i cinili nemoguce mogucim?Zato samo ustraj. :)
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
amyna
Posts: 121
Joined: Sat Jan 19, 2008 2:37 pm
Location: Dalmacija u mom oku

Re: WELCOME TO THE REAL WORLD

Post by amyna »

U OVOM STVARNOM SVIJETU POSTOJI NEŠTO ŠTO ME DRŽI NA POVRŠINI , NEŠTO ČEMU TEŽIM I ČEMU SE NADAM ...ČAK I ONDA KAD IZ MENE SUKLJA OPSESIVNO-MANIJAKALNO-SJEBANO-...BIJES NA CILI SVIJET , NAROČITO NA SEBE SAMU , POGOTOVO NA SEBE !!! SA VRIMENA NA VRIME ZASTANEM I POGLEDAM SE , ONAKO , IZ UNUTRA , OD SRCA KRENEM . NAĐEM OSTATKE OSTATAKA ZA KOJE MIŠLJAH KAKO DAVNO NESTADOŠE . SJETIM SE CURICE KOJA JE IMALA SNOVE I ŽELJE .

KREĆEM UVIJEK OD POČETKA , SVAKI PUT KAO DA JE PRVI I SVAKI PUT NAĐEM NEŠTO ZA ŠTO SE UHVATIM KAO BLESAVA ... JESAM BLESAVA !!! I PREMDA MOJI NAJBLIŽI ČAK ZBORE KAKO BI MI BILO NAJBOLJE SIDIT U KAKVOM KUTU , POSUT SE PEPELOM I OSTATAK ŽIVOT PROVEST PLAČUĆI NAD VLASTITOM SUDBINOM , JA SE OPET OTRGNEM KO BIJESAN PAS SA LANCA...JEBI GA , MNOGO VRIMENA PROĐE DOK SI LIŽEM RANE I CVILIM , PRIVEZANA U VLASTITE LANCE OVISNOSTI , PRIZNAJEM , ... PRIZNAJEM I DA GUŠTAM TAKO PRIVEZANA UZ VRHUNSKA SREDSTVA PROTIV BOLI KOJU MI IZAZIVA STVARNI SVIJET---------------

TRIBA MALO VRIMENA , TRIBA TRUN LUDOSTI , TRIBA BRDO HRABROSTI , LIZARDE , IMAŠ LI TO ?

BORIM SE , ZNAČI ŽIVIM , A NIJE DA JE SAVRŠENO. TRAŽIM , PA ŠTO BUDE ...PROČITALA SAM TVOJE ZADNJE POSTOVE , PA MI SE UČINILO DA SI BLIZU ONOG KLJUČNOG MOMENTA , ONOG KLIKA KOJI TE KATAPULTIRA NA ISPRAVAN , PRAVI , STVARNI ALI JEST SJEBAN OVAJ NAŠ ŽIVOT ...STRAVA KOLIKO JE STVARAN !!!

POZZZZ ....
...JA SAM ZADNJI ROMANTIK NA OVOM SVIJETU ŠTO SE SPORO KREĆE I ČEKA KRAJ...
User avatar
lizard
Posts: 347
Joined: Thu Dec 06, 2007 7:50 pm

Re: WELCOME TO THE REAL WORLD

Post by lizard »

DON'T FORGET SREBRENICA !!
BAŠ SVE TI DAJEMO I OPET MALO KOLIKO TE VOLIMO...
Post Reply