Neko ruzno sanja, nekom su kosmar svitanja..

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
lollica
Posts: 13
Joined: Wed Sep 26, 2007 10:43 pm
Location: Novi Sad

Re: Neko ruzno sanja, nekom su kosmar svitanja..

Post by lollica »

cokapeace wrote:Ako si joj rekla..uštedela si mi trud...da budem iskrena...nemam više snage za ovo...Žele nova jutra,bolje sutra- ali po mogućstvu-da stoje,jadikuju i čekaju da sve to samo dodje!
Ja se sa svakim novim jutrom borim sa sobom i dajem sve od sebe, ne jadikujem i ne sazaljevam sebe, smatram da sam sama kriva za sve sto mi se desilo i za situaciju u kojoj sam se nasla! Naravno da zelim bolja jutra od ovih! I zato ne stojim nego se trudim i pokusavam da i ja docekam jedno bolje jutro i novo sutra! Ne mislim da ce bilo sta od toga samo doci.. Ja cu biti ta koja ce uciniti da se to dogodi!
__rajouno.. ti si me skroz procitala, bila si bolno iskrena i time mi zaista pomogla! Hvala..
u mojim venama jos je njenog otrova, jos je doza prejaka..
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Re: Neko ruzno sanja, nekom su kosmar svitanja..

Post by cokapeace »

Rajouno nas uvek sve pročita..Nemoj da se ljutiš,flipnem i ja ponekad. :drinkers: :rolleyes:
POZZ
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Re: Neko ruzno sanja, nekom su kosmar svitanja..

Post by rajouno »

hehe,coko..coko...ni ti nisi losha u tome,samo shto ja uwjek ispadnem weca weshtica :mrgreen:
lolice,sad chitam opet ono shta sam ti napisala,jednostawno sam morala-znash koliko su mene trgle kritike i istina prawo u face ..nekih ljudi odawde...tek sam pochela da pishem..ljutila sam se,bjesnila..ochekiwala da ce mi i owdje powladjiwati,i da jesu..mozda bi i dalje smatrala da ne greshim,da je isprawno to shto wolim dechka koji unishtawa hiljade drugih ziwota...na kraju je unishtio i swoj...ja ga nikad necu zaborawiti,ali smatram da ti,isto kao i ja zasluzujesh buducnost...ljepshu...swetliju...samo si zalutala,iz tebe gowori droga wjeruj mi-ja tek sad ne mogu da razumijem neke swoje komentare sa pochetka..a o postupcima da ne goworimo,narawno i wrijeme je uchinilo swoje.
ne trebash nama da se prawdash,ili od nas da se branish...to radi twoja sawjest,twoja podswest se ne miri sa takwim ziwotom...inache zashto b dalje bila owdje?mene shto su wishe bombardowali..ja sam se wracala swe jacha i jacha...i kao shto widish nisam otishla.jawi se na pp ako ti treba neshto

puno srece :wink:
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: Neko ruzno sanja, nekom su kosmar svitanja..

Post by zvrky »

Naravno sve nas je terala u q... a sada nas obozava :-D Nikome ne prija napusavanje a ponajmanje istina koja nam ne odgovara :D
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Re: Neko ruzno sanja, nekom su kosmar svitanja..

Post by cokapeace »

Lolice ,ima li te?! :shock: :cry:
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: Neko ruzno sanja, nekom su kosmar svitanja..

Post by PROČITAJ ME »

Draga Loličice, kakva si mi ko čovjek :?: :!: nedostaje mi tvoje pisanje..........javi se, javi se......čekam te.......velika pusa i pozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :axe: :axe: :axe: :D :D :D :D
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: Neko ruzno sanja, nekom su kosmar svitanja..

Post by dete svemira »

ima li neko informaciju sta je sa njom?
Misli koje misliš
su život koji živiš.
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Re: Neko ruzno sanja, nekom su kosmar svitanja..

Post by rajouno »

zadnji put koliko znam,bila je u kontaktu sa PROCITAJ ME... :roll:
poljubac za tebe :smt058
PER ASPERA AD ASTRA...
Post Reply