Neko ruzno sanja, nekom su kosmar svitanja..

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
lollica
Posts: 13
Joined: Wed Sep 26, 2007 10:43 pm
Location: Novi Sad

Re: Neko ruzno sanja, nekom su kosmar svitanja..

Post by lollica »

procitaj me hvala na podrsci.. Sad kad procitam ove moje postove vidim da sam sve pisala prilicno konfuzno, pa mislim da je vreme da pocnem svoju ispovest, mozda tako i meni neke stvari postanu jasnije.. Na to me podstakla i ovo tvoje pitanjce koliko se gudram i jesam li zaglibila bas bas.. Trenutno mi se cini da nisam.. Mada.. mozda i promenim misljenje.. A vi ste, hvala Bogu, tu, da mi pomognete..Cim nadjem prave reci kojima cu to opisati, obecavam, pocinjem!
u mojim venama jos je njenog otrova, jos je doza prejaka..
User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: Neko ruzno sanja, nekom su kosmar svitanja..

Post by PROČITAJ ME »

ŠTA JE LOLI, GDJE JE ZAPELO. piši , piši, bit će ti lakše.......
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Re: Neko ruzno sanja, nekom su kosmar svitanja..

Post by Mark_Renton »

Odgovorio sam ti na private poruku, ali zbog neceg ne stizu ti moje poruke. Imam ono sto si trazila, pa ako hoces posalji mi u privatnoj poruci email adresu na koju da ti posaljem.
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Re: Neko ruzno sanja, nekom su kosmar svitanja..

Post by Mark_Renton »

A inace da napisem nesto u vezi teme. Misljenja sam da ako hoces da se skines, decka moras da odjebes pod hitno. Mozes da ga volis koliko hoces, ali biraj zivot ili gudra. Tako je jednostavno, bice drugih, boljih, lepsih (nije da se ja sad reklamiram, ja sam zauzet ;) al' stvarno kakvu buducnost mozes ocekivati sa dilerom? Svaki diler ce pre ili kasnije zavrsiti u zatvoru. Hoces da ga cekas? Sta ako to bude 5 godina, 10? A dete, a porodica? hoces da tvoje dete ima oca koji lezi iza resetaka? Da vodis dete vikendom da ga vidi? Mislim, jebes ti takav zivot.
Mislim, na kraju se sve svodi samo na TEBE i tvoj izbor. Svi mi mozemo predlagati, ali ti odlucujes na kraju. Jedino mozes biti sa njim, ako prestane da se drogira i ostavi taj posao, jedino tako mozes planirati buducnost, ali morate biti odvojeni, ne mozete nikako lezati zajedno u krevetu i krizirati, jer jedno ce uvek popustiti, zato na par meseci svako na svoju stranu, pa ako se i dalje volite vi budite zajedno.
A drugo, skidanje kuci. Ta varijanta je u 99% slucajeva neuspesna, kod mene je bila neuspesna milion puta, trpim 5 dana i petog dana uvece se uradim. I tako ponovo, i to ide i ide i ide, trpis pa zajebes. Ali evo sad sam se skinuo sam kuci, uz pomoc lekova, ali za 4 meseca nisam napravio recidiv, i to mi je najduze strejtovanje u zivotu. Al' je zajebano, moras bukvalno na 2 meseca da se izoliras potpuno, da se ne vidis i ne cujes ni sa kim ko ima veze sa gudrom. Znaci, sedis kuci, internet i tv i to ti je. A i vrlo je bitno da shvatis da nema vikend drogiranja, svaki moj pokusaj vikend drogiranja se zavrsavao full navlacenjem, a i 100% ljudi ce reci tako. To moras rascistiti sa sobom.
mozda je ovo bilo malo ostro, ali je za tvoje dobro. I ja iza svega ovog stojim!
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: Neko ruzno sanja, nekom su kosmar svitanja..

Post by dete svemira »

Slazem se sa Rentonom....

Mada....
1.da li i sta zelis?
2.koliko zelis str8?
3.shvatas li borbu koja ti predstoji tokom daljeg zivota?
4.shvatas li sta mozes sve da izgubis ako nastavis?
5.shvatas li da na horsu nema ljubavi?

Imam broj Oca Isihija iz Kovilja,mogu ovde mnogi da ti pomognu,sto se tice komuna,predloga,jednostavno mogu...ali jedno i jedino pitanje imam:

STA TI ZELIS?

Dodji sebi i pogledaj oko sebe....Mani se njega.....Gledaj sebe,jer te niko drugi nece gledati.
Ja sam se skinula na suvo...Nepitaj me kako,ali postoji lek u glavi.....

RAZMISLI O TOM STO TI JE RENTON REKAO....RAZMISLI.....
Misli koje misliš
su život koji živiš.
User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: Neko ruzno sanja, nekom su kosmar svitanja..

Post by PROČITAJ ME »

ćao draga Loli.....sto se ne javljaš poželjela sam da mi napišeš barem nešto ma bilo šta.......javi se i nastavi pisati...........puno pozzzzz...... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D ...... :P :P :P :P :P :P
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Re: Neko ruzno sanja, nekom su kosmar svitanja..

Post by rajouno »

GDJE JE ZAPELO...
1.zelish li ti stwarno da prekinesh?
2.ili bi josh malo da se zezash...?
DAJ PRELOMI TO,NEMA TU ;DAL PRIPADAM NORMALNOM SWIJETU..ILI "NARKOMANSKOM'
WIDIM JA DRAGA,DA SE TEBI DOP JODSH NIJE DOWOLJNO OGADIO,I 'ISKIJAO NA NOS'.MNOGO SI BRE POWODLJIWA I NESIGURNA...EWO OWDJE IMASH DOKAZE DA MOZE(SAMO AKO KLIKNESH U GLAWI)-I KRENESH...SAMA NIKAKO..O TOME CEMO KASNIJE,PRWO TI RAZMISLI SHTA ZELISH PA NEM JAWI....
JA,RECIMO U OWA 2 DANA PREPUTOWALA SAM 36 SATI...OKA NISAM SKLOPILA,ALI SAM SMOGLA SNAGE,IAKO MI GLAWA PADA,JEDWA WIDIM TIPKE..TREBA MI MINUT DA NAPISHEM RIJESH...ALI JA SAM STWARNO ZELJELA DA WAM SE JAWIM ,SHTO ZNACHI DA ME U OWOM SLIUCHAJU NIJE SPRIJECHIO NI UMOR,NESPAWANJE,SWADJA SA OCHUHOM...
shto znachi draga moja lolice-snaga wolje,i swe se moze.swe najbolje ti zelim!

ETO JEDNA LIJEPA WIJEST,SAW TAJ MOJ TRUD,MUKA,WOLJA,SNAGA ODLUCHNOST SE ISPLATILA.SAMO DA ZNASH KOLIKO PUTA SAM PLACHUCI UCHILA I TJERALA SEBA OPET I OPET...I ETO NAGRADE-DOBILA SAM 1O IZ MEDJ,JAWNOG

trnowit je put do zwijezda...ti ga sama birash,stworena si sa razlogom da ostawish neki trag za sobom...kada dodje wrijeme da odemo...waljda na neko ljepshe mjesto :roll: ...a ne da samo budesh cijelog ziwota centar sama sebi...a,ako nastawish sa gudrom i lerdijem...ostacesh..i skonchachesh sama pored nekog kontejnera!

ej,dewojko owo je bolest,nije dokazano da je izljechiwa..i dug je oporawak-a ne igrica mortal kombat.

razmisli o swemu,trgni se!
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Re: Neko ruzno sanja, nekom su kosmar svitanja..

Post by cokapeace »

Ako si joj rekla..uštedela si mi trud...da budem iskrena...nemam više snage za ovo...Žele nova jutra,bolje sutra- ali po mogućstvu-da stoje,jadikuju i čekaju da sve to samo dodje!
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: Neko ruzno sanja, nekom su kosmar svitanja..

Post by PROČITAJ ME »

:D :D vozdrica,kako se osjećaš da li si raskrstila neke stvari sama sa sobom uradi to i sigurno ćeš se bolje osjećati....ja sam uz tebe mala piši pozzzz :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :| :roll: :roll: :roll: :wink: :wink: :roll: :roll: :roll:
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
User avatar
lollica
Posts: 13
Joined: Wed Sep 26, 2007 10:43 pm
Location: Novi Sad

Re: Neko ruzno sanja, nekom su kosmar svitanja..

Post by lollica »

procitaj me.. Hvala na podrsci..
Stvarno me dugo nije bilo ali sam zaista pokusavala da raskrstim neke stvari sa sobom, i delimicno i uspela! Pre odlaska u manastir Kovilj, jer ipak mislim da jos nisam spremna za to, dajem sebi jos jednu sansu da pokusam da se otrgnem.. Idem kod drugarice u jedno mesto pored Novog Sada, devojka nije iz nase price ali znamo se jako dugo i upucena je u sve sto se meni desava. Sa blagoslovom mojih roditelja idem kod nje na neko vreme da zivim, da radim tamo i da pokusam u toj pozitivnoj atmosferi da dojem sebi! To je moj test, da pokazem sebi koliko sam jaka da se izborim sa tim da imam dinar u dzepu a da on ne ode na paju. Inace ako zabrljam bilo sta ona odmah zove moje i vracam se u svoj mali crni svet, opet izolovana i odbacena.. Zaista cu dati sve od sebe, jer ni ta devojka ni moji roditelji nisu zasluzili da ih razocaram sada kad su mi dali sansu posle svega sto sam im radila! Ljudi drzite mi fige.. Da prodjem na ovom testu, jer cu tada biti sigurna kom svetu pripadam (vezano za tekst s pocetka ispovesti).
Svaka vasa pohvala mi mnogo znaci i hvala vam sto me podrzavate! Ja se javljam prvom prilikom cim dodjem do kompa, a to ce biti vec za koji dan, i obavestavacu vas kako napredujem!
Pozz od vase lollice..
Pozelite mi srecu da istrajem u ovome.. :smt021 Isteracu ja njega iz glave! :tonqe:
u mojim venama jos je njenog otrova, jos je doza prejaka..
Post Reply