Subjektivni doživljaj

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Sathya Sai Baba
Posts: 2
Joined: Wed Sep 19, 2007 8:00 pm

Subjektivni doživljaj

Post by Sathya Sai Baba »

Neki narkomani udar droge opisuju kao nešto što ima seksualni okus, dok drugi to uspoređuju sa smrću. Kako molekule heroina osvajaju pozicije s kojih će pokrenuti lanac unutarnjih doživljaja, koji katkada svojim intenzitetom odvlače u ambis, po izjavi jednog ovisnika “... blaženstvo dolazi kao olakšanje, bezgranična radost kada shvatiš da si nakon potonuća u ništavilo još uvijek živ...”. Mnogi se dugogodišnji ovisnici slažu da je taj osjećaj bliži smrti nego orgazmu, a neki izjavljuju da je njihova navika ustvari “... produljeno i namjerno samoubojstvo...”. Složeni biokemizam mozga omogućuje heroinu stvaranje ideologije, gotovo svjetonazora u kojem je svijet kakvim ga mi doživljavamo isprazan i zastrašujući.

http://www.dragoplecko.hr/heroin.htm


Možete li vi opisati vaš doživljaj ? i šta kažete na ovo gore.
javor

Post by javor »

...
Last edited by javor on Sat Mar 28, 2009 5:13 pm, edited 1 time in total.
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Post by cokapeace »

Ja kažem...: BESPOTREBNO FILOZOFIRANJE !
Narkomanija je naše zlo budućnosti..Nakazni djavo koji je PREVIŠE duša odveo u ambis !Tu ne treba filozofija i nadrogirano kenj_nje nekog odvaljenog lika !
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Post by rajouno »

prewishe filozofije,za neshto shto i ne zasluzuje da se glorifikuje.tipa-sex...smrt...toliko popme oko jednog mizernog kamena,iliti kao shto bi whitney huston rekla"..sweet brown sugar.."

realiti...brother,nishta sem toga nije stwarno!poshtujem ja sai babu,i mnogo ga chitam...ali heroin je heroin...
welcome :wink:
Last edited by rajouno on Wed Sep 26, 2007 7:05 pm, edited 1 time in total.
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Post by Mark_Renton »

Ja mislim da nas samo Sai Baba moze spasti! Ajmo svi u njegovu versku zajednicu!
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
dope_sweet_dope

Post by dope_sweet_dope »

RENTON JE UPRAVU...NA 1..2...3....SVI TAMO.... :-D :-D :-D :-D
User avatar
nenormalan-a-lud
Posts: 292
Joined: Mon Oct 17, 2005 6:30 pm
Location: beograd

Post by nenormalan-a-lud »

kad ce taj drugi deo da vidimo sta je Renton uradio,ja mislim da se sigurno vratio narkomaniji,ima onu pravu komansku facu(Mark,bez uvrede,takav ti je nik)
bilo nas je 4oro brace i svi su trazili svoju zlatnu pticu srece,jedan je poginuo u ratu,jedan je umro od sushice,jednog su ubili na tvrdjavi....ja svoju vishe ne trazim

Mesha Selimovic
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Post by rajouno »

NAL-BEZ UWREDE,bez awatara...renton mnogo dobro izgleda...hheehe :oops:

eto malo da ga hwalimo,samo ga neshto kritikujete hehhe

shalim se ja,wwpuno
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Post by cokapeace »

mmmm...opiši mi ga....prošli put me zezao:to mi radi! kad sam prokomentarisala"Čoveče-stvarno dobro pišeš,molim te nemoj da prestaneš!" hhiii,hi
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
User avatar
nenormalan-a-lud
Posts: 292
Joined: Mon Oct 17, 2005 6:30 pm
Location: beograd

Post by nenormalan-a-lud »

rajouno wrote:NAL-BEZ UWREDE,bez awatara...renton mnogo dobro izgleda...hheehe :oops:

eto malo da ga hwalimo,samo ga neshto kritikujete hehhe

shalim se ja,wwpuno

mislis Renton iz filma ili ovaj Renton plagijator ?ne razumem ko dobro izgleda ?
bilo nas je 4oro brace i svi su trazili svoju zlatnu pticu srece,jedan je poginuo u ratu,jedan je umro od sushice,jednog su ubili na tvrdjavi....ja svoju vishe ne trazim

Mesha Selimovic
Post Reply