jos jedna ispovest

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
nenormalan-a-lud
Posts: 292
Joined: Mon Oct 17, 2005 6:30 pm
Location: beograd

Re: jos jedna ispovest

Post by nenormalan-a-lud »

sta se vama desavalo sinovci moji,ja sam spavao jedno dva sata,ostalo je bilo prevrtanjei onaj odvratan osecaj bespomoci da bilo sta uradis sa svojim telom.
Danas idem na kliniku,sa kevom naravno(sto bi rekao Pikac u onoj seriji)pa cu videti sta ce biti,ne mogu vise u ova 4 zida,mada ne znam ni sta bi radio napolju,makar bi otisao do kladionice da odigram neki tiket ili tako nesto,nemam pojma,tezak je zivot nas umetnika:)

DOBRO JUTRO
bilo nas je 4oro brace i svi su trazili svoju zlatnu pticu srece,jedan je poginuo u ratu,jedan je umro od sushice,jednog su ubili na tvrdjavi....ja svoju vishe ne trazim

Mesha Selimovic
sissy
Posts: 9
Joined: Wed Feb 21, 2007 4:11 pm

Re: jos jedna ispovest

Post by sissy »

Pozdrav svima! Prestravila sam se kada sam procitala pricu o tretmanu u psihijatrijskim ustanovama. Mislite li da se moze nesto uraditi u smislu mijenjanja ovakvog stanja?
justme
Posts: 119
Joined: Sat Apr 12, 2008 10:56 am

Re: jos jedna ispovest

Post by justme »

e nenormalni :-D
auuu kao ste zacrnili na tvojoj temi......
kako je bilo na klinici?
User avatar
nenormalan-a-lud
Posts: 292
Joined: Mon Oct 17, 2005 6:30 pm
Location: beograd

Re: jos jedna ispovest

Post by nenormalan-a-lud »

evo uskoro krecem,znam da necu biti cist,i to me najvise brine,kad bi makar htelu subove da mi daju to bi bilo ok

videcu,pisem popodne sta je bilo

pozzz
bilo nas je 4oro brace i svi su trazili svoju zlatnu pticu srece,jedan je poginuo u ratu,jedan je umro od sushice,jednog su ubili na tvrdjavi....ja svoju vishe ne trazim

Mesha Selimovic
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Re: jos jedna ispovest

Post by rajouno »

AJDE,javljaj sta se desava...
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
nenormalan-a-lud
Posts: 292
Joined: Mon Oct 17, 2005 6:30 pm
Location: beograd

Re: jos jedna ispovest

Post by nenormalan-a-lud »

evo sad sam se vratio,nisam jos cist,jos dva dana,pa terapija nalorex,do mojega :)
bilo nas je 4oro brace i svi su trazili svoju zlatnu pticu srece,jedan je poginuo u ratu,jedan je umro od sushice,jednog su ubili na tvrdjavi....ja svoju vishe ne trazim

Mesha Selimovic
igra bez granica
Posts: 173
Joined: Thu May 15, 2008 12:30 pm

Re: jos jedna ispovest

Post by igra bez granica »

a bi sa subovima? Jesi li pitao?
Ajde mozes ti to, to je sam jos dva dana. Kako se osecas danas? Jel ti malo bolje ipak je treci dan, mada serem i ja ni deseti ni dvadeseti nije dobro.
Ja sam danas u kurcu totalnome, posvadjao sam se sa svima sa kim sam stigao i sada se ostrim i na zestok razgovor sa mojom dragom zenicom.
Uzasno se osecam, danas sam totalno prazan i jadan. Ceo dan sam vani morao raditi neke stvari koje se moraju i naravno susreti sa svim ''normalnim''.
Pozz druze moj NAL, rajouno i svi ostali. Danas sam najvise mislio na sve vas dok sam bio u ''civilizaviji''.
User avatar
decak_iz vode
Posts: 137
Joined: Mon May 12, 2008 8:41 pm
Location: NOVI SAD

Re: jos jedna ispovest

Post by decak_iz vode »

igra bez granica wrote:a bi sa subovima? Jesi li pitao?
Ajde mozes ti to, to je sam jos dva dana. Kako se osecas danas? Jel ti malo bolje ipak je treci dan, mada serem i ja ni deseti ni dvadeseti nije dobro.
Ja sam danas u kurcu totalnome, posvadjao sam se sa svima sa kim sam stigao i sada se ostrim i na zestok razgovor sa mojom dragom zenicom.
Uzasno se osecam, danas sam totalno prazan i jadan. Ceo dan sam vani morao raditi neke stvari koje se moraju i naravno susreti sa svim ''normalnim''.
Pozz druze moj NAL, rajouno i svi ostali. Danas sam najvise mislio na sve vas dok sam bio u ''civilizaviji''.

moras kad tad da se suocis sa realnim svetom, znam da ti je tesko ali jbg...ajde verujem u tebe ovaj put...javi kako je prosao razgovor?nadam se da ce sve biti ok...
Image
Image
pajdoforce
Posts: 67
Joined: Sun May 18, 2008 11:33 am

Re: jos jedna ispovest

Post by pajdoforce »

sissy wrote:Pozdrav svima! Prestravila sam se kada sam procitala pricu o tretmanu u psihijatrijskim ustanovama. Mislite li da se moze nesto uraditi u smislu mijenjanja ovakvog stanja?
Ne bih vishe da OFFtopikujem i miniram ovaj topik, tako da bi mogli eventualno da pokrenemo zaseban negde (ako vec ne postoji ) shto se tiche psihijatrijskih ustanova jer ja sam uveren da bi ljudi odavde imali bash dosta da napishu na tu temu. Ja posebno, samo da mi neko kazew gde na kojem podforumu ?
A shto se tiche ovog konkretnog pitanja reci cu ti samo da shto se tiche Srbije josh dugo nece moci nishta da se menja jer ovde se ljudi koji su pokushali suicid i zaista bolesni ljudi kojima treba i te kako ozbiljna pomoc tretiraju kao stoka. Znachi svi oni koji su zaspoleni tamo imaju jako male plate i poshto su uslovi najgori moguci, niko ni ne zeli da se posebno cima oko dushevnih bolesnika i nas narkomana, tako da te ustanove danas sluze samo da se izolujemo na neko vreme, a od lechenja nema nishta osim ovioh bash teshik sluchajeva kojima terapija teshkim lekovima tipa Moditenom i slichnima pomazu da ne upadaju u josh vece paranioje i frkew pa da naprave neko sranje da naude sebi ili drugima. Ali oni su realno od tih lekova ko zombiji, i zaista mi je zao tih ljudi jer sam upoznao skroz OK mlade ljude koji tamo dolaze godinama i u teshkim su depresijama a kad bi ih video na ulici nikad ne bi ni znao kakve ih muke muche. Zaista tuzno i velika shteta shto se takve osobe koje nisu krive za svoju bolest odbacuju od strane okoline, drushva jer velika vecina naroda ima predrasude prema ljudima za koje se zna da su bili u Lazi ili nekoj slichnoj bolnici. Ja sam jedno vreme pisao chak i bLOG na tu temu ali zbog sranja sa gudrom nisam imao inspiraciju za bilo kakvo pisanje pa je to propalo...jbga...
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: jos jedna ispovest

Post by Modesty »

nenormalan-a-lud wrote:evo sad sam se vratio,nisam jos cist,jos dva dana,pa terapija nalorex,do mojega :)
:D pa mogao si to i predpostavit poznavajući je...ma samo se ti njoj prepusti da te vodi,slušaj je jer je to jedini način da ti pomogne a ona to vjeruj mi može.
Post Reply