jos jedna ispovest

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: jos jedna ispovest

Post by Baba Naca »

O, BBBRRRAAAVVVOOO....."N a LUDACEEEE"
Svaka cast, guraj samo, ljubi baba.
Jbg ni ja ne volim psihoterapije,
ali zato volim AnonimneAlkoholicare i AnonimneNarkomane!!!
Bogu fala sa ili bez psihoanaliza samo kad uspevas, uspevaj kako god mozes i umes!
Ljubi baka STR8 Ludaka - kakav stihic, a? :wink:
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
User avatar
nenormalan-a-lud
Posts: 292
Joined: Mon Oct 17, 2005 6:30 pm
Location: beograd

Re: jos jedna ispovest

Post by nenormalan-a-lud »

ti si i dalje u toj A A A A A A i poneko N prici :) iskuliraj malo to,postaje ti opsesija,nije zivot sastanci A i N :)
bilo nas je 4oro brace i svi su trazili svoju zlatnu pticu srece,jedan je poginuo u ratu,jedan je umro od sushice,jednog su ubili na tvrdjavi....ja svoju vishe ne trazim

Mesha Selimovic
User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: jos jedna ispovest

Post by PROČITAJ ME »

................ Pozdrav nenormalni.............. drago mi je što si se javio. piši još šta ima, šta se dešava kod tebe................ ti si mi bio velika podrška i odjednom nestao............... interesuje me. pa izvoli braca. mislim ako želiš.............. veliki pozdrav od kolegice Jace............
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
User avatar
nenormalan-a-lud
Posts: 292
Joined: Mon Oct 17, 2005 6:30 pm
Location: beograd

Re: jos jedna ispovest

Post by nenormalan-a-lud »

ej i ti si jos tu,pa nije me bilo zato sto me ovaj sajt potseca na neke ne bas lepe stvari koje su mi se desavale dok sam obitavao ovde :)
pa kod mene nista specijalno,str8 sam 3 meseca,zadnji put sam se navukao preko blokada,i sad vec 3 meseca pijem nalorex,njega nisam pokusavao da probijem i ne nameravam.....i tako,sve u svemu zacin c :) radim.....imam neko sudjenje uskoro,pa me to malo smara.....ma bzvze ali bice bolje;)
bilo nas je 4oro brace i svi su trazili svoju zlatnu pticu srece,jedan je poginuo u ratu,jedan je umro od sushice,jednog su ubili na tvrdjavi....ja svoju vishe ne trazim

Mesha Selimovic
User avatar
Lilith
Posts: 241
Joined: Mon Mar 03, 2008 1:40 pm
Location: NS

Re: jos jedna ispovest

Post by Lilith »

Samo da te pozzdrawim :heart:
Za nasu bolest relapsi su ocekiwani ali ne i dobrodosli.....
Znam to jaaaako dobro :smt022
Sada cekam da me prime u Marjanowac........
:smt100 :smt102 :smt090 :smt090
She is in love with herself
She likes the Dark
and on her milk-white neck
the Devils mark!
User avatar
nenormalan-a-lud
Posts: 292
Joined: Mon Oct 17, 2005 6:30 pm
Location: beograd

Re: jos jedna ispovest

Post by nenormalan-a-lud »

Marjanovac ?Jel to neko KUD:) salim se,to je verovatno komuna,bolje idi u tvorza,tamo se ne placa
bilo nas je 4oro brace i svi su trazili svoju zlatnu pticu srece,jedan je poginuo u ratu,jedan je umro od sushice,jednog su ubili na tvrdjavi....ja svoju vishe ne trazim

Mesha Selimovic
User avatar
nenormalan-a-lud
Posts: 292
Joined: Mon Oct 17, 2005 6:30 pm
Location: beograd

Re: jos jedna ispovest

Post by nenormalan-a-lud »

evo mene posle godinu dana,ne mogu da se pohvalim nekim uspehom za prethodnih god. dana bio sam navucen 5 meseci,bas bas,i evo kul sam mesec i po,iako sam mislio da necu nikad vise(klasika)ali dzabe djavo ne spava,jedan trenutak slabosti,jedno tesko pijanstvo i opet si na dzanku,i opet ista prica,zikre na suvo i sl,i sad sam opet ok,pijem nalorex,i po 101 put kazem nikad vise,a kako ste vi sinovci i sinovice,sta ima :)
bilo nas je 4oro brace i svi su trazili svoju zlatnu pticu srece,jedan je poginuo u ratu,jedan je umro od sushice,jednog su ubili na tvrdjavi....ja svoju vishe ne trazim

Mesha Selimovic
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: jos jedna ispovest

Post by Vuk »

Bani nam na NA sastanak neki dan, podeli svoje iskustvo, možda nekome pomogne, ono što iz iskustva ovih poslednjih godinu dana znam to je da će sigurno pomoći tebi da bar na kratko baciš to đubre iz sebe...poz
Moon child
User avatar
nenormalan-a-lud
Posts: 292
Joined: Mon Oct 17, 2005 6:30 pm
Location: beograd

Re: jos jedna ispovest

Post by nenormalan-a-lud »

Dobijao sam vec takve pozive,i bio sam na par tih seansi,ne na tim NA,nego u nekim klinikama, ali nesto me ne privlaci u celoj toj prici,ne znam kako bi ja pomogao nekome,mozda pricom kako sam se skidam 10 godina sa isto toliko recidiva,tesko da to nekome moze pomoci....ali ne gubim nadu,a sto kazu,nada je k.... :) poz za tebe vuKe :)
bilo nas je 4oro brace i svi su trazili svoju zlatnu pticu srece,jedan je poginuo u ratu,jedan je umro od sushice,jednog su ubili na tvrdjavi....ja svoju vishe ne trazim

Mesha Selimovic
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: jos jedna ispovest

Post by Vuk »

Grešiš, mnogo možeš pomoći sa svojim iskustvom, a što se ostalog tiče ne vidim sličnosti između ovoga i klinika osim u tome da je više ljudi u pitanju...pomaže po celom svetu, ima program koji zaista radi ako već jesi voljan da sa celom pričom završiš zašto ne pokušaš...poz
Moon child
Post Reply