jos jedna ispovest

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

justme
Posts: 119
Joined: Sat Apr 12, 2008 10:56 am

Re: jos jedna ispovest

Post by justme »

stvarno si ti nama nenormalan :-D :-D :-D :-D
pa znali smo da neces biti cist.:P
a izdrzaces ti ta dva dana ,kao dvije godine:) i prestani da brojis dane,vec nastoj da ih ispunis necim zbavi si sony ,ili neke igrice,nesto sto ce te zaokupiti i "ubiti vrijeme"...
a bas ti se zakuhalo na temi..vec brkam ko je tu ko:)
narcohimno

Re: jos jedna ispovest

Post by narcohimno »

nenormalan-a-lud wrote:
narcohimno wrote:a sto nenormalni,sta fali tvorzi?tamo ces bar moci da uzivas redovan zivot,imaces besplatnu teretanu,dobru ekipu,tri besplatna obroka i sto je najbitnije besplatno skidanje na prirodnoj bazi,bez glupih medikamenata...razmisli malo o toj varijanti,za tvoj slucaj to moze biti,mozda jedino pravo resenje.pozdrav

jesi bio pa znas ?ja nisam bio,ali znam dosta njih koji su bili u tvorzi i cim su se vratili nastavili su po starom,e sad ako si ti izuzetak,svaka cast,a ako me malo z... to nije lepo
a sto nije lepo,sta fali zajebanciji?gde su mladi,tu je sala...sala,salu stize...i te fore.mojne se ljutis nenormalan-a-glup...pardon,lud.pozdrav :mrgreen:
pajdoforce
Posts: 67
Joined: Sun May 18, 2008 11:33 am

Re: jos jedna ispovest

Post by pajdoforce »

narcohimno wrote:
nenormalan-a-lud wrote:
narcohimno wrote:a sto nenormalni,sta fali tvorzi?tamo ces bar moci da uzivas redovan zivot,imaces besplatnu teretanu,dobru ekipu,tri besplatna obroka i sto je najbitnije besplatno skidanje na prirodnoj bazi,bez glupih medikamenata...razmisli malo o toj varijanti,za tvoj slucaj to moze biti,mozda jedino pravo resenje.pozdrav

jesi bio pa znas ?ja nisam bio,ali znam dosta njih koji su bili u tvorzi i cim su se vratili nastavili su po starom,e sad ako si ti izuzetak,svaka cast,a ako me malo z... to nije lepo
a sto nije lepo,sta fali zajebanciji?gde su mladi,tu je sala...sala,salu stize...i te fore.mojne se ljutis nenormalan-a-glup...pardon,lud.pozdrav :mrgreen:
Ako sam se negde gudro svime i svachime to je onda bio zatvor tako da pishi propalo...jes da ima treretana i te akcije, ali ako ima i gudre aj iskreno ko odnosi pobedu gudra ili TRTN-a ? :lol:
narcohimno

Re: jos jedna ispovest

Post by narcohimno »

auuu,jebote...nekim ljudima nije dovoljno napisati da je u pitanju sala...nego je potrebno i crtati!
pajdoforce
Posts: 67
Joined: Sun May 18, 2008 11:33 am

Re: jos jedna ispovest

Post by pajdoforce »

narcohimno wrote:auuu,jebote...nekim ljudima nije dovoljno napisati da je u pitanju sala...nego je potrebno i crtati!
Izvini jbga mislio sam da se ovo tvoje "Shala shalu stize" odnosi na zezanje u zatvoru, jer zaista je fazon shala shalu stize i vechito ludilo, podjebavanje i zajebancija :mrgreen:
Jbga malo sam spor (izgovor) :lol:
narcohimno

Re: jos jedna ispovest

Post by narcohimno »

ma opusteno,pajdoforce.nego kako si ti danas,ima li napretka?
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: jos jedna ispovest

Post by Modesty »

narchosimo druže stari....poželila sam te...što mi bolan ne pišeš na PP?
pajdoforce
Posts: 67
Joined: Sun May 18, 2008 11:33 am

Re: jos jedna ispovest

Post by pajdoforce »

narcohimno wrote:ma opusteno,pajdoforce.nego kako si ti danas,ima li napretka?
Dali mi 2 mg i prestoniro sam 8 sati, jako losh trip, ali sad sam OK, sutra smanjujem na barem polovinu ili chetvtinu pa cu vidim...
igra bez granica
Posts: 173
Joined: Thu May 15, 2008 12:30 pm

Re: jos jedna ispovest

Post by igra bez granica »

Pozz Svima
Evo i mene Nal kako je veceras? jel malo bolje?
Pajdoforce ja sam na subutexu ali sam bio i do pre 9 dana na preko boce meta. ono sto sam ti pisao o ustanovi u hr je zbog te zajebancije met u organizmu a ja frajer popio 12 mg suba , ostalo znas!
Sada mi je puno bolje pijem subove i ok mi je za sada. Ja nisam stondirao niti jednog trena, ali sam veoma bistre glave nakon silnih kolicina urokanog meta. Sutra mi je deseti jubilarni dan bez meta. Znam da ni ovo nije resenje ali jebi ga da mi nisu dali subove opet bi ostao kuku u ustanovi.
Smanji samo smanji, ja sam dobio pocetnu 12 mg na dan kako koji dan vec sam jednu smanjio ponekad i dve.
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: jos jedna ispovest

Post by Baba Naca »

O N.a Ludace, sta bi sa tobom, ne verujem da spavas!
Javni se iliti sa kevom veceras na NA sastanak, posto te vec izludjuju 4 zida.
Ajde, mozes ti to!
Ljubi Bakuta! :wink:
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
Post Reply