Ljubav i hepatits C

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Post by saša-ex »

cokapeace wrote:Javore..ne želim da pobijam ono što si rekao..jer si totalno u pravu..ali komuna...radije bih crkla nego da mi neka sekta ispira mozak mesecima sa Bogom... :-D šta ću kad sam iskrena..
Na žalost, mnogi i crknu. Ja sam radije izabrao da mi neko "ispere" mozak...A i bilo je vreme, tada pre sedam godina, mozak mi je bio pun govana, prljavštine, očaja, baš zreo za dobro pranje...
Koji ti je to drugar "jedva pobegao"? Da ga nisu možda vezali? Dajte ljudi, budimo malo realni, ispada da su religiozne komune mesta gde se ljudi muče u stilu inkvizicije, ubeđuju na silu u neke stvari i rade kao crnci...

Na kraju krajeva, dao je Javor i spisak komuna koje nisu religioznog karaktera.
A za ovu devojku i njenog dečka pravo rešenje i jeste da odu u komunu, tek ih na zapadu ima kakvih hoćeš.
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Post by cokapeace »

Slažem se za zapad..ali kod nas je uglavnom druga priča...
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

za Blondie i njenog decka i jeste rjesenje neka komuna...Ostati tamo di jesu i ici na neku terapiju ne bi islo, razdvojiti se privreeno i svako ne neku terapiju ne bi islo, biti skupa definiitvno ne ide.
makar kod nas vani ima bolnica zatvorenog tipa u nekoj prirodi di si maltene ko u hotelu i imas svu mogucu pomoc od psihologa, sociologa, doktora, pa ti kasnije cak traze job ili stan i prate te do kad ti hoces i ne treba lova za to nego obicno zdravstveno osiguranje. to je za Austriju a za Holandiju mogu samo nagadjati da je isto ili cak i bolje
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Blondie
Posts: 13
Joined: Sun Sep 03, 2006 12:19 am

,

Post by Blondie »

Da odemo u komunu izgubili bi stan, a povovo se na stan ceka 5 godina. Nemojte da pomisite da izbegavam, ali stvarno, cim napustim stan gubim ga, ili i to da placam, ali neman finansisku mogucnoat., jer u Holandiji nema, vec u Francuskoj. Religiozno ili ne, sve je to po istom principu i mislim da je ok - stecsnje strkuture, nocu spavati, danju raditi, ispirati mozag. Ja bih bas volela Bogu da se vratim.Sramotq me u crkvu da udjem, a toliko mi fali. Osecqam se kao hipokrataq, jer se ne drzim Njegovih pravila. Sve ja to lepo pisem, ali u raportu mi pise da ne mogu protiv autoriteta, dakle bili bi tesko.
Da se razdvajamo? NE. Ja sam ga zavolela sa njegovom bolescu, sa onin kakav je. Volela bih da promenoi neke stvari (DOP), ali zelim da ne budemo razdvojeni,,,,
Hvala na super savtima
User avatar
SWE
Posts: 35
Joined: Fri Apr 15, 2005 11:50 pm
Location: Svedska

Post by SWE »

Kazes da je on u losem stanju. Neces da se odvajas od njega. Ako tako nastavite smrt ce da vas rastavi. Sto se tice stana, to je ipak, u poredjenju sa zivotom, mala stvar. Bolje izgubiti stan, nego zivot. Nemas puno izbora ako hoces da se rijesis droge. Nesto moras zrtvovati. To je moje misljenje. Zelim ti puno srece.
Blondie
Posts: 13
Joined: Sun Sep 03, 2006 12:19 am

Post by Blondie »

Boze, kako je realnost surova.
Bezim u online world, sebe lazem i nadam se da cu cuti nesto , nesto sto bi mi odgovaralo. U stvari veliki sam slabic.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Nemoj reci da si slabic jer da jesi ne bi bila svejsna problema i ne bi dosla tu i omah potrazila pomoc. Ja sam prvo jedno 6 mjeseci ili duze samo citala sto se ovdje desava pa sam bila godinu dana tu, na forumu bez da sam ista napravila i tek onda je sve pocelo po malo. Znaci, kad sve zbrojis i poduzmes nekako mi dodje da ce kpod tebe jako brzo pasti odluka. mozda ju vec i sad vidis ali ti se ne svidja ili ju ne prihvacas no ces ces ubrzo.
take it easy i budi hrabra i odlucna
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Post by Mark_Renton »

Sasa, odakle tebi ovi procenti o lecenju hepatitisa?
Mislim, sve to lepo zvuci, ali podaci koje sam ja nasao na internetu nisu toliko ruzicasti.
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Post by saša-ex »

Koji procenti?
User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Post by Mark_Renton »

promasio sam temu, secam se da si negde pisao o procentima za izlecenje hepatitisa c, pa sam se istripovao da je ovde. A ja danas isao da dam krv pa ce se krv testirati, a u nekom sam tripu da cu biti pozitivan, pa pod utiskom toga sam pitao.
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
Post Reply